Jump to content
Dogomania

Ciekawy post na temat sterylizacji na forum PKPR.


pinky

Recommended Posts

[B]Martens[/B], masz rację z tymi badaniami...Na dodatek należałoby przeprowadzić je przynajmniej na długość jednego psiego pokolenia (ok.18 lat), a to byłoby bardzo kosztowne...
Takich badań jak do tej pory, niestety, nikt mi nie potrafił wskazać. Moje poszukiwania nie są systematyczne i nie sądzę, żeby były owocne, tym bardziej, że nie jestem ani lekarzem, ani weterynarzem.....Nawet gdyby takie badania były i potwierdziły bezcelowość profilaktycznej kastracji to oczywiście nie do wszystkich dotrą i oczywiście nie przekonają zwolenników. Te przytoczone w pierwszym poście też zapewne rzadko kto czyta....Tak więc, cokolwiek powiem na ten temat, jestem traktowana, jak ktoś, kto wszedł na forum w celu psucia innym humoru....:p
Ale co tu dużo mówić skoro opinie na temat weterynarzy wyciągane są na podstawie ich stosunku do kastracji. Odradził ? - To niedouczony ciemniak... Zachwalał ? - O, to świetny fachowiec........

[B]Cortinie[/B] gratuluję osądów i "jasnowidztwa"....bo nie przypominam sobie, żebyśmy się znały...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...