Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Cockermaniaczka']Ilka ale ty masz salon czy w domu robisz?Ja sie zastanawiam jak mozna sie czegos nauczyc w tydzien i dobrze pozniej robic...Chyba nie realne;/[/QUOTE]
A dlaczego pytasz? Mam salon ale jak wiadomo "nie od razu Kraków zbudowano". Wg mnie w tydzień nie nauczy się nikt nic chyba, ze ktoś ma podstawy i ma konkretne pytania.Oczywiście trzeba też od czegoś zacząć więc większość wybiera takie kursy i się nei dziwie ale podstawa to tj Doginka napisała zdolności manualne, a ja dodam: chęć poszerzania wiedzy nie tylko z zakresu pielęgnacji szaty ale również behawioryzmu i trzeba lubic kontak ze zwierzęciem a nie bo teraz to modne i wydaje się co poniektórym że łatwy pieniądz a jest zupełnie przeciwnie.Ja nie robiłam włanie typowiego kursu tylko dostałam niezłą szkołę życia przez okres pół roku w salonie. Wg mnie każdy powinien taką przejść i wiedziałby czy to jego bajka czy nie ;) Dalej chciałabym juz pójść bo czuję że się nie rozwijam i potrzebuję kogoś kto pomoże mi doszlifować to co umiem lub tego czego nie umiem ale niestety finanse mi nie pozwalają ale próbuję to robić na inne sposoby i mam nadzieję że z czasem uda mi się pojechać do odpowiedniej osoby z moimi konkretnymi pytaniami,doszkolić ale to jeszcze potrwa.Są rasy ,które wychodzą mi lepiej a sa co mniej, lub sama czuje ze można by lepiej ale to chyba normalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Hm naprawde?I nie trzeba miec uprawnien zeby psa dotknac?Zawsze mi sie wydawalo ze to jak z fryzjerem ludzkim-otworzyc moge ale strzyc moge dopiero po uzyskaniu uprawnien:)
Ale jaja no no:)[/QUOTE]
Każdy może otworzyć salon strzyżenia psów i każdy może być szkoleniowcem. Nie trzeba mieć żadnych uprawień, otwierasz działalność i... róbta co chceta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam fotki na prośbę [B]GRU[/B]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/Tasi8kkbggI/AAAAAAAAOCs/s-HU4apeDMY/s576/zima%202150.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TasjDnpBhYI/AAAAAAAAOCw/kS7iCDCwkrQ/zima%202151.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam sie nad skróceniem mojego psa o falbankę:diabloti: ale on jest bardzo chudy i nie wiem czy będzie dobrze wyglądać:roll:
[url]http://img814.imageshack.us/img814/2930/du500.jpg[/url]
chciała bym żeby miał mniej więcej taka fryzurę tyle że z kitką
[SIZE=1][COLOR=cyan][COLOR=black][SIZE=2]Będzie wyglądał dobrze bez tej falbanki czy nie za bardzo?
Nie patrzcie na głowę i uszy to zdjęcie z sierpnia ;)
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=cyan][COLOR=black][SIZE=2][/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Yorkomanka chcesz strzyc swojego yorkusia na pinczerka ? Ciapnij kukuryku , ale falbanki nie dotykaj .![/QUOTE]
Ku ścisłości grey
1.nie yorkusia a jak już to psa w typie yorka znawco ras:cool3:
2.na pinczerka to by go obcięła na 3 mm całego wlącznie z łapami
3.Co by się PSU stało jakby nawet był obcięty na pinczerka?Czy jorkuś by ucierpiał na tym?Wątpię.
to tyle.Nie lubię jak się ktoś mądruje jednocześnie gadając głupoty które koło prawdy nawet nie leżały...Na pinczerka...buhahaha to się uśmiałam:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']grej co to do czorta jest to twoje kukuryku? zresztą nie na pinczerka na pinczerka to by było jakbym go chciała całego ogolić:eviltong:[/QUOTE]

chodziło mu zapewne o kucyka ;)

ale naprawdę nie rób takiej fryzury bo pies będzie wyglądał niekorzystnie :p

Link to comment
Share on other sites

będzie wyglądał mniej więcej tak:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_jp0qOrb1_-4/TQzkcyDPwtI/AAAAAAAADBQ/XBkHxGFHKpw/DSC_0017.JPG[/IMG]
Mi takie fryzury nie przeszkadzają i jeżeli pies jest zgrabny to dobrze w niej wygląda, poprostu wszyscy się przyzwyczaili że jak york to z "falbanką" bo jak bez to tragedia. Tylko ja do takiej fryzury kucyka bym nie zostawiała bo to będzie źle wyglądało, do tej fryzury najlepiej pasuje głowa tj u tego psa na focie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...