Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm, zawsze warto mieć też przy sobie taki świstek z zaświadczeniem szczepienia psa przeciw wściekliźnie, jesli ktoś się boi, że jego pies mógłby kogoś dziabnąć. Takie coś uchroni od niepotrzebnych problemów.
[B]Psiulka[/B], Czika ma takie zaświadczenie?
-----
Ja też się przychylam do tego, żeby jednak było trochę później xD Jednak jakiś kawałek mam, a zanim ja wstanę i się zbiorę.... ło... może 12?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka'][I]Ok, mi odpowiada, chociaż mogłoby być troszkę później. :eviltong:[/I]

[I]A do MPK trzeba brać kaganiec czy nie? Niby trzeba, ale jak jest mały pies, to jak?[/I][/quote]
Niby trzeba...Ja mam zawsze. W kieszeni. ;)
Tylko jak mówiła McDzik, zaświadczenie o szczepieniu, na wszelki wypadek.
No i bilet za 1,5zł...


No to może o 12, skoro taka godzina bardziej Wam odpowiada?

Link to comment
Share on other sites

No ja mogę o 12 jak trzeba, muszę coś zacząć robić z tym moim prosiaczkiem:diabloti: To o 12 pod sceną... tylko gdzie ta scena?? Jak tam dojść spod Lidla?? Tam mam bazę wypadową od samochodu... Chyba, że bliżej mi będzie spod parkingu na podpromiu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']No ja mogę o 12 jak trzeba, muszę coś zacząć robić z tym moim prosiaczkiem:diabloti: To o 12 pod sceną... tylko gdzie ta scena?? Jak tam dojść spod Lidla?? Tam mam bazę wypadową od samochodu... Chyba, że bliżej mi będzie spod parkingu na podpromiu??[/quote]
Ja wczoraj kupiłam rower i będę jeździć z moim grubasem :razz:
Hmmmm ta, na ktorej odbywaja się wszelkie "imprezy".
Droga od Lidla i od hali na podpromiu mniej więcej taka sama, od lidla idę ja, takze możemy tam się spotkać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Hm, zawsze warto mieć też przy sobie taki świstek z zaświadczeniem szczepienia psa przeciw wściekliźnie, jesli ktoś się boi, że jego pies mógłby kogoś dziabnąć. Takie coś uchroni od niepotrzebnych problemów.
[B]Psiulka[/B], Czika ma takie zaświadczenie?
-----
Ja też się przychylam do tego, żeby jednak było trochę później xD Jednak jakiś kawałek mam, a zanim ja wstanę i się zbiorę.... ło... może 12?[/quote]

[I]Mam, mam.[/I]

[I]O 12 mi pasuje. :) Magda, jedziesz 6-tką? :razz:[/I]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie !!! Więc kontakt z innymi psiakami i w ogóle takie spacery zabronione !!!

A poza tym mnie jutro cały dzień nie ma - jadę do Przemyśla, przy okazji zahaczę o Oazę Wschodu, kochane leonki i mastifki, szczeniakom foty porobie .. :) także jakby mnie w niedziele nie było rano na bulwarach - bo się deklarowałam, ze przybędę - to najprawdopodobniej znaczy, że nie wróciłam do Rzeszowa, bo na 99% nie wróce.

Link to comment
Share on other sites

A mi padły wycieraczki w aucie.... Na ślepo wracxałm dziś w tym deszczu więc jeśli jutro nie załatwię naprawy... to chyba nici ze spaceru, na piechotę tam nie dotrę... Buuu... Może jednak załatwię...


Update: wycieraczki już mam więc jutro o 12 będę koło Lidla. Ktoś będzie czy znowu zaliczymy błonia samotnie??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...