Jump to content
Dogomania

Bilbadełko już bez jajek


Bila

Recommended Posts

No i Bilbus z pańcią

[img]http://img236.imageshack.us/img236/5075/bilbozpaci8st.jpg[/img]


[/b]Drogi modzie, dawno fotek nie wklejałam i przysięgam, że chciałam, żeby były w galerii, no ale w efekcie głupia, utworzyłam nowy temat. Bije się w piersi aż grzmi, ale sama tematu nie usunę. :( Więc gdyby Modzik był tak dobry i to zrobił, to ja foty przeniose do galerii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika']zdjątka są cudowne,to lizanie to wypisz,wymaluj moja suka-aż chciałoby się dołączyć do sfory.ech. :P[/quote]

Ale by się psiury ucieszyły. Bilbo kolegów to tak nie bardzo, ale każdą nową koleżankę wita z wielką radością

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Drogi modzie, dawno fotek nie wklejałam i przysięgam, że chciałam, żeby były w galerii, no ale w efekcie głupia, utworzyłam nowy temat. Bije się w piersi aż grzmi, ale sama tematu nie usunę. :( Więc gdyby Modzik był tak dobry i to zrobił, to ja foty przeniose do galerii :)[/quote]

Witam
chciałam dołączyć ten temacik do galerii, ale niestety na nowej dogo nie ma takiej funkcji. Czekam więc na wskazówki, czy zostawiamy jak jest, czy przenosisz foteczki do galerii, a ja ten wtedy skasuje.

Pozdrawiam serdecznie- Bilbuś jest cudny, bardzo mi się podoba jego miodowy kolor!

Link to comment
Share on other sites

No proszę, bezjajecznośc zaczyna robić się popularna.
[b]Asiu[/b] do końca tygodnia poprzenoszę foty do galerii i temat będziesz mogła zamknąć. Bilbas ten kolorek trochę zawdzięcza karmie, bo od dawna je Acanę, która ma dosyć dużo karotenu i zawsze trochę sierść ciemnieje. A i mam jedno zastrzeżenie - Mod bardzo oszczędnie zamieszcza foty Ludwiczka :evil: , bardzo mi się to nie podoba :evil: :nono:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, zanim poziom testosteronu się ustabilizuje, to trochę potrwa. Bilbo miał takie zachowania wskazujące na to, że tego hormonu ma zdecydowanie za dużo. Na razie zaobserwowałam dużo mniejsze znaczenie terenu. I że tak powiem sika ilościowo więcej za jednym razem, a nie tu kropelkę, tam kropelkę. U Bastera pewnie jest troche inaczej, bo Barbokla i tak musiałaby go wykastrować bez względu na zachowania (wnętrostwo). W styczniu, myślę, że będę mogła coś więcej powiedzieć, bo u mnie na osiedlu zaczyna się druga tura cieczek (styczeń/luty).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bilbadełko bez jajek juz ponad dwa miesiące: cieczki trwają, a ja wreszcie mam spokój. To ewidentny plus kastracji. Pies z żywiołowości nic nie stracił, biega, szaleje tak jak przedtem. Chętnie się bawi, skończyło się wieczne wąchanie i ślinienie, bo jakaś suczka wcześniej fizjologię załatwiała. W różnych sytuacjach jest łatwiej nad nim zapanować, bo ten próg pobudzenia jest wyższy. Nie podnieca się tak jak kiedyś przy konfliktowych sytuacjach. I łątwiej go uspokoić. Nie leci już za każdym czworonogiem, którego widzi. Jak pędzi to tylko do znajomych psiaków. Pańcia i piłeczka stały się jakby bardziej interesujące i okazuje się, ze jednak jestem fajniejsza i moje towarzystwo jest bardziej atrakcyjne.
Ewidentnym minusem jest to czego obawiałam się przed kastracją tzn. powrotu do zbieractwa. I rzeczywiscie. Testosteron żarciowy:evil_lol: uległ zdecydowanej zwyżce i zbieractwo przy okazji też. Więcej i spokojniej śpi. Kiedyś 7 rano to był czas na pobudkę, teraz ja budzę Bilbka:crazyeye: . Zwłaszcza w sobotę i niedzielę jest to b. miłe. To tyle z pokastracyjnego frontu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...