Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Godzinę temu, kinga_kinga7 napisał:

Dzisiaj do swojego nowego Domku pojechała Kaja !

Ooo! Cudnie! Ta czarna Kaja, tak?

Chciałabym teraz ogłosić następujące Wasze psiaki: Atos (taki szaro-biały), Frotka, Hermes, Messi, Pilot i Prince - bardzo proszę o potwierdzenie, czy wszystkie one czekają na dom.I może ktoś, coś o nich, choć parę słów przydatnych w treści ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bejotka napisał:

Ooo! Cudnie! Ta czarna Kaja, tak?

Chciałabym teraz ogłosić następujące Wasze psiaki: Atos (taki szaro-biały), Frotka, Hermes, Messi, Pilot i Prince - bardzo proszę o potwierdzenie, czy wszystkie one czekają na dom.I może ktoś, coś o nich, choć parę słów przydatnych w treści ogłoszeń...

Kaja - tak. ta czarna, z kręconą sierścią :) 

Wszystkie te psiaki Bejetko nadal czekają na Dom, więc jeśli masz ochotę to ogłaszaj ! 

 

Hermes - kontaktowy, spragniony człowieka, przyjacielski i bardzo pogodny. Dobrze dogaduje się z suczkami. 

Messi - śilny, energiczny, towarzyski.

Pilot - Uwielbia spacerki, kontakt z człowiekiem. Jest wesołym, malutkim psiakiem, dobrze dogaduje się z innymi pieskami. 

Prince - Dogaduje się z suczkami, jest bardzo przyjacielski, towarzyski, spragniony człowieka, chociaż potrafi być zazdrosny o niego !

 

Tyle wiem o tych psiakach, ale jeśli za mało to dowiem się więcej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kinga_kinga7 napisał:

Kaja - tak. ta czarna, z kręconą sierścią :) 

Wszystkie te psiaki Bejetko nadal czekają na Dom, więc jeśli masz ochotę to ogłaszaj ! 

 

Przeliczyłam się jedynie z czasem, myślałam, że uda mi się zrobić te ogłoszenia dziś... Jednak na pewno będą je wkrótce miały, obiecuję :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bejotka napisał:

Przeliczyłam się jedynie z czasem, myślałam, że uda mi się zrobić te ogłoszenia dziś... Jednak na pewno będą je wkrótce miały, obiecuję :)

Kiedy masz czas, rób ! A odnośnie zdjęć z sesji to mam problem ze zdjęciami, nie wiem czy tylko ja??

Zaczynają się zdjęcia np. od jednego psiaka, ale mnie interesuje zdjęcia psiaka w środku, więc klikam i chcę zapisać, ale nie mam czasu - owszem otwiera mi się ten, którego chcę, ale za moment pokazuje się pierwszy, czyli ten od którego zaczynamy sesję. Chyba dobrze wytłumaczyłam mój problem :) :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kinga_kinga7 napisał:

Kiedy masz czas, rób ! A odnośnie zdjęć z sesji to mam problem ze zdjęciami, nie wiem czy tylko ja??

Zaczynają się zdjęcia np. od jednego psiaka, ale mnie interesuje zdjęcia psiaka w środku, więc klikam i chcę zapisać, ale nie mam czasu - owszem otwiera mi się ten, którego chcę, ale za moment pokazuje się pierwszy, czyli ten od którego zaczynamy sesję. Chyba dobrze wytłumaczyłam mój problem :) :)

ja nie pomogę - wszystkie zdjęcia z Waszych sesji zapisałam sobie dawno temu na dysk. Chyba że ja Ci coś podeślę?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bejotka napisał:

Na razie ogłosiłam tylko 3:

FROTKA

PILOT

ATOS

i tylko na OLX. Niedługo ogłoszę następne a wszystkie będą miały ogłoszenia na: olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl

Dziękuje za ogłoszonka :) 

Link to comment
Share on other sites

Bejotko czy możemy prosić o ogłoszenia na Bluebell? W tekście możesz coś zmienić bądź dopisać, inaczej swormuować ...:)

 

Bluebell to ok. 6 letnia, wspaniała, bardzo przyjacielska, towarzyska, spragniona człowieka suczka. Jest bardzo ludziolubna, ale nie lubi innych psiaków i powinna zamieszkać bez nich ! Poza tą wadą dziewczyna jest cudowna i wspaniała ! 

Bluebel1.jpg

Bluebel3.jpg

Bluebel4.jpg

Bluebel5.jpg

Bluebel6.jpg

Link to comment
Share on other sites

i Alfy - też oczywiście możesz zmienić treść :)

Średniej wielkości, ok. 6 letnia niezwykle spragniona człowieka, pieszczot, dotyku suczka. Właściwie to schronisko stało się jej Domem, codzienną rzeczywistością. Czeka na swoją szansęę bardzo długo. Przyjacielska, kontaktowa i mimo wszystko wesoła, radosna dziewczyna, jest wysterylizowana. Nie przedapa za towarzystwem innych piesków. 

Alfa3.jpg

Alfa.jpg

Alfa2.jpg

Alfa4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 21.04.2016o21:55, Gojasasa napisał:

W sobotę idę podpisać umowę adopcyjną, ale w schronisku będzie jeszcze przez jakiś czas ponieważ będzie przygotowywany do podróży ^^

Pewnie do końca lipca...

Niezwykłe - ponad trzy miesiące przygotowań do podróży! Albo niezwykłe schronisko, albo niezwykła podróż. Patagonia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...