Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie!Przyglądałam się Waszemu forum od jakiegoś czasu i również zapragnęłam włączyć się do Waszej rodzinki.Tak jak większość z Was mam yorka i chyba nikt nie będzie sie dziwił,że zwariowałam z miłośći do tych piesków.Mam na imie Edyta,mam 26lat,jestem z Warszwy.Moja pierwsza sunia,która ma na imie Feti ma w tej chwili 12miesięcy,mam Ją od maleńka.Wniosła w moje życie tyle szczescia i dobrych chwil,że zamarzyłam o jeszcze jednej takiej iskierce i tak 3 miesiące temu pojawiła się u mnie Agnes Astro,która w tej chwili ma 9 miesięcy.Jak tylko zeskanuję zdjęcia to pokaże Wam moje pociechy.Mam nadzieje na miłe chwile spędzone z Wami,bo któż zrozumie mnie lepiej jak Wy drogie Yorkofioły? :D

Link to comment
Share on other sites

Amator



Dołączył: 16 Cze, 2005
Posty: 2


Witam serdecznie!Przyglądałam się Waszemu forum od jakiegoś czasu i również zapragnęłam włączyć się do Waszej rodzinki.Tak jak większość z Was mam yorka i chyba nikt nie będzie sie dziwił,że zwariowałam z miłośći do tych piesków.Mam na imie Edyta,mam 26lat,jestem z Warszwy.Moja pierwsza sunia,która ma na imie Feti ma w tej chwili 12miesięcy,mam Ją od maleńka.Wniosła w moje życie tyle szczescia i dobrych chwil,że zamarzyłam o jeszcze jednej takiej iskierce i tak 3 miesiące temu pojawiła się u mnie Agnes Astro,która w tej chwili ma 9 miesięcy.Jak tylko zeskanuję zdjęcia to pokaże Wam moje pociechy.Mam nadzieje na miłe chwile spędzone z Wami,bo któż zrozumie mnie lepiej jak Wy drogie Yorkofioły?

Link to comment
Share on other sites

NIE PRZEJMUJ SIE :P JA ZANIM COS NAPISAŁEM TO PRZECZYTAŁEM O WSZYSTKICH PANUJACYCH TU ZASADACH.POWIEM SZCZERZE ,ZE JESTEM W SZOKU.NIGDY NIE WIDZIAŁEM TAKIEGO FORUM.ŻEBY MNIE NIKT ŹLE NIE ZROZUMIAŁ :P ,ALE TU JEST TROSZKE JAK W WOJSKU.BARDZO MIŁO :P ,ALE CHYBA TROSZKE ZBYT DUZO TYCH ZASAD :wink:

Link to comment
Share on other sites

witam i dziękuję za cudowne przywitanie a szczególknie dziękuję Daga i oskar wam jutro przesyłam ci zdjęcia bo dzięki wam będziecie wszyscy mogli oglądać Inkę i niedługo jej szczeniaczki jesteś kochana że mi pomagasz :P duże buziaczki dla was POLA

Link to comment
Share on other sites

:DJestem szczęśliwą posiadaczką dwóch wspaniałych yorków.Majka ma 13 m,a Gapcio 3 lata.Cała moja rodzina jest zauroczona naszymi psiakami. :D Gapcio jest trochęwyrośnięty,a Majeczka to nasza kochana kruszynka.Imię dla Gapcia wymyślił moj syn.Dostal go w prezencie gwiazdkowym.Imię jest adekwatne do charakteru psa.Jest rzeczywiście gapą.Przede wszystkim nie należy do tych najodważniejszych.Zmyka przed wszystkim co nie jest mu znane.Bardzo lubią go ci ,którzy nie przepadają za psami.Mamy znajomych ,którzy kupili psa ,ponieważ nasz Gapa tak bardzo im się spodobał.Nie wygląd lecz właśnie charakter i usposobienie.Majka jest przeciwieństwem Gapy. Pełna werwy ,odwazna sunia.Cieszę się ,że mogę podzielić się swoimi radościami z ludżmi, którzy tak jak ja ukochali te małe istotki.
Jolka[/img]

Link to comment
Share on other sites

jolak,

miło że i Ty postanowiłaś się zalogowac na to forum - ależ te lato działa na nowych użytkowników, już dawno w tak krótkim czasie nie zalogowało sie tyle osób.
Wstawiaj jak najwiecej zdjęć swoich pociech, pisz jak najwięcej i baw sie dobrze - mamy nadzieję, że spedzisz tutaj razem, z nami i naszymi pociechami, miło czas :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dla Dagi i Oskara podziękowania za pozdrowienia.Jest mi bardzo miło ,że odpowiedzieliście na moje pierwsze wejście na forum.Ze zdjęciami pr zynajmniej chwilowo będzie problem ,ponieważ internautą jestem pierwszy dzień .Pierwsze swoje kroki skierowałam do yorkofilów.Z wiadomych względów.Uwielbiam yorki.Ja i cała moja rodzina.Historia Edi,
Feti i Gusi jest historią mojej rodziny i naszych piesków.Gdyby nie cudowny charakter naszego Gapy nie byłoby Majeczki.Pozdrawiam .Jola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolak']Dla Dagi i Oskara podziękowania za pozdrowienia.Jest mi bardzo miło ,że odpowiedzieliście na moje pierwsze wejście na forum.Ze zdjęciami pr zynajmniej chwilowo będzie problem ,ponieważ internautą jestem pierwszy dzień .Pierwsze swoje kroki skierowałam do yorkofilów.Z wiadomych względów.Uwielbiam yorki.Ja i cała moja rodzina.Historia Edi,
Feti i Gusi jest historią mojej rodziny i naszych piesków.Gdyby nie cudowny charakter naszego Gapy nie byłoby Majeczki.Pozdrawiam .Jola.[/quote]

jolak,

ja tym bardziej dziekuje za takie mile podziekowania, jest mi niezmiernie milo naprawde, ale mysle, ze zeby nie zasmiecac forum nasza Kochana Beatka moglaby to wrzucic do tematu w ktorym sie przedstawialas :) Jezeli juz wsyztsko poznasz na komputerku i internecie to koniecznie musisz nam przedstawic swoje pieski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aiwackowska']Witam choć pewnie nie mam jeszcze praw do Waszego forum,ponieważ nie mam jeszcze pieska ,ale mam nadzieję że przy pomocy Waszego forum zakupię i będę mogła do Was dołączyć.
Bardzo tego pragnę.
Agnieszka[/quote]

Agnieszka,
do tego forum mają praw wszyscy ktorzy kochaja pieski tak jak my :)
Skoro chcesz kupic Yorka to jestes tak samo Yorkofiolem jak my. Spedzaj z nami duzo czasu i czytaj jak najwiecej :)

P.S a na kiedysz planujesz zakup piesia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...