Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Witaj :D Ale Wam dobrze, bo już macie swoje maleństwa...a ja wciaż czekam. Dzisiaj łaziłam po zoologicznych i zastanawiałam się co i jakie kupić i powiem szczerze, ze pomimo lektury forum (i ksiazki tej, co jest link do sciagniecia podany) nie mam pojecia...tyle tego jest i każdy poleca co innego...oj, cieżko się zdecydować (ale kanapę sobie już upatrzyłam dla Figusi-ciekawe czy jej się spodoba).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My również dołączamy się do powitań,chociaż mam swoją sunię od miesiąca więc jesteśmy tu nowe, to bardzo często bywam na forum.Ludzie są tu świetni-jak jedna wielka rodzinka i zawsze można tu uzyskać pomoc. A co dla maleństwa.....nie wiem czy to łóżeczko to taka ważna sprawa, bo znając charakterek yoreczków,to i tak maleństwo wyląduje w Twoim łóżku. Powodzenia i Pozdrowionka AURELIA i Frotka

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie chciałabym dołączyć do was. Ja tez jestem fanka yorków.Posiadam 4 letnia Kaję Sakladir oraz od soboty Marlona Brando Pastoral nie mam aspiracji hodowlanych . Nie mam jeszcze zdjęć ale chetnie je wkrótce załącze.
:oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja także chciałabym się przedstawić i serdecznie przywitać wszystkich forumowiczów. Zakochałam się w yoreczkach, szukam o nich jak najwięcej informacji i już niedługo planuje wziąć jednego z nich do domku :D Super, że jest takie forum. Można tu się naprawde dużo dowiedzieć o rasie. Napewno będę miała masę pytań, mam nadzieję, że będziecie mieć sporo cierpliwości :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...