Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Spokojnie -czyli od pierwszego jest 63? To jeszcze ma czas, a że temperatura troszkę skacze, to też norma. Mojej suce najpierw w piątek spadła , potem w sobotę znowu skoczyła w górę, potem w niedzielę znów spadła, a urodziła w poniedziałek.
Jak sie nic niepokojącego nie dzieje, to nie martw się.
"Tylko spokój może nas uratować"

Link to comment
Share on other sites

No to czekamy,jeśli nie dzieje sie nic niepokojącego ,to może zacząć rodzić nawet w 65 dniu,ale jeśli coś Ciebie niepokoii np:Drapie i dyszy (dłuższy czas i nic),wyciek z narządów rodnych (krwisty) ,Bóle parte i nic ,to jedż z nią do weta,zrobi USG zbada i powie co dalej.Ja miałam taki przypadek że sunia nie mogła urodzić bo 1 szczeniak sie zaklinował i była cesarka 64dzień, udało sie uratować szczeniaki ,ale jakbym czekała dłużej to byłoby żle..... A mam sunie która już 2 raz urodziła sama w 65 dniu.....Wiec obserwój i polegaj na intuicji....Trzymam kciuki jak coś to możesz liczyć na moją pomoc....Podczas ostatniego porodu uratowałam szczeniorka reanimowałam go 20min i przeżył, byłam taka szczesliwa ze aż się poryczałam,a suczka z radości mnie polizała .... a wet powiedział że jest ze mnie dumny:lol: Więc chyba radze sobie nieżle :razz: :oops: To było wspaniałe uczucie:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']a my nie:eviltong:

Znaczy się moja suka była tak miła że zaczekała aż wrócę z pracy i po spacerze zaczęła się telepać, sapać, temp. 37 st.

Teraz czekam na dalszy rozwój sytuacji...[/quote]
37 to moja miała od tygodnia :evil_lol: wczoraj wieczorem spadło do 36.2, w nocy zaczęła się kręcić i tak do tej pory. Posapie pośpi, popije, posiusia, znów popije jak zbyt duzo to "odda" i tak czekamy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...