Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

:placz: :diabloti: :shake: nie dotalam powiadomienia o PW i widze, ze minal mnie spacer, buuuuu

A moze by jakas czesc druga? Jezeli skompletowanie duzej ilosci osob na raz jest problemem, moze pospacerujemy w podgrupach... Mi strasznie zalezy na kontaktach moich dziewczyn z innymi psami, bo z racji ich wzrostu:cool3: ludzie raczej uciekaja z obledem w oczach niz daja sie pobawic, badz chociaz wspolnie pospacerowac:-(

to jak tam, reaktywacja;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fruzia2']:placz: :diabloti: :shake: nie dotalam powiadomienia o PW i widze, ze minal mnie spacer, buuuuu

A moze by jakas czesc druga? Jezeli skompletowanie duzej ilosci osob na raz jest problemem, moze pospacerujemy w podgrupach... Mi strasznie zalezy na kontaktach moich dziewczyn z innymi psami, bo z racji ich wzrostu:cool3: ludzie raczej uciekaja z obledem w oczach niz daja sie pobawic, badz chociaz wspolnie pospacerowac:-(

to jak tam, reaktywacja;)[/quote]

A jak duże są twoje psiaki? Mój Satuś lubi duże koleżanki i kolegów. A ja mam spokój bo wiem że jak większe to nie zmiażdzy bo on jak typowy facet. Mało delikatny. :oops: :roll: :evil_lol:

Ja jestem jak najbardziej za spacerkiem. ale narazie nie mam czasu. :placz:

Link to comment
Share on other sites

czarne ruskie aniolki, wysokosc ok. 70cm, waga ok. 40kg ;)

W kwestii braku czasu, to ja Ci zaradze:lol: Na pewno wyprowadzasz swojego psiura codziennie, wiec moge po prostu ktoregos dnia do Ciebie podjechac:cool3: Bo mi baaardzo zalezy na wspolnym spacerowaniu:) Z racji pracy popoludniami.

I jak, moze byc?

Link to comment
Share on other sites

Ooooo nie!!!
Tak to ja się nie zgadzam bo mi moje ADHD ręce powyrywa. :evil_lol: Umówimy się gdzieś koło ZOO może, wtedy będę mogła puścić Satusia. A brak czasu to zwiazany jest obecnie z moim wyjazdem.:evil_lol: Jak wroce to nie ma problemu. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Fruzia2']A w tygodniu poznym popoludniem - wieczorkiem?

No i jezeli Twoj pies dramatycznie nie linieje i nie zjada samochodu z zawartoscia ludzko-psia to moge Cie zabrac;)[/quote]

Późne popołudnie mi pasuje. Nie lnieje i nie zjada samochodu ale to pies nadpobudliwy więc jak będzie więcej psów w samochodzie to nie ma szans. :evil_lol: (Agga i Madziek mogą potwierdzić) Bo jemu obojętne czy będzie się bawić w samochodzie czy na dworze. :mad:
Ale jak coś to poprosze mojego byłego TZ.

Link to comment
Share on other sites

No tak. :mad: Najpierw ja napisałam że zaszły zmiany a potem Aga pisze, że chodziłam z małą dzidzią. Dla wyjaśnienia. Dzidzia ma 1,5 roku i jest moim chrześniakiem.:evil_lol: A zmiany to mniej miłe. :roll: Ale chyba widocznie konieczne były. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hippies']Dziewczyny jakie piękne fotki :loveu: jak ja Wam zazdroszcze tego wszystkiego :oops: .

Trzymam kciuki za Wasze spotkanko:razz:[/quote]

Nie ma czego zazdrościć tylko tak się umówić byś też była. :evil_lol: Niemodlin nie jest tak daleko od Opola. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...