Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[U][COLOR=black][B]Dzisiaj zrobiłam powtorke na allegro 2 psiakom:[/B][/COLOR][/U]

Karmel- 14 dni od 5.09 do 19.09.2011 [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1807562084"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1807562084[/B][/URL]

Tramp 14 dni od 7.09 do 21.09.2011 [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1807561998"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1807561998[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata'][U][COLOR=black][B]Dzisiaj zrobiłam powtorke na allegro 2 psiakom:[/B][/COLOR][/U]

Karmel- 14 dni od 5.09 do 19.09.2011 [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1807562084"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1807562084[/B][/URL]

Tramp 14 dni od 7.09 do 21.09.2011[/QUOTE]
Dziękuję bardzo Donato!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B][U]Proszę koleżanki wolontariuszki[/U] posiadające uprawnienia inspektorów organizacji prozwierzęcych o zajęcie się sprawą.Także sprawą o której piszę tu:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197080-Lala-%C5%9Bliczna-m%C5%82odziutka-suczka-JU%C5%BB-W-DOMU-STA%C5%81YM?p=17455326&posted=1#top[/URL][/QUOTE]

Gdzie są te [B]koleżanki[/B]?

Jeśli wypowiedź jest skierowana do mnie, to czym zasłużyłam na pluralis maiestatis?

po trzecie, tak jak napisałam już na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197080-Lala-%C5%9Bliczna-m%C5%82odziutka-suczka-JU%C5%BB-W-DOMU-STA%C5%81YM/page6"]LALI[/URL] (podkreślone)

[quote name='mamanabank']Poczytajcie obowiązującą ustawę, zwłaszcza art.7, bez tego ani rusz, żeby zrozumieć cokolwiek. Jeśli będziecie miały kłopot ze zrozumieniem, proszę o telefon (mój prywatny nr nie jest tajemnicą), [B]sylfka[/B] wiele razy dzwoniłaś do mnie w różnych sprawach, możesz zadzwonić również w tej ważnej dla Was sprawie. [U][B]Nie uznaję forum internetowego jako jedynej drogi komunikacji. [/B][/U]

Jeśli jest to [I]przypadek niecierpiący zwłoki, dalsze pozostawienie zwierzęcia u dotychczasowych właścicieli zagraża jego życiu, [/I]proszę osoby wizytujące dom Lali o [U][B]bezpośredni kontakt[/B][/U] oraz jak najszybsze dostarczenie, [B]na piśmie[/B] i podpisanej, dokumentacji świadczącej o warunkach w jakich pies aktualnie przebywa.

Żaden wolontariusz, publiczny, niepubliczny, z organizacji, czy nie, nie ma prawa robić najścia i odbierać zwierząt na podstawie [I]własnego widzimisię[/I] i na tej samej podstawie [I]zawracania głowy [/I]policji i burmistrzowi.

Gdyby było inaczej, ten wątek już dawno byłby zakończony happy endem

[url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Precedens-na-Dogo-!!!-Tarnobrzeskie-Stowarzyszenie-odda%C5%82o-Kamyka-na-%C5%82a%C5%84cuch-[/url]!!!!!!!!!

Drugim, ważnym aspektem sprawy są moje możliwości w zakresie pomocy [B]kolejnym [/B]zwierzętom, te są czasowo skutecznie zablokowane, chyba, że jest to [I]przypadek niecierpiący zwłoki, dalsze pozostawienie zwierzęcia u dotychczasowych właścicieli zagraża jego życiu.



[/I][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivin']Kaju, robisz zdjęcia wielu psiakom w schronisku, szkoda, że nie umieszczasz ich na wątkach :placz:[/QUOTE]
[quote name='Romka']No właśnie ja też przyłączam się do prośby,Twoje zdjęcia są super![/QUOTE]
Nie mam czasu. Wracam ze szkoły zazwyczaj o 15.00, mam już zadawane prace domowe oraz zapowiadane klasówki, w grudniu pierwszy egzamin i trzeba się wreszcie wziąć do roboty, bo potem nie będzie czasu. Staram się ogarniać zdjęcia w weekendy, w ten wyjątkowo nie miałam czasu, bo byłam na seminariach poza miastem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Florek poszedł dziś do domu[/B],teraz ma na imię Skubidu...i jest prawdopodobnie mieszańcem wilczarza irlandzkiego.Powodzenia maluchu...[/QUOTE]
[B]Można dopisać do adopcji:Florek w domu![/B]


