Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

[quote name='Monietta']witam serdecznie wszytskich właścicieli yorków.mam na imie monia i jestem z krk:)za tydzień odbieram mojego "synka"-Elfiego.bardzo to przezywam:roll:nie jest to rasowy piesek i wszyscy nastraszyli mnie nieźle jeśli chodzi o jego zdrowie.chciałabym aby było mu u mnie najlepiej.to mój pierwszy piesek i troszke sie denerwuje ale tez ekscytuje:lol:[/QUOTE]
witaj :loveu:
nie denerwuj się, będzie wspaniale - a w razie [tfu tfu!] kłopotów na pewno pomożemy!
mój też jest nierasowy i problemów ze zdrowiem nie ma :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuje Wam Kochani za miłe przyjęcie,widze,że panuje tu przemiła atmosfera i bede tutaj czesto wpadać:)
od dwóch tygodni kolekcjonuje wyprawke dla mojego maluszka.Mam juz miseczki,legowisko,smycz i obróżke,2 zabawki,szczotke;)reszte dokupi się dziś;) Elfiego odbieram 27 tj nd choc wolałabym wczesniej np w piątek.nacieszyłabym sie nim cały weekend:)w pon niestety do pracki ale siedze tam tylko do 12 wiec mały nie bedzie za długo sam w domku:)gorzej bedzie od pażdz kiedy wróce do studium:roll:pozdrawiam gorąco z nieco zimnego Krakowa-m. ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]Moniko[/B]!
Nie martw się, ja też mam nierasowego yorka i nie ma z nim problemów. Oczywiście zdarzają mu się różnego typu choroby, ale to rzadko. I nawet ten rasowy york też może na nie zachorować ;) Na pewno Elfi będzie się u Ciebie czuł dobrze, po co się martwić na zapas?

Witaj [B]Karina[/B]!

Link to comment
Share on other sites

[B] Yorkie [/B]masz racje,zreszta ja wierze,ze moj maly bedzie zdrowy:)to byl pierwszy miot mamy ktora byla wychowana w b.dobrych warunkach i licze ze tato tez:)mysle ze te historie o yorkowych chorobach są mocno przesadzone:) dzis kupiłam Elfiemu reszte wyprawki:)nie moge sie opanowac w kupowaniu mu roznych drobiazgów:oops::lol:

Link to comment
Share on other sites

wpadłam na chwilę na Waszą rasę :diabloti:
To ja jestem tą osobą która nagadała Moniettcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: o chorobach .. wiadomo ze zawsze pewniej kupowac z papierami- ale o tym byl juz nie jeden temat wiec powtarzac się nie bede :diabloti:
Jestem pewna ze Elfi bedzie zdrowym i wesołym pieskiem a Monika będzie wspaniałą panią. To co było dla Moniki dziwne 2 tygodnie temu, dzis jest juz normalne... czyli normalny scenariusz.. za najdalej rok bedzie kupowała drugiego psa.. tym razem juz na show :evil_lol::loveu:

Pozdrawiam ze sznaucerami!
Monika do zobaczenia jutro!

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie się przedstawiamy,przepraszamy,że tak późno:oops: ;może najpierw psia rodzinka:więc od najstarszego członka witają Gipsy-pierwsza moja sunia obecnie już ośmioletnia pani ale wigor ciągle szczenięcy,jej córka Sharon ulubina "córeczka" mojego męża zwana przez niego czule Bożenką (nie mam pojęcia dlaczego),wita was też Lumi jedyny facet w tej drużynie oraz Victoria nasze najmłodsze "dziecko" i nawiększa rozrabiaka i terrorystka;)!Ja oczywiście również witam wszystkich serdecznie mam na imię Maria -Marta to moje trzecie imię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...