Jump to content
Dogomania

Chora tylna łapa


Krystak

Recommended Posts

Witam.
Mam do was pytania.Otóż ok. 2,5 tyg. temu byłem na spacerze z moją 6 miesięczną sunią.Jest to mały kundelek,ważący 6,5 kg.Bawiła się z pieskiem no i po zabawie poszliśmy w stronę domu.Chodziła sobie po trawie,lecz w pewnym momencie przyszła do mie przestraszone.Nie wiedziałem o co chodzi, więc ją pogłaskałem i zacząłem iść dalej.Lecz ona zaczęła utykać na lewą TYLNIĄ łapkę.Więc wziąłem ją na ręce i poszedłem do domu.Jeszcze tego samego dnia poszliśmy do weterynarza.Młoda weterynarka powiedziała że musimy poczekać 2 tyg i zobaczyć czy jej nie przejdzie.Lecz to nie przeszło a wręcz zrobiło się gorzej:shake:.Wczoraj byliśmy ponownie i teraz starszy wet dał jej jakiś zastrzyk i proszki(scanodyl) no i mamy jeszcze czekać do piątku.Sunia dostała wczoraj oraz dzisiaj lek no ale zbytniej różnicy nie ma.Może jest, ale to minimalna.A wet powiedział że jak nie przejdzie to w piątek ma naczczo przyjść i zrobi jej zdjęcie rtg w znieczuleniu.Gdy badał tą łapę bolało ją w okolicach stawu biodrowego.
I teraz pytania: Ile może kosztować takie zdjęcie i narkoza?
I drugie pytanie: Czy wiecie coś może o zapaleniu główki stawu biodrowego(nie pamiętam tej nazwy), obumarciu jakiejś główki.Proszę was o pomoc:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ci to pomoże ale napisze . My mieliśmy problem z martwicą chrząstki stawowej w przedniej łapce jak piesek miał 6 miesięcy . Mój wątek jest na tej stronie ortopedia osyeochondroza głowy kości ramiennej przeczytaj i jeśli pędziesz miała jakieś pytania to pisz . My chodzimy do Igora Bisenika on przed zrobieniem zdięcia naciągał każdy staw psa i patrzył czy piesek nie kuleje . Zdięcie stawu mieliśmy robione bez narkozy bo psiak ładnie leżał i się nie ruszał . Za zdięcie płaciłam 60 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...