Jump to content
Dogomania

Strach


nikusia

Recommended Posts

Zycze by Ci sie udało zdobyc 2 pocieche.:lol:Wiesz smieje sie jak czytam te psoty a dlatego ze :lol:Twoj Mailo tak przypomina mi mojego , wiec ciesze sie ze mamy pieki takie , kochane, pocieszne ,zadziorne urwisy bo moj to chyba wiedzie prym.:eviltong:Jest tak rozpieszczony, robi sobie co chce i mu wolno zaznaczam wolno.Owszem sa granice. ale moze nie sluchac jak go wolam,moze sobie lezec gdzie chce, jesc kiedy chce podgrzewam na okolo obiadkiitd. Nie wolno mu niszcyc nic oprocz jego zabwek ale raczej nie psuje juz nic, ten okres ma za soba.Jest pare zakazow ale niko dobrze wie co mu wolno a czego nie!.Przekochany urwis:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Strach....
Jemu mówimy papa!!! :D
Parę dni temu(może głupie będzie, to co napiszę, ale dla mnie to WSPANIAŁE WYDARZENIE!!) Rami bawił się z pewną sunią:lol:
No normalnie się bawił, a sunia ma już swoje lata...:roll:
:-o - taką miałam minę...
On się wcale nie bał!!!
:D

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy to zależy od wieku psa ,pewnie tak -mój Tiko chętnie bawi się z psami bez wyjątku duże czy małe ,zupełnie nie szczeka (na początku trochę w trakcie zabawy w gonitwę ale zaraz przerywaliśmy zabawę aż do momentu jego uspokojenia) to chyba spowodowało że jest spokojny nawet w trakcie zabaw ,no czasem trochę poburkuje pod nosem :p
Wracając do zabawy z psami to czasem wręcz bywa niebezpieczne ,chce bawić się z psem który ujada na niego okropnie ,Tiko wtedy podpiera się na przednich łapkach a pupa do góry i popiskuje w stronę "nowego" nie wspomnę o dzieciach które chcą go głaskać -nie mogę go od nich odciągnąć ,bo piskom i lizusom nie ma końca:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...