Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

oj owczarek to by ją stratował, a ona uciekłaby przez dziurę w płocie...pytam wszystkim po kolei czy nie chcą małej KOKO - przecież taka mała kruszynka zimy nie przetrwa :-(
no i Zołza super kandydatka do sportu...canicrossu czy bikejoringu - pełna zapału jak mój kundel :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Moje drogie,z Figą poradzimy sobie wybierzemy dla niej jak najlepiej.Teraz proszę pomyślmy trochę o małej Koko i jej mamie.Był już chętny na mamuśkę ale domek miał być na wsi .Pan chciał mamusie "bo jest ostra" w domu był jeszcz owczarek niemiecki.Takie dwa psy zdaniem chętnego skutecznie broniły by podwórka.Pan chciał ja nawet bez sterylizacji.Ale moja ci ona i uważam,że powinna mieC lepszy domek już raz wywalił ja jakiś rolnik.POMOZCIE ZNALEZC DOMEK DLA MAMUSI I KOKO![/QUOTE]

Czy jest jakas szansa na DT dla tych sierotek ?? Przeciez jesli Coco i mamuska są tak małe jak piszecie to bardzo szybko domek znajdą. Potrzebuje tylko lepsze fotki i nie daj Bosszzze wydawać bez sterylki :placz: Więcej informacji o mamuśce , czy ona ma jakies imię ??
Ja bym ją nazwała Shanell :loveu:

Czy jesteście w stanie określic jej wage lub wzrost ( pod łydkę z głową, do łydki, wiek itp)

A co znaczy że "mamuśka jest ostra " ?? Jest agresywna ??

Link to comment
Share on other sites

A ja przed chwilą dzwoniłam do schroniska i romawiałam z opiekunką uczniów z tec.weterynaryjnego.Wszystkie psiaki były na spacerze ,nasz duży kaukaz Misiek też.Psiaki początkowo nie wiedziały co się dzieje apotem ochoczo wychodziły z boksu.Daj Boże będzie tak co tydzień!Chłopcy pytali opotrzeby schroniska.,chcą coś darować,-powiedzieałam o smyczach obrożach i specjalistycznej karmie BEDZIEMY ODCHUDZAC CZARNOBIALA SUCZKE OKROPNIE GRUBA!

Link to comment
Share on other sites

A w sprawie Figi, chciałam jeszcze tylko dodać, że pani odpowiedziała celująco na wszystkie pytania i z opisu wynika, że może to być dobry dom, tyle tylko, że jest już tam sporo zwierząt a u Kai tylko Sopel. Nie znamy też zdania tej pani nt. sterylizacji zwierząt, ale Romka jest w kontakcie z ta panią. Im więcej dobrych domów dla naszych psiaków, tym lepiej dla nich.

Link to comment
Share on other sites

Owieczko,moje drogie pytałyście czy jest szansa na domek dla Koko i mamuśki Szanel?Otóż jest szansa na domek ,narazie dla malutkiej ale jest duża szansa!Miałam wielce obiecujący telefon z Łodzi.Po pierwszej rozmowie perspektywa domku wspaniała!Pani i jej mąż wyprowadzili się do własnego mieszkania,tęsknia za własnym pieskiem po ich poprzedni ukochany został w domu rodzinnym(przywiązany do miejsca).Pani chce tylko pieska ze schroniska ,ich poprzedni jest ze schroniska w Zgierzu.Pani jest czytelniczką Dogo (od tego się zaczyna wiem coś o tym) i tu właśnie znalazła naszą Koko!Pani jak najbardziej świadoma obowiązków związanych z posadaniem psa ,zanim zapytałam wyjaśniła mi,że jak najbardziej wysterylizuje małą,zapytała o szczepienia,wyjaśniłaże z uwagi na charakter pracy jest dość dużo w domu(nauczyciel akademicki),mała będzie miala swoje miejsce ale i swoją pduszeczkę.DZIEWCZYNY MUSIMY SIĘ NAMÓWIĆ BO DOMEK SZYKUJE SIĘ WSPANIAŁY!.Obiecałam pani,że najpózniej jutro do niej zadzwonię!Pani wie o umowie adopcyjnej i akceptuje!Wspomniała o wizycie przedadopcyjnej ,zanim o to zapytałam i o tym moje drogie musimy pogadać.Mamanabank proszę o kontakt!

SZKODA,ZE O MAMUŚKĘ NIKT NIE PYTAŁ,TAK SĄ ZE SOBĄ ZŻYTE!

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Mamanabank wszystkie są wysterylizowane oprócz jednej małej ,ale ta jak zrozumiałam przebywa cały czas w domu.Pani podała nawet adres lekarz ,który leczy zwierzęta!CHYBA CIESZE SIE Z MAŁEJ KOKO!Jak myślicie czy na tym etapie możemy umówić się z panią na wizytę przedadopcyjna?Pytałam o wizyę przedadopcyjną u pani zainteresowanej Figą?To roztargnienie to z radości,tyle psiaków ma szansę na dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Chłopcy pytali opotrzeby schroniska.,chcą coś darować,-powiedzieałam o smyczach obrożach i specjalistycznej karmie BEDZIEMY ODCHUDZAC CZARNOBIALA SUCZKE OKROPNIE GRUBA![/QUOTE]

To jest gruba Balbiny, zwanej przeze mnie Kaśką

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b0c96c91f86ac17b8b67cad19c0d0a52,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e92b869f454a5889346c7f120317541,14,19,0.jpg[/IMG]

zrobimy lepsze zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie wysłałam do Mamynabank adres i telefon pani zainteresowanej Koko.Jeśli chcemy,żeby była w sobotę w swoim domku,to wizyta musi odbyć się jutro.DZIEWCZYNY Z ŁODZI POMÓŻCIE!

Kaju wysłałam pani zainteresowanej Figą prośbę o wizytę przedadopcyjną,czekam na odpowiedż.Z udzielonych odpowiedzi(celująco) domek wygląda super!Nie podoba Ci się mama Szanel,moze troszke!

Link to comment
Share on other sites

no to i ja podniosę :evil_lol:

Nowe zdjęcia Saby, Larego i Figi sa na ich wątkach, linki na pierwszej stronie wątku, przy opisach psów, na pierwszą stronę powędrowała terierka bez imienia, wkleję jeszcze jedną szczeniorkę, ale zapomniałam jej imienia :oops: i brakuje informacji na jej temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...