Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Mam kupę roboty przy fotkach, zostały przecież jeszcze niewstawione fotki z Łotwy...
Pozgłaszac psy na nastepne wystawy, porobic opłaty, eh... doba zxa krótka...

pzr.[/quote]

.....Aha

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Witajcie Asiaczki z rana :)[/quote]

[quote name='Mudik']Aaaa rozumiem, to spokoju życzę i nie przeszkadzam, jak sie obrobisz to wstaw kilka fotek, a jak pogoda w Wawie?[/quote]

[quote name='Maks i Spark'].....Aha

A.[/quote]
Witajcie, Kochane!
Opłaty juz zrobione, jeszcze tylko wystawy - Sopot, Wilno, Presov...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Chyba rzeczywiście Ty masz największe obecnie doświadczenie w tej kwestii...:lol:

Pzdr.[/quote]
Haha :P jak wroce po 12 do domy poo 4 pracach to ide spac zeby o 4 wstac i pote,m nie wiem gdzie dzien uciekl :P i potem, mam 101 watkow na dogo do czytania - tak jak dzisiaj mialam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Haha :P jak wroce po 12 do domy poo 4 pracach to ide spac zeby o 4 wstac i pote,m nie wiem gdzie dzien uciekl :P i potem, mam 101 watkow na dogo do czytania - tak jak dzisiaj mialam :cool3:[/quote]
Ja juz nie licze, ile mam watków... I nie zawsze jestem w stanie wejść codziennie na wszystkie, a tak chciałoby się przywitać ze wszystkimi...

Uffff, Sopot i B-stok juz załatwione (formularz on-line, skany championatów, opłaty). Jeszcze Presov i Wilno...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja juz nie licze, ile mam watków... I nie zawsze jestem w stanie wejść codziennie na wszystkie, a tak chciałoby się przywitać ze wszystkimi...

Uffff, Sopot i B-stok juz załatwione (formularz on-line, skany championatów, opłaty). Jeszcze Presov i Wilno...

Pzdr.[/quote]

...A ile futer zgłaszasz?

A.

Link to comment
Share on other sites

A, no to warszawska w lipcu, Sopot, Białystok, warszawska we wrześniu, chorzów, może Legionowo w październiku, Zabrze, może Kielce, może Poznań. Tych ostatnich wystaw nie jestem pewna, bo nie wiem, jakto będzie z cieczkami ikryciami...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']A klubówka w Łodzi????[/quote]
Chcemy być, ale to tez zalezy od sędziego...

[quote name='dzasta']A kiedy baski są w Wawie?
Bo my w niedzielę :D[/quote]
My tez w niedziele! Super, widzimy się w takim razie!:multi:

[quote name='sylrwia']Asiaczku może Ty będziesz wiedzieć bo wiedze masz przeogromną szukam kogoś kto pomógłby w przewozie szczeniaka z ... Moskwy :roll: do Polski (pod koniec sierpnia będzie do odbioru). Sunia będzie taka na oko 6kg.[/quote]
Napiszę PW.

[quote name='J.G']A kto ocenia bo jeszcze nie ma info.a wielkie panie w oddziele Łódz nic nie wiedzą potrafią tylko rzucać słuchawką.[/quote]
No włąśnie, ja tez nie znam sedziego... a jestem b.ciekawa...

[quote name='anetta']Gratuluję!! :klacz:
Domek nad jeziorem mmmmmmmmm :loveu::loveu:[/quote]
...ja tez zazdroszczę tego domku. I nie ja jedna...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to się widzimy na 100 % :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Ja będę miała trochę robotki bo mam ze sobą 3 pieski- Bercię i 2 niebieściaki - Lola i Fifi :loveu: Ale po ringu raczej ze względu na kolanko biegać nie będę i w wystawianiu pomogą mi koleżanki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...