[INDENT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-As7D0EaUpMo/TmU2IYvDnGI/AAAAAAAAEPw/ksl7-iyuWkU/s640/12812e1dbe.jpeg[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj miałam przyjemność poznać osobiście Florka/Skubidu. Wracałam z zakupów w Kauflandzie, a Florek wracał właśnie ze swoją Panią ze spacerku. Od razu skojarzyłam go ze zdjęciami na Dogo, no i zapoznaliśmy się i z pieskiem i z Panią. Bardzo fajny psiak, a łapska to on faktycznie ma ogromne...

Link to comment
Share on other sites

[B]A ja już przygotowuje informacje o psiakach , które nie mialy szczescia wyjsc w ubiegly weekend i wypadalo by im teraz dac tę radośc. Troche ich jest bo przynajmniej 18 :[/B]

[B][I][COLOR=darkred]Alf, Easy, Diesel, Tajga, Brenda, Edzia, Karol, Lolek, Miki, Figaro, Jantar, Riko, Semir, Samba, Telma, Irys, Paula, Zoska.[/COLOR][/I][/B]

[B][COLOR=blue]Nie mówiąc juz o tych psiakach dla któych ciagle nie ma czasu i ludzi do wyprowadzenia poza schronisko:[/COLOR][/B]

[B][I][COLOR=blue]Nuka, Harry, Ronald, Uzi, Tymek, Nodi, Pianka[/COLOR].,[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jako wolontariusz łowickiego schroniska jestem przeciwna obraźliwym postom i intrygom umieszczanym na wątkach psiaków, którym szukamy domów.
Należy pamiętać, iż niemal wszystkie adopcje ze schroniska odbywają się po wnikliwym zapoznaniu wątków naszych psów na forum przez zainteresowanych przyszłych opiekunów. Informację tę posiadam od osób, które już zabrały psa ze schroniska do domu.
Czarodzieju, Uczniu..., Macieju- w jednej osobie: informuję Cię, że nie życzę sobie tego typu uwag, jakie zamieściłeś dziś na wątku Zosi pod moim adresem, a które następnie zostały przez Ciebie edytowane (miałam okazję przeczytać tekst przed edycją). Nie zamierzam podejmować z Tobą dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

A czy napisałem coś co nie jest prawdą? Masz rację, tematy zakładamy po to by informować ludzi o charakterach psiaków, które są w naszym schronisku. Nie prawdą jest to, że zosia jest psem który nie potrzebuje silnej osobowości(mówię tu o przyszłym właścicielu). Nie pracowałaś z zosią więc skąd możesz to wiedzieć. Na tą chwilę tylko dwie osoby są w stanie zapiąć psu smycz(ale nie możesz tego wiedzieć bo cię nie ma przy tym) tylko jedna osoba jest w stanie założyć jej szelki( ale tego też nie możesz wiedzieć) tylko jedna osoba jest w stanie wnieść zosię do boksu gdy boi się wrócić do schrniska(tego też nie wiesz). Dlaczego więc piszesz takie informacje na jej wątku. Co do treści poprzedniego postu masz rację, był złośliwy. Dlatego też został zedytowany...to nie intryga to szczera prawda o Zosi


Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivin']Zofia nie wymaga silnego opiekuna na spacerek, uwielbia spacerki z Edzią, Kają i Oliwką zresztą ze wzajemnością.[/QUOTE]

czy uważasz że zosia na tym etapie socjalizacji nadaje się do dziecka np.6 letniego(które w tym przypadku nie ma tak silnej osobowości) Ja uważam że nie. Ale to moje zdanie, Ty możesz mieć inne. Z mojej strony mogę jedynie przeprosić za poprzedni post. Ten obecny nie należy do lekkich ale nie ma za zadanie nikogo obrażać!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Kolego Czarodzieju, obserwuje od dłuższego czasu treść wypowiedzi i dyskusji na forum z Twoim udziałem i z przykrością muszę stwierdzić , że nie można tego inaczej nazwać jak zwykłe rozrabiactwo i wszczynanie niepotrzebnych utarczek słownych nieprowadzących do nikąd. Tak było w dniu 16. 08.2011 na wątku Kapiego – sprowokowałeś wtedy Romkę ( notabene będącą wtedy na urlopie), kolejny raz na wątku Lali a teraz na wątku Zośki koleżankę Olivin. Po cóż ta ironia "że przyjemnie jest z Zośka pospacerować ...." i przypisywanie sobie aż tak wielkich zasług. Chwaliłyśmy dotąd wspólnie na wątkach kolegę za odważne próby wyprowadzenia ze schroniska psów dotąd uważanych za trudne przypadki. Dotyczyło to Barrego, Edzi, Zośki, Harrego – tylko że były to incydenty pojedyncze w socjalizacji tych psów. A obecnie zostały pozostawione samym sobie i znów siedzą w boksach bo kolegi po prostu w schronisku nie ma a te koleżanki które przychodzą systematycznie do schroniska po prostu ani czasowo ani liczbowo nie mogą chociażby wypuścić tych psiaków na wybieg. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]A co z deklaracjami na stronach forum o zajęciu się socjalizacją Zosi, Edzi ( na wątku głównym w dniu 21.07.2011 roku), a co z deklaracją rozpoczęcia pracy nad psiaki nazwanymi Gangiem Olsena? Uwielbiany przez kolegę Smyk również pozostał sam.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Po co rzucać te czcze słowa skoro nie zamierza się ich realizować albo zwyczajnie wycofuje się z tego.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Można odnieść wrażenie że to zwykłe slogany słowne po to tylko żeby zwieść niezorientowanych czytelników naszego forum o swoim zaangażowaniu i wyjątkowości. Proszę pamiętać o tym że nie ma ludzi nie zastąpionych i są też ludzie skromni, którzy pracują jako wolontariusze tylko po to żeby ulżyć psiakom schroniskowym w ich niedoli i doprowadzić poprzez pracę z nimi do wyjścia ze schronu i do własnego domu . Dodam też że to właśnie m. innymi Oliwin doskonale daje sobie radę z takimi trudnymi psiakami jak duzy Igor, zalękniony Tymek czy Harry.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Proszę szczerze odpowiedzieć sobie czy to o czym piszę to moja fantazja, wymysł czy suche fakty i liczby. Prowadzę od m-ca maja ewidencję wyjść poszczególnych psiaków i nie tylko a to po to żeby nie było zarzutów ze strony łowickiego środowiska ,że były gloryfikowane niektóre psiaki a o innych zapominano. Psy w schronisku wymagają jednakowej uwagi i to szczególnie ze strony wolontariuszy w miarę oczywiście realnych rezerw czasowych i osobowych. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]To ile psów nie wychodzi do tej pory na zewnątrz ma potwierdzenie w mojej informacji z dnia wczorajszego na forum , które psiaki Czekaja na wyjście.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Niesprawiedliwy i niefortunny był zatem ten kolejny atak na koleżankę która pracuje w schronisku w weekendy w każdą sobotę i niedziele a wcześniej również w tygodniu. Mam nadzieje, że te uszczypliwości, prowokacje słowne będą miały w dniu dzisiejszym ostateczny koniec. My jesteśmy po to i dobrowolnie się do tego zadeklarowaliśmy żeby pracować na rzecz skrzywdzonych zwierząt a nie krzywdzić je kolejny raz prowadząc ze sobą takie niepotrzebne wojny tracąc przy tym niepotrzebnie czas, swoje nerwy i energię do pracy.