Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']No to wszystko OK, jeśli tak jest, to mój będzie się bawił z tymi chętnymi do zabawy i nie wchodził twojej w drogę :)[/quote]
Widzisz, moja suka nie bez powodu uzyskała ksywę Królowej, nadana przez naszą fankę Madzią Lupakową. Ona z byle kim się nie zadaje. Jak zna psa, i to nie tak od zaraz tylko dłużej, to może czasem się pobawi, ale raczej lubi swoje własne towarzystwo. Owszem, na obcym terenie powącha się, przywita, kulturalnie itd. ale tyle jesli chodzi o psy. Nie interesują jej. Czasem coś tam się pobawi ale to raczej z tymi swoich rozmiarów i raczej psy niż suki. Czasem z maluchami (uwielbia jamniki) pobawi się, ale tu ja boję się o jej gabaryty, bo wiesz, to wielki pies i może niechcący uszkodzić. Choć na razie obyło się bez ofiar, nawet po tym jak kryła jamnika jak miała swoją pseudo cieczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Widzisz, moja suka nie bez powodu uzyskała ksywę Królowej, nadana przez naszą fankę Madzią Lupakową. [B]Ona z byle kim się nie zadaje.[/B] Jak zna psa, i to nie tak od zaraz tylko dłużej, to może czasem się pobawi, ale raczej lubi swoje własne towarzystwo. Owszem, na obcym terenie powącha się, przywita, kulturalnie itd. ale tyle jesli chodzi o psy. Nie interesują jej. Czasem coś tam się pobawi ale to raczej z tymi swoich rozmiarów i raczej psy niż suki. Czasem z maluchami (uwielbia jamniki) pobawi się, ale tu ja boję się o jej gabaryty, bo wiesz, to wielki pies i może niechcący uszkodzić. Choć na razie obyło się bez ofiar, nawet po tym jak kryła jamnika jak miała swoją pseudo cieczkę.[/quote]

To faktycznie Królowa :lol: Sama sobie towarzystwo dobiera :lol: No.. ale Arni byle kim nie jest.. :eviltong: Może nawiążą nić porozumienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']To faktycznie Królowa :lol: Sama sobie towarzystwo dobiera :lol: No.. ale Arni byle kim nie jest.. :eviltong: Może nawiążą nić porozumienia.[/quote]

Z jej reakcji na wystawie myslę, że facecik ma szansę:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Na GG mi powiesz po Katowicach ;) Mam uslyszec ze jest BIS PUPPY xD[/quote]

Hm, postaramy się :) Bartosz go na BIS PUPPY wystawia, a sędziuje babka, co raz mu BIS JUNIOR dała, także jestem dobrej mysli, mimo, że konkurentów z 60 będzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...