Jump to content
Dogomania

Galeria MIKIEGO ~ yorkowego sreberka ~


Magda

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej!
Ja tam jestem wierna M i nie palę się do przygarnięcia kompana. Jak miałabym mieć tutaj nowego to wolę tutaj starego :eviltong: Dzisiaj dostałam MMS'a od taty ze zdjęciem zagrody dla Mikiego. Ostatnio mieli z nim problemy, bo nie wytrzymał do ich przyjścia i trzeba było sprzątać, prać poduszki i koce, więc postanowili zamykać go w kuchni na kaflach. A, że mamy otwartą kuchnię to tata skombinował drewniane drzwiczki jak w łóżeczku dla dziecka hehe szkoda, że nie mam kabla od telefonu...

Ale dzisiaj pikny dzień!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Magda kurde zrób no jakiś porządek :angryy: Abo mam zapłacony do kwietnia a tu mi jakieś reklamy skaczą :angryy: :mad:[/QUOTE]

Nie mam władzy kochana:eviltong: Nawet nie wiem czy abonament nadal istnieje hehe ups

[quote name='FREDZIU']Witam Madziu, twojezlotko cudne, takie błyszczące, pozdrawiamy was serdecznie.
Madziu ja mam problem, nie działa mi dgo, nie mam opcji zaawansowania, nie wklejam fotek pomóż!!!!![/QUOTE]

Dzięki! Również pozdrawiamy.
Dogo jest jeszcze niedopracowane i problemy będą się pojawiać, wiem, że innym też nie działają opcje zaawansowania. Z fotkami to tak jak zawsze, ładujesz zdjęcia na imageshack, kopiujesz adres, który jest najwyżej, w oknie wiadomości klikasz [attachment=467:2550.attach] zaznaczasz zakładkę from URL, wklejasz link i zatwierdzasz. Można też wkleić skopiowany link zdjęcia między [img][/img].

[quote name='iwa63']Ale śliczny[URL]http://img263.imageshack.us/img263/5117/p1013875.jpg[/URL][/QUOTE]

[quote name='Nati28']Witam :)
[URL]http://img263.imageshack.us/img263/5117/p1013875.jpg[/URL] sliczny ![/QUOTE]

Hej!
Dziękuje i pozdrawiam:p

Hasło dnia: dosyć matmy... buu

Link to comment
Share on other sites

Cześć :p
BE trzeba widocznie poczekać, bo nadal ani widu, ani słychu o tym co się dzieje z dogo. Szczerze? To mało mnie to interesuje. Latam po dogo tu i teraz, a, że coś nie działa to trudno hehe przeczeka się i może samo się naprawi?

Dostałam nowe newsy z domu i M znienawidził spacery :eviltong: Podobno jak ojciec chce z nim wyjść to on leci do mamy, żeby go broniła i wtedy mama sama musi go odprowadzić do drzwi hihi Do tego kiedy zrobią na spacerze jedno kółko wokół osiedla i komuś zachce się jeszcze jedno to M przez kilka metrów kolejnego okrążenia jest ciągnięty i zostawia za sobą dwie kreski (dostał nową ksywę - narciarz) :evil_lol: Co oni zrobią z tym psem... 5 lat mojej nauki pójdzie na marne.

Link to comment
Share on other sites

Co chwilę coś nie działa, więc nie jestem już na bieżąco ;p

Do domku jadę w następny czwartek. Chciałam wczoraj, ale miałam koło z matmy o 18 i nie zdążyłabym na pociąg... Już niedługo. Dzwonię codziennie, bo się stęskniłam, a dzisiaj to już w ogóle mam doła, bo u nich pada śnieg, do tego mama zrobiła ciasto na pierniki (mmm...). Miki wczoraj uciekł z zagrody i tata znalazł go śpiącego na kanapie w salonie hehe się uśmiałam. I jak tu nie kochać takiego cwaniaka.

Pozdrawiam weekendowo w piżamie jeszcze z łóżka ;p Chyba czas wstać i się ubrać... nie? hihi

Link to comment
Share on other sites

O, Kasiu to niedobrze. Przynajmniej macie raźniej we dwoje. A TZ grzeczny i pomaga chociaż?:eviltong:

Ja lubię śnieg, ale nie chlapę. Jak to wszystko potem jest takie brudne to nie... Ja chce w góry! Mmm...

Wiesz Madźka, że to dobry pomysł? Trzeba zrobić sobie taki piżamowy dzionek. Może jutro... Dzisiaj byłam w barze mlecznym na zupie ogórkowej i krokiecie z pieczarkami. Na rynku stawiają już taaaaką wielką choinkę, nocami rozwieszają wielkie kule na latarniach. Normalnie idą święta :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...