Jump to content
Dogomania

COLLIE w potrzebie-wątek ogólny...


Ss

Recommended Posts

Pani Halinko, a próbowała Pani dzwonić do Tomka w sprawie transportu?

Na forum collie, dzięki Katya pojawił się nowy collie. Śniady, młody pies z Kosodrzewiny w Łodzi - zdaje się, Pani Halinko, że mielismy jeden domek w zapasie, prawda?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kolia']Pani Halinko, a próbowała Pani dzwonić do Tomka w sprawie transportu?

Na forum collie, dzięki Katya pojawił się nowy collie. Śniady, młody pies z Kosodrzewiny w Łodzi - zdaje się, Pani Halinko, że mielismy jeden domek w zapasie, prawda?[/quote]
Napisalam Tomkowi w temacie pieska . A co do domku w zapasie na Pw podam Ci numer ...wiesz co sie stalo i narazie nie moge zebrac mysli.
Pobowalam dzwonic ale jest poza zasiegiem albo ma wylaczony telefon.
Info zostawilam mu tez w temacie ale nie odpowiedzial.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzalam na internecie polaczenia PKP - polaczenia sa tragiczne nie ma bezposrednich polaczen sa z dwoma lub trzema przesiadkami na dodatek przez Warszawe lub w jakiejs dziurze przesiadka i czekaniem na drugi i jeszcze ta moja styuacja z Wnuczkiem ...juz nie wiem jak mam to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Jakby nie mogła się Pani dograć z Tomkiem to porozmawiam z rodzicami. Mogłaby go Pani przywieźć z Chorzowa do Koluszek, u mnie mógłby (raczej) poczekać na Tomka - z Łodzi do mnie to 20 min drogi.

Nie wiem jak mogę pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Czyli podsumowując potrzebujemy kilku transportów dla collie:

1. [B]Tricolor:[/B] Żuromin woj.mazowieckie - Kraków
2. [B]Śniady:[/B] Chorzów - Kalisz
3. [B]Blue-merle:[/B] Częstochowa - Lublin/Rzeszów

Czy ma ktoś możliwość przewiezienia collaczka z któregoś z tych miejsc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']Hmmm... Jakby nie mogła się Pani dograć z Tomkiem to porozmawiam z rodzicami. Mogłaby go Pani przywieźć z Chorzowa do Koluszek, u mnie mógłby (raczej) poczekać na Tomka - z Łodzi do mnie to 20 min drogi.

Nie wiem jak mogę pomóc?[/quote]

Kolia dzwonilam do Tomka ....uzgodnione z transportem z Lodzi do Kalisza, zadzwonie jeszcze po 20 bo dopiero bedzie dostepny wiec uzgodnimy na ktory dzien . Tylko jak dowiesc go do Lodzi ... ja niestety nie moge po niego pojechac bo w zwiazku z wypadkiem wnuczka musze pomoc corce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Ale transport jest.
Reyes moze zawiesc psa, jak jej oplacicie bilet;)(pociągowy)
Zawiozła by go o Łodzi, a z Łodzi TZ bonsai, jeszcze jest ewentualnie oferta trol, ale za zwrotem kosztów, pies by jechał autem.[/quote]
Rybka_39 a orientujesz sie ile kosztuje bilet z Chorzowa do Lodzi ...( ja sie niestety nie orientuje mimo zem kolejarz)- w Lodzi czekal by na pieska Tomek i zawiozl by go do Kalisza , tylko musimy dograc dzien.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HalinaM']Rybka_39 a orientujesz sie ile kosztuje bilet z Chorzowa do Lodzi ...( ja sie niestety nie orientuje mimo zem kolejarz)- w Lodzi czekal by na pieska Tomek i zawiozl by go do Kalisza , tylko musimy dograc dzien.[/quote]
TZn. może go podwieziesz na dworzec w Katowicach, Reyes z tamtąd by go zawiozła, tylko teraz na który dokładnie dworzec?
Bilet w obie strony i dla psa i dla Reyes nie wyniesie zapewne więcej niż ok 80zł...chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']TZn. może go podwieziesz na dworzec w Katowicach, Reyes z tamtąd by go zawiozła, tylko teraz na który dokładnie dworzec?
Bilet w obie strony i dla psa i dla Reyes nie wyniesie zapewne więcej niż ok 80zł...chyba[/quote]
Rybka_39 spojrz na moj Nik i miejsce zamieszkania nie wiem czy sie orientujesz gdzie to jest. Gdybym mogla go zawiesc do Katowic to nie bylo by problemu z dowozem i na miejsce docelowe do samego Kalisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']O jej:oops: gapa ze mnie.
Ale ktoś musi psa wczesniej odebrac ze schronu i podrzucic na dworzec..kto to może zrobić?
Kolia dopiero ustalam i sprawdzam domek.;)[/quote]
Z Chorzowa mam sunke collie z tego schroniska mam tez rodzine i znamy sie z pania Ela . Obiecalam ze pomoge w kontakcie i poszukaniu domu collaczkowi i gdyby nie wypadek wnuczka i sytuacja ze musze pomoc corce zrobilabym sobie wycieczjke przy okazji odwiedzila siostre i mame w Zabrzu i zabralabym pieska ... ale wszystko sie skomplikowalo i z wycieczki i odwiedzin planowanych klops. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jest połączenie Katowice - Łódź Widzew ...cena biletu 41 zł za psa 4 zł , czas jazdy ok 3-4 godzin


połączenia i ceny znajdziecie tutaj

[url]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?[/url]
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jest połączenie Katowice - Łódź Widzew ...cena biletu 41 zł za psa 4 zł , czas jazdy ok 3-4 godzin


połączenia i ceny znajdziecie tutaj

[URL]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?[/URL]
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ale wyjdzie chyba taniej, bo Reyes jest jeszcze uczniem..no to ma znizke no nie?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Po kolei.
Z schroniska w Chorzowie psa może odebrać DianaS:loveu: i zawieść psa pod dworzec w Katowicach, załozy psu halter, potem Reyes może zawiesc psa pociągiem do Łodzi, a z Łodzi ktoś zawiezie go do Kalisza.
Teraz kwestia kosztów, trzeba Reyes zwrócić koszty za bilet..ja kasy obecnie nie mam..i co teraz?:roll:
Teraz pytanie kiedy to wszystko?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...