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Korzystając z tej okazji, że musiałam w końcu zając własne stanowisko wobec tego co się dzieje pomiędzy nami, proponuje aby resztę spraw a także propozycji naprawy dotychczasowej współpracy omówić na spotkaniu grupy wolontariuszy w dniu 17 bądź 18 września o godzinie 11- tej w schronisku ( bądź podać inny termin czy miejsce spotkania). Mam nadzieje że potrzebujemy tego spotkania wszyscy i wszyscy na nim będziemy. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Kolego Czarodzieju, obserwuje od dłuższego czasu treść wypowiedzi i dyskusji na forum z Twoim udziałem i z przykrością muszę stwierdzić , że nie można tego inaczej nazwać jak zwykłe rozrabiactwo i wszczynanie niepotrzebnych utarczek słownych nieprowadzących do nikąd.[/QUOTE] może odnieść pani takie wrażenie. Kiedyś ktoś mądry powiedział "najlepszą obroną jest atak" Nie tylko moje wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia... [QUOTE]i przypisywanie sobie aż tak wielkich zasług.[/QUOTE] nie wiem skąd pani to wzięła. Zakładam że są to wnioski wyciągnięte z mojej poprzedniej wypowiedzi w tym temacie... [QUOTE]Chwaliłyśmy dotąd wspólnie na wątkach kolegę za odważne próby wyprowadzenia ze schroniska psów dotąd uważanych za trudne przypadki. Dotyczyło to Barrego, Edzi, Zośki, Harrego – tylko że były to incydenty pojedyncze w socjalizacji tych psów[/QUOTE].mające wielkie znaczenie w dalszej socjalizacji. I nie były to pojedyncze incydenty [QUOTE]A obecnie zostały pozostawione samym sobie i znów siedzą w boksach bo kolegi po prostu w schronisku nie ma a te koleżanki które przychodzą systematycznie do schroniska po prostu ani czasowo ani liczbowo nie mogą chociażby wypuścić tych psiaków na wybieg.[/QUOTE] Niestety Ja nie mam tyle przyjemności cieszenia się wolnym weekendem co wy. Kiedy wy jesteście w schronisku czy wypoczywacie w niedzielne popołudnie ja muszę pracować[QUOTE]A co z deklaracjami na stronach forum o zajęciu się socjalizacją Zosi, Edzi ( na wątku głównym w dniu 21.07.2011 roku)[/QUOTE] a czy potrzebują dalszej pracy ze mną?
Zosia podobno nie potrzebuje silnej osobowości do spacerów a Edzia przecież wychodzi już sama na spacery i cieszy się chwilami spędzonymi z wami. No chyba że tak nie jest?
[QUOTE]a co z deklaracją rozpoczęcia pracy nad psiaki nazwanymi Gangiem Olsena?[/QUOTE] Nie tak miała wyglądać socjalizacja gangu...zabrałyście się za nią same, po pprostu nie chciałem się wtrącać. [QUOTE]Uwielbiany przez kolegę Smyk również pozostał sam[/QUOTE] wypraszam sobie tego typu insynuacje! nigdy nie zaniedbywałem smyka!!
[QUOTE]Można odnieść wrażenie że to zwykłe slogany słowne po to tylko żeby zwieść niezorientowanych czytelników naszego forum o swoim zaangażowaniu i wyjątkowości. Proszę pamiętać o tym że nie ma ludzi nie zastąpionych i są też ludzie skromni, którzy pracują jako wolontariusze tylko po to żeby ulżyć psiakom schroniskowym w ich niedoli i doprowadzić poprzez pracę z nimi do wyjścia ze schronu i do własnego domu .[/QUOTE]
może pani odnieść takie wrażenie, na szczęście nikt nie jest idealny i każdy popełnia błedy(chodzi mi tu o tok pani rozumowania)[QUOTE] Dodam też że to właśnie m. innymi Oliwin doskonale daje sobie radę z takimi trudnymi psiakami jak duzy Igor, zalękniony Tymek czy Harry[/QUOTE] a czy kiedykolwiek krytykowałem ją za to. Ja z tymi psami nie pracuję(pomijając harrego, którego socjalizowałem jak jeszcze pani nie było w schronisku) więc nie mogę wypowiadać się na ich temat.
[QUOTE]Proszę szczerze odpowiedzieć sobie czy to o czym piszę to moja fantazja, wymysł czy suche fakty i liczby.[/QUOTE] wg mnie nie: to wpływ jednej wolontariuszki na pani osobę
[QUOTE] Prowadzę od m-ca maja ewidencję wyjść poszczególnych psiaków i nie tylko a to po to żeby nie było zarzutów ze strony łowickiego środowiska ,że były gloryfikowane niektóre psiaki a o innych zapominano. [/QUOTE] na jednym z naszych zebrań( pani jeszcze wtedy nie brała czynnego udziału w schronisku) był poruszony ten sam temat. Poruszony został przeze mnie i przez Edzię. Wtedy był zły, nie wiem dlaczego teraz jest dobry?
[QUOTE]Psy w schronisku wymagają jednakowej uwagi i to szczególnie ze strony wolontariuszy w miarę oczywiście realnych rezerw czasowych i osobowych. [/QUOTE] jak już pisałem wyżej nie zawszę mogę być w schronisku, praca mi na to zabrania

