Jump to content
Dogomania

Uprzęganie - pytanko techniczne


Rav

Recommended Posts

hej:)

jesli masz mozliwosc to zaloz sobie metalowe kolko do szelek bo mozesz byc pewny ze po pewnym czasie sznurek sie przetrze (czego mozesz nie zauwazyc no chyba ze zawsze kiedy bedziesz zakladal psom szelki bedziesz sprawdzal i jesli beda widoczne jakies przetacia zmienal sznurek :) ) i zerwac , Ci ktorzy robie szelki na wlasny uzytek w wiekszosci przypadkow zakladaja metalowe kolko i dodatkowo sznurek ktory jest pomocny gdy kolko sie zerwie, Manmat wyszedl z zalozenia ze wystarczy tylko taka petelka z czym sie nie zgadzam no ale kazdy ma wlasne zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

ELO!!

moje psy maja szeli z rowerlandu i maja sznurki i nie mialem jeszcze przypadku zerwania sie badz przetarcia bo karabinek ma powierzchnie glatka i nie ma jakies tak wielkiego tarcia by przetrzec sznurek :) a kulko moze zaczac rdzewiec po jakims czasie ;)

Link to comment
Share on other sites

no to co do sznureczkow przy ManMatach - ja ich uzywam, tak jak tu paru osobom tez mnie nie zawiodly, ale ja wzmacniam supelek, i sie sam nie rozwiaze. kolek nie uzywam, bo nie :PP nie no.. nie uzywam, bo se sa sznureczki i tyle, dzialaja, wiec jest ok ;) a tak jakby sie uprzec, to se koleczko jak jest ciezsze [albo karabinek] moze obijac co bardzoej koscistym psom o kosci.. :PP hii i bedzie ze sznureczki lepsze :D

i co do rdzewienia, Pay.. teraz sie robi juz inne kolka niz w '45.. te teraz to juz nie rdzewieja :PP

Link to comment
Share on other sites

Anuk i Gaja maja takie sznureczki przy uprzezy,Anuk ma manmata a ona jakies inne nie wiem jakie.

Ale z powodzeniem z tym biegaja i sznureczki jakos sie nie pala do przecierania :D .Na razie jest dobrze,ale wydaje mi sie ze te sznurki sa mocne i ze sa tak pomyslane zeby sie nie niszczyly.

Pozdrawiamy Ula&Anuk&Gaja :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...