Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aknilewe']hej wszystkim! może jestem już tu jakiś czas, ale jeszcze się nie przywitałam :)[/quote]

Witaj [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] pozdrawiamy

Pokaż na dogo Cezarka, mizianko dla słodkiego malucha i czekamy na zdjęcia :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROZI']Witaj ladyyork , też jestem pod wrażeniem urody twojej suni . :lol:[/quote]

Rozi staram się jak umiem szkoda tylko że moja suńka nie jest z rodowodem bo pokazałabym ją wszystkim na wystawach, no cóż nie każdy ma szczęście. A u niej można mówić o pechu bo jest po czępionach tylko mamusia miała 2 mioty w jednym roku i ona jest z tego drugiego:-( ,jednak i tak ją kocham i to bardzo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam pieska , ale jadę po niego 31 sierpnia (a raczej po nią, bo to suczka). Już u niej byłam, widziałam ją, ale jest jeszcze za malutka,zeby ją zabrać od mamy. Nie mam jeszcze tylko dla niej imienia. Może mi coś podpowiecie ?? Myślałam nad :"Czika, Suzy, Lady, Pussy, Daisy, Goldi,Coco" Jak macie jeszcze jakieś pomysly to chętnie skorzystam. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Yorkusiów :))

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
No forum wpadam od paru dobrych miesięcy (jeszcze długo przed zakupem yorka), ale nie odzywałam się jak do tej pory zbyt wiele...:oops:
Póki co wolałam cichaczem zdobywać informację o tej rasie :p
A więc mam na imię Viola (Violetta-wiem..moi rodzice mieli fantazję), mam 20 lat (stara d**a ze mnie:evil_lol:) i od miesiąca mam małą sunię :loveu:
Moja mała miała się nazywać "Mika" (stąd nick), ale Pani od której ją kupiłam już wcześniej nazwała ją Suzy i tak już zostało :)
Suzunia ma już 3,5 miesiąca i jest (jak wszystkie szczeniaki) przesłodka :loveu:
Więc mówimy wielkie DZIEŃ-DO-BRY! I wkraczamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Nastąpiły małe komplikacje jeśli chodzi o moją Jessi :(( Właśnie dzwoniła do mnie Pani od której ją kupuję . Ja chciałam od początku ciemną suczkę i jeździłam , szukałam aż w końcu trafiłam tam (Hodowla Herbu Bawaria) . Zobaczyłam mamusię, zobaczyłam tatusia (oboje ciemni) , zobaczyłam sunię (ale dopiero 4 tyg miała) no i wpłaciłam za nią . Teraz ta kobitka zadzwoniła, ze sunia na łepku sie wybarwia i ona juz nie moze mi zagwarantować, ze będzie ciemna tak jak rodzice ;( Mówiła,ze zostawiła sobie suczke , jest ciemna niby, ale ma 4 m-ce a ta malutka wczoraj 6 tydzien miała. Nie wiem teraz co mam zrobić. Chcę mieć tą suczkę do Hodowli, ale nie takiej byle jakiej, chce jezdzić z nią na wystawy, zdobywać tytuły i z rozmowy tej pani wydawało mi sie,ze ta starsza ma lepsze "predyspozycje". Możecie mi coś doradzić. Jadę tam dopiero we wtorek , na co mam zwrócić uwagę? Pliissss pomóżcie!! ;(

Link to comment
Share on other sites

witajcie, jestem przeszczesliwa posiadaczka yoreczki , ktora niedawno skonczyla roczek,
wabi sie Vika i jest naszym przekochanym szczesciem....

p.s poki co nie bardzo umiem wstawiac zdjatka ale ja tylko sie naumiem to z pewnoscia wam ja pokaze:)))

na wwsze forum sprowadzil mnie pewien klopot..ale moze o nim pozniej, cos dzieje sie z moja suczka i zamierzam poszukac tutak odpowiedzi na pytanka, zanim pojade z nia do weterynarza..

pozdrawiam wszystkich ania i jej Vika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...