Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='mrowa23']a ja mam pytanie z innej beczki. od czego liczycie termin następnej cieczki? od dnia ostatniej czy od daty porodu ? (mowa o sukach po ciąży/porodzie)
[/QUOTE]
U wszystkich moich suk odstęp między cieczkami jest taki sam niezleżnie od tego czy miały miot czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']zakończyliśmy na 5 :) 2 chłopy i 3 dziewczynki :) choć ja dopiero co teraz wróciłam do świata żywych, bo padłam po porodzie ;) matka też a dzieciaczki jak się przyssały to tylko zasysanie słychać mleczka :) zdjęcia niebawem :)[/QUOTE]

:klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

ja bardzo często odmawiam jeżeli tylko coś mi nie pasuję albo mam lepszą alternatywę. jeżeli domek jest ok ale np ten drugi ma jeszcze jakiś plus to po prostu grzecznie tłumaczę i zapraszam na następny miot, jeżeli w domku jest coś nie tak ale jest miły to uprzejmie tłumacze dlaczego nie, a jak jest to domek na zasadzie pożal się boże to walę prosto z mostu. te fajne domki rozumieją ;)

ja cieczkę liczę od ostatniej cieczki niezależnie czy był poród... hmmm ktoś jeszcze powie jak liczy ? bom ciekawa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dzięki kochana ;)

a ja mam pytanie z innej beczki. od czego liczycie termin następnej cieczki? od dnia ostatniej czy od daty porodu ? (mowa o sukach po ciąży/porodzie)

coby postu pod postem nie pisać, a nudzi mi się trochę teraz.... no to my rodzimy ;) już baby są na świecie i chłop, ale poczekamy jeszcze z ostatecznym rezultatem :) pierworódka jest śliczniutka :)

w ramach nudy wstawiam pierwsze zdjęcie mojej już ulubionej dziewczynki ;)
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/416793_178035828968853_175274142578355_227266_1979635683_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jaki białasek z różowymi łapkami...ile waży taki maluszek puliszkowy po urodzeniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']ja troszkę z innej beczki ale dotyczy maluszków....czy zdarzyło Wam sie odmówić komuś sprzedaży malucha ?? tak po prostu- bo mieliście dla niego lepszy Waszym zdaniem domek albo coś Wam w tej osobie nie pasowało ... ?? jaka była reakcja tej drugiej strony ??[/QUOTE]

mialam takie sytuacje . Ostatnio odmówiłam już obiecanego psiaka bo w trakcie oczekiwania na maluszka i rozmow z domkiem coś mi podpadlo . Generalnie rodzina zareagowała nad wyraz spokojnie . Chociaz tam były dzieci i ich było mi najbardziej żal bo pewnie bardzo na psa czekały .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']zakończyliśmy na 5 :) 2 chłopy i 3 dziewczynki :) choć ja dopiero co teraz wróciłam do świata żywych, bo padłam po porodzie ;) matka też a dzieciaczki jak się przyssały to tylko zasysanie słychać mleczka :) zdjęcia niebawem :)[/QUOTE]

Brawo, gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam off, ale to ważne. Głosowanie trwa do dzisiaj!
Przeklejam tekst:

Mam prośbę - [B]czy poświęcicie 3 minuty i pomożecie głodnym psom i kotom?[/B] Wystarczy, że zagłosujesz na schronisko w Klembowie w ankiecie Krakvet. Wygraną jest karmą i żwirek o wartości od 9 do 15 tysięcy złotych.

[B]W Klembowie przebywa 350 psów, 40 szczeniaków oraz 20 kotów Te zwierzęta naprawde nie mają co jeść... [/B]gminy nie płacą, zwierząt coraz więcej.

Każdy głos na wage złota. Rywalizujemy z Hospicjum dla Kotów. Wszystko byloby ok, gdyby nie to, że osoba z Hospicjum wprowadza ludzi w błąd informując o tym, że maja 30 kotów.. owszem mają.. ale TYLKO 1 który jest kotem hospicyjnym... w Klembowie takich zwierząt jest mnóstwo.

Poniżej instrukcja! [B]NAJLEPIEJ głosowac z przeglądarki IE.[/B]
Uwaga zmiana: nowy punkt w regulaminie: żeby wziąć udział w ankiecie i żeby głos był ważny trzeba napisać min. 1 post na forum, najprościej w temacie poznajmy się:

[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL]

Instrukcja głosowania w Krakvecie:

1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL]
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki.
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz krótkie zadanie i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"
8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,i klikasz pod ankietą „wyślij”.



Jeśli jesteś już zarejestrowany na Krakvecie to zaczynasz od punktu nr 6!
[B]

Dla tych zwierząt Wasz głos to pełne brzuchy w te mroźne noce... [/B]

[B][U]
Głosowanie trwa tylko do dzisiaj![/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dzięki kochana ;)

a ja mam pytanie z innej beczki. od czego liczycie termin następnej cieczki? od dnia ostatniej czy od daty porodu ? (mowa o sukach po ciąży/porodzie)

coby postu pod postem nie pisać, a nudzi mi się trochę teraz.... no to my rodzimy ;) już baby są na świecie i chłop, ale poczekamy jeszcze z ostatecznym rezultatem :) pierworódka jest śliczniutka :)

w ramach nudy wstawiam pierwsze zdjęcie mojej już ulubionej dziewczynki ;)
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/416793_178035828968853_175274142578355_227266_1979635683_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Bosz , Gratuluje !!!! Prześlicznie ! Kiedy się widzimy na wystawie ?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

hehe na wystawę póki co się nie wybieram, tzn mam w planach ale... bardzo odległych i bardzo niesprecyzowanych.... ale coś w kwietniu na pewno bo chcę pokazać moją paskudę w babikach ;)

więcej zdjęć moich białasów na FB [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.175362645902838.30516.175274142578355&type=1[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']zakończyliśmy na 5 :) 2 chłopy i 3 dziewczynki :) choć ja dopiero co teraz wróciłam do świata żywych, bo padłam po porodzie ;) matka też a dzieciaczki jak się przyssały to tylko zasysanie słychać mleczka :) zdjęcia niebawem :)[/QUOTE]

no no no :)
niezły wynik ciotka:)
to niech się maleństwa zdrowo chowają:)
szkoda że tak daleko mam do Was...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dzięki kochana :D koniecznie nas odwiedź :P nie ma to tamto :)

generalnie jak ktoś chce wpaść do nas i wyczochrać mopy to jest zawsze mile widziany, wystarczy dać cynka na GG.PW czy maila/kom ;)[/QUOTE]

generalnie to i ja zapraszam:)
Cezarro uwielbia zabawy, byłby w siódmym niebie jak by widział tyle kompanów do zabawy:)
wycałuj mamuśkę ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dzięki kochana :D koniecznie nas odwiedź :P nie ma to tamto :)

generalnie jak ktoś chce wpaść do nas i wyczochrać mopy to jest zawsze mile widziany, wystarczy dać cynka na GG.PW czy maila/kom ;)[/QUOTE]

to ja się wpraszam w środę - dwa razy mi nie mów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To ja mam inne pytanie do doświadczonych mamusiek: Jak długo karmią wasze suki i jak je zasuszacie żeby cycuchy nie wisiały? Moje grzdyle mają już 8tygodni, a jak tylko mamuśka pokazuje się na horyzoncie, to zaraz ją cyckają :mad:.[/QUOTE]


moje cycają do oporu , do dnia opuszczenie domku . zazwyczaj odchodzą stopniowo , pokarm zanika bez problemu po odejsciu ostatniego malucha .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...