[QUOTE]Niesprawiedliwy i niefortunny był zatem ten kolejny atak na koleżankę która pracuje w schronisku w weekendy w każdą sobotę i niedziele a wcześniej również w tygodniu.[/QUOTE] nie tylko ta koleżanka pracuje... [QUOTE] Mam nadzieje, że te uszczypliwości, prowokacje słowne będą miały w dniu dzisiejszym ostateczny koniec.[/QUOTE] jeżeli ma pani wpływ na swoje koleżanki, to tak
[QUOTE]My jesteśmy po to i dobrowolnie się do tego zadeklarowaliśmy żeby pracować na rzecz skrzywdzonych zwierząt a nie krzywdzić je kolejny raz prowadząc ze sobą takie niepotrzebne wojny tracąc przy tym niepotrzebnie czas, swoje nerwy i energię do pracy.[/QUOTE] mam takie samo zdanie na ten temat

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam sobie, że nie będę się do tego zniżać, ale zaraz mnie szlag trafi...

Moja Lola/Nelka była jednym z pierwszych psów adoptowanych za czasów działalności mafii łowickiej czyli Mamynabank, Romki, Figifigi, Kaji i Pauli i to właśnie dzięki tym cudownym dziewczynom jestem na dogomanii i staram się pomagać,między innymi psom w Łowiczu.
To co się dzieje teraz, sprawia, że odechciewa mi się wszystkiego, a już na pewno angażowania się w sprawy Waszego schroniska.
Karmę nadal będziemy przywozić psom będącym w hotelikach, tak jak robimy to z aikowo od półtora roku, bo pomimo faktu, że nie jestem fanką hotelików nie wyobrażam sobie zostawienia tych psów i przede wszystkim osoby formalnie za nie odpowiedzialnej, bez pomocy.
Zauważcie, jak ucichło na łowickich wątkach - czemu? bo wszyscy mają dość przepychanek i tęsknią za czasami kiedy mafia łowicka skupiała się na pomocy psom, a nie udowadnianiu kto więcej zrobił i kto jest lepszy.

Romka - przepraszam, ale sposób w jaki działasz poza forum na korzyść psów, a na niekorzyść osób, którym dobro psów leży na sercu jest przykry i dla mnie niezrozumiały...

Nie jestem z Łowicza. Nie znam psów w realu, ale jako osoba będąca prawie od początku na wątku i pomagająca Łowiczowi w ramach swoich możliwości jestem zażenowana tym co zrobiliście z tego wątku i z współpracy, której Wam wiele schronisk zazdrościło.

Rozejdźcie się proszę... Skoro współpraca nie jest możliwa, to rozpad jest nieunikniony. W hotelikach siedzi [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]10[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B]NIEADOPCYJNYCH[/B] psów, wyciągniętych na zasadzie "damy radę", które z miesiąca na miesiąc mają problemy z deklaracjami. W schronisku kolejnych kilkadziesiąt wymagających socjalizacji. Dla każdego jest obszar do roboty - skoro nie można się dogadać, to po co wchodzić sobie w drogę i bruździć?
Jeśli nastąpi rozpad (dla dobra psów bo inaczej nikt na tym wątku nie zostanie), to tak jak pisałam wyżej - deklaruję pomoc w zdobywaniu karmy dla psów hotelikowych.

