Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='Julia07']Super!!:loveu: wreszcie nasze psiaki mają swój wątek...shanti, świetna robota:multi:...postaram się też coś dorzucić od siebie:oops:[/QUOTE]


E tam :oops: To jeszcze ciągle niedopracowane wszystko, taka wersja robocza i na szybko. Chętnie posłucham jakiś sugestii. Denerwuje mnie np. że nie działają mi: czasami - kolor czcionki i wcale - wielkość. Byłoby jeszcze bardziej czytelne.

Gdzie się da umieszczam link do tego wątku, więc nie martwcie się że za dużo ludzi nie wchodzi tutaj. Z poprzednim watkiem też tak było, ludzie czytali niezalogowani, a odzew był. Mam nadzieję że się ta sytuacja powtórzy.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Darusiu, czy nadal podtrzymujesz swoja decyzje co do Froda? Nie wiem nic dokladnie, to prosze napisz co i jak.[/QUOTE]

Tak decyzja jest już od dawna podjęta ,że Froda po kastracji zabieram :p do siebie na DT a z tego co mi wiadomo to już jest wykastrowany :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...