Jump to content
Dogomania

Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]moje spotkanie z kropką[/B]
kropka była o dziwo,bardzo zainteresowana spacerkiem..o dziwo, bo pomiedzy kropkami ma dużo za dużo sadełka:eviltong:zawsze z przykrością patrzę na grube psy w schronisku,na równi z tymi wychudzonymi..ich tłuszcz to wynik braku- braku miłości,braku bycia tym najważniejszym i jedynym dla swojego pana,braku osoby ktora zadba o diete,ruch i bedzie dotykała i głaskała:roll:zamiast tego jest micha..tak jak z braćmi większymi..
kropcia jeszcze nie zatracila checi ruchu,z radoscią wącha świat i trawki,lubi spacerek w średnim tempie, uwielbia zjadać po nieuwage opiekuna znalezione psie kupki:diabloti:
jest spokojna i łagodna.
[B]halo starsza osobo,potrzebująca słuchacza i partnera wieczoru oraz motywacji do regularnych spacerów, ale obawiajaca się psa- wulkana, pędzącego jak wiatr i ciągnacego smycz z siłą byka:painting:[/B]
[B]ja.kropka czekam.ślicznie i dostojnie będę ci towarzyszyć we wszystkim,tylko musisz mnie adoptować..[/B]
[B]ps.jestem też piękna:roll:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pięknie napisałaś Dzerka o tym braku miłości przez kochanego pana!Podejrzewamy,że Balbina "Gruba Kachna" tez zażera brak miłości i stres schroniskowy!A fakt zjadania koopek psich i innych jest dowodem ,że przewod pokarmowy Kropki potrzebuje oczyszczenia!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mialam kolejny zaszczyt wyprowadzić nakrapianą pannę na spacer. Ciagnęła jak szalona, bardzo lubi snieg, ciągle zanurzała nosek i podrzucała go do góry:loveu: Kilka razy przez jej wielkie uwielbienie Paula leżała na ziemi obok uradowanej Kropki:diabloti: Zdjęcia postaram się wrzucić jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez tam byłam to wracałam spod tego drzewa, gdzie Figafiga robisz zdjęcia psiakom a ten psiór wyskoczył właśnie od strony łąki, był z nim jeszcze taki mały czarny, ale na szczęście oba sobie poszły, bałam się trochę, że Kropka mnie pociągnie, ale ona tylko na niego popatrzyła potem spojrzała na mnie i zaczęła machać ogonem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...