Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik'][B]Ewa_17,[/B] z akim psiakiem bys wpadła? Jak zachowuje się wobec małych piesków widzianych poraz pierwszy?[/quote]

ja mam pyskata beagielke :lol:

tzn lubi sobie poszczekac na poczatku, ale krzywdy psiakowi nie zrobi napewno ;), bo obwachaniu wszystko jest ok (czesto bawi sie z 2kg yorkiem)

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja mam półrocznego spaniela tybetańskiego, waży gdzieś z 5kg.. Jest bardzo przyjazny do innych psiaków, z Beagielką kiedyś już miał doczynienia i słodko sie bawili :) Także myslę, że na jakiś spacerek po świętach można się wybrać :)

Link to comment
Share on other sites

czyli w rozwazania wchodza tylko okolice wisloka i lisiej w rzeszowie?!

co powiecie na wilkowyje i wielkie pola do biegania (bez zbednych ludzi i babc panikujacych na widok obcych psow luzem biegajacych), lub kiedys tam wspomnianej baranowki? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym była za bulwarami, bo właśnie się skapnęłam, że 7 mam konkurs recytatorski w kat. teatr jednego aktora - finał wojewódzki, a jeszcze nie wszystko dopracowane! Więc za daleko nie mogą jechać a i tak pewnie nie będę za długo! A jak już powiedziałam, że przyjdę, to chciałabym wpaść, żeby i Arni miał coś z życia, bo potem będę siedzieć i dopracowywac wszystko... ehhh tak tak to jest, jak Mc coś zostawia na ostatnia chwile.... ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_17']czyli w rozwazania wchodza tylko okolice wisloka i lisiej w rzeszowie?!

co powiecie na wilkowyje i wielkie pola do biegania (bez zbednych ludzi i babc panikujacych na widok obcych psow luzem biegajacych), lub kiedys tam wspomnianej baranowki? ;)[/quote]
:eviltong:

Jestem za baranówką :razz: a zresztą...w każdym razie przyjedziemy na wybrane miejsce...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_17'][B]Bura[/B] Twoja sunka jest cudna, jakby moj TZ ja zobaczyl to by sie odrazu zakochal :loveu: (szaleje na punkcie husky i malamutow ;))[/quote]
No to mu zabroń do kompa podchodzić :evil_lol: Ajka jest najstarszą Malamutką w okolicy, no i wiesz, ona wredna jest. Może to go ostudzi... To taki Malamut z piekła rodem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Babeczka ślicznie się prezentuje przy tym koszyku.. ;) :loveu:

My też z życzeniami :lol:

[IMG]http://i26.tinypic.com/jrczzt.png[/IMG]

[COLOR=Red][B] Mam jeszcze ogromną prośbę, dla Was to niedużo czasu, chodzi o wysłanie kilka emaili, treść i adresy w linku poniżej............sprawa tyczy się istnienia schroniska Uciechowie...Klikajcie w banner, zapoznajcie się ze sprawą, i proszę, wyślijcie![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wiec moze ustalmy blizej to miejsce spotkania?! pozostaja ostatecznie bulwary? ;)

za baranowka bylabym niekoniecznie, mimo ze moj pies nie wodolaz to zadnej wody nie ominie zeby sie nie zamoczyc, a temperatura nie sprzyja jeszcze kapielom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej moze jutro we wtorek, gdzies w południe na baranowce?, bylam wczoraj z mamą, ale bylo slonecznie, psow mnostwo. Byl;a zgraja osob chyba z 10 psami. To chyab jakies spotkanie, ale jakos oddalili sie pozniej. Trzeba by wyczaic kiedy chodzą :p Ale juz niepierwsyz raz ich tam widze ;] Co wy nato ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...