Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

No własnie oglądam sobie wasze śliczne psiaczki w galeriach:loveu: ... Miałam na myśli tych nowo przybyłych dogomaniaków, którzy- tak jak ja-nie wstawili jeszcze żadnego zdjęcia. A ja postaram się to nadrobić: to właśnie Dzyndzel w wieku 10 miesięcy, 5 tygodni po fryzjerze!

[IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7210/tndzlod6st.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juhuuu....! To właśnie nasze pierwsze zdjecie na forum! Już wiem, że lepiej jest jeszcze bardziej je zmniejszyć. A właśnie: zmieniłam po prostu serwer, na krórym mam album, a poza tym wszystko dokładnie tak, jak opisane w "przyklejonych".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Bardzo dziękuję za miłe powitanie, zdjęcia wkrótce. Rodzice to mama: Gaja Bukolika i tata Made in Bakarat
Pozdrawiam[/quote]

Rodzicami mojego Bazyla są Dusia Serafina Bukolika i Made in Bakarat. Jesteśmy jakby rodziną. Wstaw zdjęcia. Jestem ciekawa czy są podobni.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa:lol: :lol: :lol: ! A najbardziej cieszę się z tego, że Dzyndzel dołączył na forum do waszych cudnych psiaków:loveu: !

[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/v_images.php"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4425/tndzpi8yi.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]witamy Cie Lusia !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]:laola: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]czekamy na foteczki:mad: :mad: :mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Mam na imie Agnieszka i niedawno stałam sie posiadaczka mojego Rocusia. Ma teraz juz 12 tyg. i od momentu kiedy go mam (8. tyg) stale wertuje rozne fora na temat yorkow. Piesek poki co ma sie chyba bardzo dobrze - lata po ogrodzie, przekopuje grzadki :evil_lol: , kopie doły :evil_lol: :evil_lol: , zakopuje w tajemne miejsca swoje kosci, gania za swoim kompanem owczarkiem niemieckim, ktory na poczatku wcale nie byl zadowolony z obecnosci malego dziwolaga... ale teraz juz jakby troche sie przyzwyczail :cool3: , no i wogole wprowadzil do mojego domu wiele radosci...

Dzis bylismy pierwszy raz na wycieczce rowerowej - Rocuś podziwial swiat z koszyka, w ktorym siedzial, i bardzo mu sie podobalo :loveu: ...

Byl juz u frycka... pani sciela jego kudlate futro na krotko i wyglada superancko... Mamy tylko problem z uszami, bo nie chca stac:((( ale w przyszlym tyg. jestesmy umowieni z mila pania, ktora ma mu skleic uszka klejem... mam nadzieje ze pomoze:))

Jak Rocuś skonczy 4 miesiace to wybieramy sie do psiego przedszkola... Mamy teraz dlugie wakacje, wiec je chcemy dobrze wykorzystac ;) ...

Aha... i szukamy jakis kompanow do zabawy :jumpie: w srode konczy nam sie kwarantanna poszczepienna, wiec chetnie bysmy gdzies indziej pokopali jakies doly :evil_lol:

Pozdrawiamy Agnieszka i Rocuś

P.S. Zdjecia dolaczymy jak sie nauczymy jak to robic :seeyeah:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj Zuzankag!!!:multi: Tak możesz wyprowadzać,ale z tym radzę być ostrożnym. Niedopuszczanie psów często nie wystarczy.Nigdy nie wiadomo kto spacerował na trawniku przed np.blokiem. Także na skórze i butach można przynieść bakterie,więc ważna jest higiena:cool3:Oczywiście jeśli nie chcesz ryzykować to szczeniak może posiedzieć miesiąc w domciu.Jeśli będzie się ostrożnym to piesiowi nic nie powinno się stać,ale lepiej żeby do końca kwarantanny nie przebywał w miejscach uczęszczanych.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam Wszystkich![/B]

Jestem Dominika i mam 15 lat.
Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką 7-tygodniowego yoreczka BORYSKA.
Od lat nie mogłam namówić rodziców na psa, aż wreszcie moje marzenie się spełniło! ;)

Borysek urodził się 22 maja 2006 roku.
Jest wesołym, kochanym pieskiem.

Już niedługo umieszcze jego foteczki na forum.

Pozdrawiam,
Dosia&Borys ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...