Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Iza.'][URL]http://img697.imageshack.us/img697/6947/p1015627.jpg[/URL]
takie całkiem czarne to chyba dosc rzadko się zdarzają ?
[/QUOTE]
Owszem - najczęściej pojawiają się jakieś rude pręgi, albo przesiewany brązowo rudy włos albo białe znaczenia, a ten jest idealnie czarny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Agnieszko - chętnie, pod warunkiem, że przeniosę się do Ciebie :evil_lol:[/QUOTE]


u nas jest duuuużo miejsca :razz:
tylko...na wystawy wszędzie daleko...aczkolwiek ostatnio stwierdziliśmy, że wschód ma swoje zalety pod względem wystaw za granicą - wschodnią rzecz jasna... :evil_lol:

chciałam dodać, że na cieczkę czekamy i mamy nadzieję dołączyć do oczekujących za czas jakiś :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

u nas cieczka pojawiła się 24 grudnia - do krycia pojedzie Fibi . Ja już się boje bo po pierwsze ona nie wabi samców , po drugie zaplodnienie było przez inseminację właśnie dlatego ze samiec traktował ją jak kumpelkę a nie żonę , cieczka była bardzo długa , płodność wypadła dopiero w 18 i 19 dniu . Coś czuję ze znowu polatamy sobie po lekarzach bo krycie zagraniczne więc muszę mieć pewnosc .
Co do oczekiwań na cieczke to mozecie trochę przyspieszyć podajac suce selen z wit E .

Link to comment
Share on other sites

to moja pierwsza lhasaczka, ma fajny rodowód ale nauczyłam się na niej troche... lubie bliskie krycia ale trzeba mieć wiedze... a nie pierwszy miot... no nie ważne... sama dałam się nabrać na tą sunie ( moja wiedza o lhasakach była wtedy zerowa ) ale jest słodka i kochana, i na pewno do końca dni zostanie u moich rodziców ( gdzie mieszka od udebrania )

Link to comment
Share on other sites

[B]gops[/B] - Nie mam pojęcia ile tam może być dzieciątek, robiliśmy tylko usg dla potwierdzenia ciąży ;)
będzie po prostu niespodzianka ;-)
możliwe że maluchy są po prostu duże (jak w ostatnich miotach) i dlatego taka ciężarówa z niej ^^ a możliwe że będzie ich więcej.. trzeba poczekać.
[B]Asiaczku[/B] - dziękujemy za trzymanie kciuków! ;-) już się dzieciątek nie możemy doczekać, w końcu będzie tyle piszczących pyszczków :D aj aj... miodzio :loveu::loveu: i te noce przez nie nieprzespane... ale tego nam brakuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...