Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='mamanabank']Oprócz Florci to chyba już wszystkie psy mają aktualne ogłoszenia, znowu musi wypowiedzieć się Kaja.[/QUOTE]
Oj nie!Figaro nie ma co dziś odkryłam,Suri nie ma...Tramp chyba nie ma...Franuś nie ma,Słodzik,Reks chyba...KAJU PODPOWIEDZ KTO JESZCZE?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie nowa pani Tobiego...zachwycona naszym psiakiem...Tobi jest bardzo grzeczny,bawi się zabawkami(nauczyła go Dona),dopiero zaczął jeść,wcześniej nie miał apetytu...nie wszystkie psiaki lubi,ale jest posłuszny i wraca przywołany...pani uważa,że ma świetnego psa...MY TEŻ TAK UWAŻAMY!:lol: I jeszcze jedno:Tobi ma nową fryzurę...będą zdjęcia,czekam niecierpliwie!

Link to comment
Share on other sites

Forum może nie to ale wątek łowicki i są na nim ludzie z Łowicza, tak? Złośliwość jest zbędna :-)

[quote name='Romka']Dzwoniła do mnie nowa pani Tobiego...zachwycona naszym psiakiem...Tobi jest bardzo grzeczny,bawi się zabawkami(nauczyła go Dona),dopiero zaczął jeść,wcześniej nie miał apetytu...nie wszystkie psiaki lubi,ale jest posłuszny i wraca przywołany...pani uważa,że ma świetnego psa...MY TEŻ TAK UWAŻAMY!:lol: I jeszcze jedno:Tobi ma nową fryzurę...będą zdjęcia,czekam niecierpliwie![/QUOTE]

Świetne wieści, ja też czekam na zdjęcia :multi:

Link to comment
Share on other sites

W tamtej rozmowie ja też brałam udział jako zaśmiecacz ;-) I broniłam swoich, czyli Kai, a zwłaszcza Sopla :evil_lol: No i chyba jednak zamuliliśmy trochę watek Feliksa, bo amica miała trudności ze znalezieniem info na jego temat. A jeśli chodzi o wpis Figi, to tylko jeden post, zaśmiecać zaczniemy dyskutując na ten temat. Choć prawdę mówiąc mnie samo zaśmiecanie nie przeszkadza, dopóki nie ma osobistych przytyków, świadomego sprawiania komuś przykrości i złośliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank'](...) A jeśli chodzi o wpis Figi, to tylko jeden post, zaśmiecać zaczniemy dyskutując na ten temat. Choć prawdę mówiąc mnie samo zaśmiecanie nie przeszkadza, [B]dopóki nie ma[/B] [B]osobistych przytyków, świadomego sprawiania komuś przykrości i złośliwośc[/B]i.[/QUOTE]

Masz 100% racji. Tylko nie nam to mów tylko koleżance ze starszyzny, bo to nie pierwszy raz kiedy sprawiła komuś przykrość, i ja nie jestem pierwszą osobą, której to zrobiła...

Link to comment
Share on other sites

Bo Sopel jest górą i trza go bronić, to taki ciapuś biedny jest, co rady sobie ze światem nie daje (pomińmy wszystkie rozerwane nogawki obcych osób i ślady po zębach na jednym dzieciaku)
[quote name='mamanabank']Poszukuję kogoś do wizyty w Łodzi (dla Muszki).[/QUOTE]
Ale super! Trzymam za Muchę kciuki, cichaczem ją podglądam :)

Link to comment
Share on other sites

Z przyczyn niezależnych argusiowa musi zawiesić prowadzenie rachunków Florci, Fary, Kory i Antka. Oznacza to, że poszukujemy osób, które mogą i chcą zająć się rozliczaniem ich deklaracji. Nie wszystkich na raz, myślę, że musimy podzielić się psiakami. Czy jest wśród nas ktoś, kto może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Już rozmawiałyśmy na ten temat. Wezmę Korę pod swoje skrzydła.Więcej nie mogę, bo nie ogarnę przy Antosiu moim kochaniutkim i pozostałych okolicznościach.
Tak więc Kora będzie moja, mam jeszcze Majeczkę i zostaje skarpeta łowicka.

Prosimy inne osoby o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...