Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Taq']I nam już powiększyła się rodzinaka :cool3:. W nocy z 12 na 13 Taq urodziła aż 6 maluszków: 3 pieski czerwone i 3 suczki - 2 czarne i 1 czerwoną :loveu:. Taq jest wspaniałą mamą! :loveu:[/quote]
Gratulacje!!!
6 szczeniorków to piekny wynik!!! Mocno trzymam za nie kciuki, no i poprosimy o fotki!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Czyli Wam się cudownie podwoiło :) Gratulacje Taq i koniecznie wstawiaj zdjęcia :)
A gdzie Haniago i jej małe szczoteczki?? chyba juz nawet bródki mają? :)[/quote]

Jestem, jestem :multi: Ostatnio jakoś nie było czasu na zaglądanie na forum, gratuluję wszystkim z nowo narodzonymi szczeniaczkami i tym jeszcze oczekującym. A moje 3 szczoteczki łobuzują, psocą mamie i w ogóle są kochane. Spróbuję powstawiać potem trochę fotek, pozdrawiam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaaa, zapomniałam napisac, że ja tez juz odliczam. Od 26 listopada trzymajcie kciuki za Felkę, której brzuszek malo nie pęknie... Apetyt ma taki, że zjadłaby mnie, konia i nawet jego kopytka!:loveu:
Pzdr.[/quote]
Bardzo mocno trzymam kciuki za Felke i malenstwa :loveu::loveu::loveu::loveu: Juz nie moge sie swoja droga doczekac maluszkow :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaaa, zapomniałam napisac, że ja tez juz odliczam. Od 26 listopada trzymajcie kciuki za Felkę, której brzuszek malo nie pęknie... Apetyt ma taki, że zjadłaby mnie, konia i nawet jego kopytka!:loveu:
Pzdr.[/quote]
No prosze:p Mamy suczki z terminami na ten sam dzien:loveu: No to trzymam kciuki za male baski, a Asiaczek bedzie trzymac za male, wlochate bassety;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Savannah [/B]- jak przyjdziesz,to maluchy juz będą! (taka mam nadzieję...)
To dopiero będzie radocha, zobaczyć takie małe kilkudniowe szkraby!!!:loveu::loveu::loveu:
Ja juz teraz zastanawiam sie, jak przemeblować pokój, aby wszystko się pomieściło...:lol:
Pzdr.[/quote]
Własnie dlatego bardzo sie ciesze, ze pierwszy raz w zyciu zobacze tak malutkie baski-bobaski :loveu:
A Ty faktycznie mysl, mysl nad tym przemeblowaniem :) Choc ja tam sie ciasnoty nie boje ;) bedzie przytulnie i tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam kobietki :lol:
Dawno mnie tu nie było ale musieliśmy odchować naszą jedynaczkę Ati - oto ona sprzed miesiąca - niunia zostaje z nami :loveu: [img]http://i137.photobucket.com/albums/q218/Alicjao/PB020015.jpg[/img]

A teraz nasza druga sunia jest w połowie ciąży :multi: poród w Święta Bożego Narodzenia więc będziemy mieć świąteczne kanarki :loveu:

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki i za wszystkie nowonarodzone kluseczki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&R&I']
A teraz nasza druga sunia jest w połowie ciąży :multi: poród w Święta Bożego Narodzenia więc będziemy mieć świąteczne kanarki :loveu:

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki i za wszystkie nowonarodzone kluseczki :lol:[/quote]

My pewnie też w święta urodzimy:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']No prosze:p Mamy suczki z terminami na ten sam dzien:loveu: No to trzymam kciuki za male baski, a Asiaczek bedzie trzymac za male, wlochate bassety;)[/quote]
Jeeee, Pangea, bdziesz musiała koniecznie wstawiac fotki malych Włochaczy! Nigdy takich małych PB nie widziałam...

[quote name='Savannah']Własnie dlatego bardzo sie ciesze, ze pierwszy raz w zyciu zobacze tak malutkie baski-bobaski :loveu:
A Ty faktycznie mysl, mysl nad tym przemeblowaniem :) Choc ja tam sie ciasnoty nie boje ;) bedzie przytulnie i tyle :lol:[/quote]
Też mi się tak wydaje...;)

[quote name='A&R&I']Witam kobietki :lol:
Dawno mnie tu nie było ale musieliśmy odchować naszą jedynaczkę Ati - oto ona sprzed miesiąca - niunia zostaje z nami :loveu:

A teraz nasza druga sunia jest w połowie ciąży :multi: poród w Święta Bożego Narodzenia więc będziemy mieć świąteczne kanarki :loveu:

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki i za wszystkie nowonarodzone kluseczki :lol:[/quote]
Gratulujemy Kanarkowej Dziewczyny!!! Oby się zdrowo chowała!!!:loveu: I trzymamy kciuki za drugą Mamuskę!:lol:

[quote name='ara']My pewnie też w święta urodzimy:multi::multi::multi:[/quote]
Ohohoho, ale wysyp...
Wygłaskaj sunię od Asiaczków.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...