Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='cotons rule!']Asiaczku dziekuję Ci za dotychczasową pomoc, maluszki rodziły sie w 59 dobie od pierwszego krycia i nie da się ukryć, że spowodowało to lekką panikę, ale dobrze, że zawsze można liczyć na wsparcie przyjaciół.
A fotkę wklejam już, bo duma mnie rozpiera
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/5264/klusienb9.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Białości - Różowości i te karbowanki na grzbiecikach... Maleństwa.... Chciałoby się na nie chuchać, całować i przytulać...
:loveu::loveu::loveu::loveu:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Boksiedwa [/B]- jutro wieczorem wracam z Krakowa i liczę na dobre informacje od Ciebie!:lol:
Pzdr.[/quote]

[quote=IraKa;]A co dzieci jeszcze nie ma?[/quote]
ano nie ma :mad: nie spieszą się na ten paskudny świat :cool3:
i chyba dziś wieczorem też jeszcze nie będzie, suka żre jak pułk wojska i ani mysli rodzić a temperatura od wczoraj 37* :shake:
Ale może to i dobrze bo p. prof. gdzieś wyjechał i nie mamt weta :(

Link to comment
Share on other sites

Piękne Cotoniki ,serdecznie Gratulujemy Gabi!!:loveu: Nasze hawanczyki tez rodziły sie w 59 dniu ,mają już 4 tygodnie i rozrabiają strasznie,i faktycznie telewizora nie chce się oglądać tylko te maluszki.Życzymy aby Cotoniki zdrowo rosły ......no i apetytu dla mamusi:razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]A ja musze się pochwalic naszymi osiagnięciami hodowlanymi:[/SIZE]

MIOT A Morning Smile[/B] wraz z matką - jako pierwszy w Polsce miot dalmatyńczyków został poddany testom słuchu.Wszystkie maluchy i Bafi idealnie słyszą BAER +/+. HURRA!!!!!

[SIZE=2]Mieliśmy wczoraj wesoły aotobus z jednego krańca Polski na drugi - do Wrocławia, bo tylko dr Niedzielski wykonuje testy słuchu .Maluchy jechały pierwszy raz samochodem,byłam pełna obaw o tę podróż,ale bardzo pozytywnie nas zaskoczyły- spały i nie wymiotowały, byly tylko strasznie ciekawe świata za szybą.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][B][SIZE=2]A ja musze się pochwalic naszymi osiagnięciami hodowlanymi:[/SIZE]

MIOT A Morning Smile[/B] wraz z matką - jako pierwszy w Polsce miot dalmatyńczyków został poddany testom słuchu.Wszystkie maluchy i Bafi idealnie słyszą BAER +/+. HURRA!!!!!

[SIZE=2]Mieliśmy wczoraj wesoły aotobus z jednego krańca Polski na drugi - do Wrocławia, bo tylko dr Niedzielski wykonuje testy słuchu .Maluchy jechały pierwszy raz samochodem,byłam pełna obaw o tę podróż,ale bardzo pozytywnie nas zaskoczyły- spały i nie wymiotowały, byly tylko strasznie ciekawe świata za szybą.[/SIZE][/quote]
Kochana, masz się czym chwalić!!! A zachowanie maluszków pewnie jeszcze nie raz Was zaskoczy... oby tylko pozytywnie.
Pzdr.

[quote name='boksiedwa']ano nie ma nie spieszą się na ten paskudny świat :cool3:
i chyba dziś wieczorem też jeszcze nie będzie, suka żre jak pułk wojska i an:mad:i mysli rodzić a temperatura od wczoraj 37* :shake:
Ale może to i dobrze bo p. prof. gdzieś wyjechał i nie mamt weta :([/quote]
Ooooooo, a ja tu zaglądam pełna ciekawości... No nic, tym razem nie potrafiłam zdalnie nakłonić Mamuśkę do porodu. Ale nic to. Nadal mocno zaciskamy paluszki za maluszki...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:(gdziekolwiek by one nie były)...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Weisz co? To już się robi nudne. Pogoń swoją sukę i już, przegoń ją po schodach lub idź na kilometrowy spacer. Co najmniej kilometrowy...:lol:
Pzdr.[/quote]
mnie też już znudziło bo ile można czekać? :mad: Luśkowa hodowczyni mówi, że jej mama i babcia zawsze rodziły 62/63 dnia to może i moja tak "w genach" dostała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...