Jump to content
Dogomania

Ck Wrochem, żywiołowy staruszek bez oczka MA DOM :):):):)


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[B]W środę do nowego domu pojechał także jednooki staruszek Wrochem. Jego historia wzruszyła pewną Panią z Piekar Śląskich, która już od dłuższego czasu interesowała się jego losami. Po ponad roku w schronisku nasz podopieczny trafił wreszcie pod dobrą opiekę[/B] – do dyspozycji ma dom z ogrodem i stałe towarzystwo swej Pani, która zamierza zabierać go wszędzie ze sobą. Cieszy nas to tym bardziej, że [B]Wrochem od jakiegoś czasu nie za dobrze znosił pobyt w schronisku – szczególnie ciężkim okresem była dla niego zima.[/B] W nowym domu psiak będzie miał wreszcie zapewnione ciepło i miłość jakiej bardzo potrzebuje. Bardzo się cieszymy i trzymamy za niego mocno kciuki. [CENTER]
A ja no coż popłakałam sie ze szczęścia, gdy ostatni raz byłam z nim na spacerze życzyłam mu żebyśmy sie nigdy więcej nie zobaczyli.... hmmm spełniło sie i cieszę sie z tego ogromnie.... Wrochem jest codownym psiakiem, a z mojej stroy mogę powiedzieć jedynie tyle że ludzie mogą żałować że nie mają tak cudownego psiaka u siebie w domu. ;):):)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...