Śmierdzący wrzód trzeba rozciąć i oczyścić, bo zakażenie jakie powoduje stan zapalny może prowadzić do śmierci :-(

Link to comment
Share on other sites

Wątek Schroniska w Łowiczu powstał blisko 2 lata temu, jego celem była pomoc psom ze schroniska. Cel ten osiągany był dzięki współpracy wolontariuszy z Łowicza i spoza Łowicza, przez wysiłek i zaangażowanie wielu osób.

Obecnie wątek przypomina [I]aleję zasłużonych[/I], przyczynia się do niezdrowej rywalizacji, stał się miejscem, gdzie prezentuje się nie tylko sukcesy własne, ale wyciąga coraz to bardziej emocjonujące konflikty między ludźmi z innych wątków, służy prowokacjom. Eskalacja napięcia następuje od dłuższego czasu i jest widoczna nie tylko dla wolontariuszy z Łowicza.

Pomówienia, oskarżenia, kłamstwa, obrażanie, rozliczanie, wywieranie presji na innych, nie mają nic wspólnego z celem, w jakim ten wątek powstał. Wręcz przeciwnie. Jest to kompromitacja na całej linii, która dotyczy całej grupy wolontariuszy. Dodatkowo przyglądają się temu wszystkiemu niepełnoletnie dziewczyny, które z oddaniem godnym podziwu włączyły się w wolontariat - nie da się pominąć faktu, że na oczach kilkunastoletniej córki wyprodukowany został obraźliwy wpis pod adresem jej matki, co również, dla pikanterii, przywleczone zostało na ten wątek.

Nie reagowałam na prowokacje pod moim adresem, dopóki ignorowanie działało wyłącznie na moją niekorzyść. Pomawianie dotyczące nieuczciwości w kwestiach finansowych, delikatnie nazywałam niecelowym przekłamaniem, choć miałam świadomość, że jest skierowane na niszczenie organizacji pomocy psom, a wpisy były celowe.

Coraz więcej jednak osób odcina się od pomocy naszym psom. Zatem działanie na szkodę innych w logiczny sposób przekłada się na działanie na szkodę zwierząt.

Wyrażam mój sprzeciw dla szkodliwej działalności i zawieszam mój udział w tym wątku (dotyczy to również aktualizacji) na czas potrzebny nam wszystkim do ustalenia/przypomnienia sobie celu, w jakim powstał ten wątek lub proszę o ustalenie osoby, który przejmie jego prowadzenie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][SIZE=3]Korzystając z tej okazji, że musiałam w końcu zając własne stanowisko wobec tego co się dzieje pomiędzy nami, proponuje aby resztę spraw a także propozycji naprawy dotychczasowej współpracy omówić na spotkaniu grupy wolontariuszy w dniu 17 bądź 18 września o godzinie 11- tej w schronisku ( bądź podać inny termin czy miejsce spotkania). Mam nadzieje że potrzebujemy tego spotkania wszyscy i wszyscy na nim będziemy. [/SIZE]

[/QUOTE]
Donato, potwierdzam swoją obecność na zebraniu, dostosuję się do terminu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']
Moja Lola/Nelka była jednym z pierwszych psów adoptowanych za czasów działalności mafii łowickiej czyli Mamynabank, Romki, Figifigi, Kaji i Pauli i to właśnie dzięki tym cudownym dziewczynom jestem na dogomanii i staram się pomagać,między innymi psom w Łowiczu. [/QUOTE]
Andzike czynnie pomaga, ja tylko kibicuję. Mniej lub bardziej wiernie, ale nie jest mi obojętny los tych psiaków. I nie mam pojęcia skąd się wzięła zaistniała sytuacja, ale stanowczo jej protestuję.

[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9701/lowicz.jpg[/IMG]

Dziewczyny, to Wy malujecie tym psom świat. Dzięki Wam nie jest on szary i smutny. Nie wiem co mogę zrobić, żeby Was tu zatrzymać. Może tylko jedno... bardzo proszę.

