Jump to content
Dogomania

spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)


e.v.a

Recommended Posts

  • Replies 22k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • e.v.a

    7673

  • Alicja

    1842

  • Medorowa

    1529

  • Paula

    746

Top Posters In This Topic

[quote name='evaxon']bo ani Loco ni ejest moj a teraz sie dowiedzialam ze i Tigrusia jest nie moja tylko Loca :placz: to moze chomika mi nie odbiorą:razz:[/quote]

Oto przykład jak przez DGM niektóre osoby zaczynają się czuć niekochane :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']bo ani Loco ni ejest moj a teraz sie dowiedzialam ze i Tigrusia jest nie moja tylko Loca :placz: to moze chomika mi nie odbiorą:razz:[/quote]:mad::mad::mad: no wiecie co kto to takie rzeczy opowiada :mad:/ kup szczurka , tych to się boją to ci nie zabiorą ;)/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad: no wiecie co kto to takie rzeczy opowiada :mad:/ kup szczurka , tych to się boją to ci nie zabiorą ;)/[/quote]Ee po co kupowac? Nie lepiej isc do piwnicy poszukac? :hmmmm: :evil_lol:

Zdrowko Tigry :drinking: :drinking: :knajpa: :drinking::drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Ah no, rozpijesz się i co będzie na starość :evil_lol: :evil_lol: ?[/quote]

Kluby "AA" czekają w pogotowiu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...

[quote name='evaxon']a pijcie pijcie dzieci moje drogie ([SIZE=1]jak bedziecie nieprzytomni to pozabieram pieski :diabloti: :evil_lol: :loveu: )[/SIZE][/quote]

A Ty Ewo znowu masz fantazje? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...