Mamonabank, dzięki Tobie poznałam te cudne stwory...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER]W związku z zaistniałą sytuacją, rzutującą na niemożność prawidłowej współpracy wolontariuszy na rzecz zwierząt oświadczamy, że z dniem 9 września 2011 roku zamykamy działalność skarpety łowickiej.
[/CENTER]


[CENTER] Aktualnie w skarpecie znajduje się [B]693,60 zł[/B] przeznaczonych na wspieranie 10 psów

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177360-KORA-super-ruda-sunia?p=13860979#post13860979"]Kory[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182959-Fara-sunia-z-nu%C5%BCyc%C4%85.-Potrzebuje-pieni%C4%85%C5%BCk%C3%B3w-na-leczenie.-pomocy"]Fary[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174602-ANTEK-zajwyklejszy-na-A-wiecie-do-kochania?p=13592756#post13592756"]Antka[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182958-Bojka-wystraszona-sunia-czeka-na-sowjego-cz%C5%82owieka-w-hoteliku"]Bojki[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191222-FLORCIA-samotna-suczka-kt%C3%B3ra-umar%C5%82-w%C5%82a%C5%9Bciciel.Potrzebne-deklarcje-na-hotelik"]Florci[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180680-Nina-kochana-starsza-pani-w-hoteliku%21"]Niny[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204592-DZIADEK-FILUTEK-Czy-to-ju%C5%BC-ostatnie-chwile-jego-%C5%BCycia?p=16540615#post16540615"]Dziadka[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186862-Erni-zastraszony-staruszek-zginie-bez-swojego-cz%C5%82owieka"]Erniego[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196531-Kuba-zwany-Cichaczem-%C5%82agodny-psiak-poszukuje-domku"]Kuby Cichacza[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180916-ELMO-z-ulicy-Sezamkowej-w-A-owiczu"]Elmo[/URL]
[/CENTER]

Przekonane jesteśmy, że kwotę tę należy roztropnie i sprawiedliwie podzielić.


[SIZE=3][I]Nasza propozycja przedstawia się następująco:[/I]
[/SIZE]
[B]Erni, Elmo i Kuba[/B] utrzymywane są ze środków gminnych.
[B]Dziadek Gacek[/B] przebywa w bezpłatnym domu tymczasowym.
[B]Pozostałe sześć psów[/B] – [B]Kora, Nina, Antek, Bojka, Florcia, Fara[/B] utrzymuje się z deklaracji zbieranych na wątkach oraz deklaracji skarpety łowickiej.

Zasadne jest więc przeznaczenie funduszu w równych częściach ([B]115,60 zł[/B])na potrzeby wymienionych
6 psów do ich osobnych skarbonek.

Zebrana na wątku skarpetkowym karma została w całości przekazana na potrzebujące zwierzęta.
Ostatnie 14 kg karmy poszło do Kuby,zaś fanty podarowane na bazarek będą w przyszłości wykorzystane przy tworzeniu bazarku.
Analizując wątki poszczególnych psów dochodzimy do wniosku, że Erni, Elmo, Kuba
i Antek, które opuściły schronisko z inicjatywy Romki, po rozwiązaniu współpracy powinny zostać przekazane pod jej opiekę.

Kora, Nina, Bojka, Florcia, Fara, Gacek pozostaną pod opieką mamanabank.


[CENTER] Mając na względzie i doceniając wkład wielu osób wpłacających na [I]SKARPETĘ ŁOWICKĄ - Fundusz na łowickie psiaki [/I]prosimy deklarujących i organizujących wpłaty o wyrażenie zdania w kwestii podziału powyższej kwoty oraz podziału zobowiązań wobec wymienionych psów.
[/CENTER]


[RIGHT][RIGHT]skarbnik skarpety łowickiej – Figafiga
założycielka prowadząca wątek- mamanabank[/RIGHT]
[/RIGHT]
[/INDENT]

[INDENT]

[U][IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.suwaczki.com/%20target=_blank%3E%5Bimg%5Dhttp://www.suwaczki.com/tickers/7u22vkcb9oo2y71a.png[/IMG][/U]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...