Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

A my po spacerku :lol:
Pogoda paskudna, cały czas siąpiło, ale w doborowym towarzystwie, to nawet Saidi i Morkowi deszczyk nie przeszkadzał i ganiały aż miło :diabloti:

Bardzo mi sie podoba to zdjęcie Hipki :p
[url]http://img230.imageshack.us/img230/8602/resizeofimg0266jpga.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Buszki']Nie da się,za cwany gościu :evil_lol:.A jaki szybki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/QUOTE]

też musze moja mauśke ciachnąc ale na arzie niech zajmuje sie maluchami przyjdzie i na to czas Buszki super , ze Twoje kociombry już mają domki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cześć, a TY już na "kominy" poleciałaś....;)

A.[/quote]
Ale było fajnie! I.....i smacznie!!!!
Szkoda, że czas tak szybko gna do przodu...:cool1:

[quote name='Izabela124.']Przyszłam się przywitać;)[/quote]
Witaj, witaj!:lol:

[quote name='Zuza i Noddy']Dosyć rzadko odwiedzam galerie, więc trochę minęło od zamiaru odwiedzenia waszej do zrobienia tego :lol:

Szkoda, że nie jedziecie, bo ja właśnie szukam transportu :evil_lol:

I tak przy okazji, pati możesz usunąć już Fibi z podpisu ;)[/quote]
Aaaaa, no to doceniam, doceniam.... i bardzo się cieszę, że do nas zawitałaś!:lol:

[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote]
Hejka!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Wetka mówiła,że nie.A jak zobaczyłam tatusia poprzednich maluchów spacerującego po moim płocie,to się nawet nie zastanawiałam.[/quote]
Hahaha, taki brzydki...?:diabloti:

[quote name='jamnicze']A my po spacerku :lol:
Pogoda paskudna, cały czas siąpiło, ale w doborowym towarzystwie, to nawet Saidi i Morkowi deszczyk nie przeszkadzał i ganiały aż miło :diabloti:

Bardzo mi sie podoba to zdjęcie Hipki :p
[URL]http://img230.imageshack.us/img230/8602/resizeofimg0266jpga.jpg[/URL][/quote]
A ja się obawiałam, że Wasz spaceros wogóle nie dojdzie do skutku... A tu widze, że był! Super! Rozumiem, że i fotki porobiłyście?:cool3:

[quote name='kaskaSz']Witanko! Ojj pogoda rzeczywiście brzydka... U mnie leje, nawet pies z domu nie chce wyjść. :evil_lol:
Pzdr.[/quote]
Moje baski nie mają wyjścia... muszą wychodzić na spacery...:diabloti:

[quote name='Buszki']Nie da się,za cwany gościu :evil_lol:.A jaki szybki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/quote]
Tylko taki ma sznasę podzielenia się swoimi genami...:evil_lol:

[quote name='pati']też musze moja mauśke ciachnąc ale na arzie niech zajmuje sie maluchami przyjdzie i na to czas Buszki super , ze Twoje kociombry już mają domki :p[/quote]
U Buszki to chyba jeszcze 1 został bez domku, ten najbielszy...

Pati - a jak rozmowa z Czoko i koleżanką Izabela124 w/s kici?

pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale było fajnie! I.....i smacznie!!!!
Szkoda, że czas tak szybko gna do przodu...:cool1:

[/quote]

Ufffffff no to dobrze, że smacznie - na zdrowie.

No właśnie tak szybko zwiałaś - aż się Inari rozpłakała po naszym wyjściu z domu. :cool3:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][B][I]widziałam widziałam wszytskie foteczki :):):):)[/I][/B] jak one lubia sie do siebie przytulac :) mam pytanie bedziecie w krakowie :):)[/quote]
Boshe, następna!
NIE NIE BĘDZIE MNIE W TYM ROKU W KRAKOWIE!:evil_lol:

[quote name='bety']Ufffffff no to dobrze, że smacznie - na zdrowie.

No właśnie tak szybko zwiałaś - aż się Inari rozpłakała po naszym wyjściu z domu. :cool3:

Pzdr[/quote]
Jak to? Znaczy zaczęła wyć?:cool3:

A smacznie na tyle, że jak przyszłam do domu i zaliczyłam spacerosy, to sobie zrobiłam grzanki. Ale były, niestety, bez pieczareczek. Więc smak już nie ten...:cool1:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Jak to? Znaczy zaczęła wyć?:cool3:

A smacznie na tyle, że jak przyszłam do domu i zaliczyłam spacerosy, to sobie zrobiłam grzanki. Ale były, niestety, bez pieczareczek. Więc smak już nie ten...:cool1:

Pzdr.[/quote]

Zaczęła piszczeć, a Gabiśka pogoniła Beatę na "poszukiwania zaginionych", bo jak wracałam do domu to spotkałam jak szły "po śladzie".

To znaczy mało było skoro głodna byłaś :shake:, a mówiłam bierz dokładkę :cool1:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domka_Czika']Korciło mi od paru miesięcy, żeby tu coś napisać, ale jakoś czasu nie było:roll:
Więc teraz witam się po raz pierwszy i idę oglądać galerię, żeby się połapać ile ty masz tych psioli:loveu:[/quote]
Witaj!
Cieszymy się, że nasza Galeria jest dla Ciebie na tyle atrakcyjna, że do nas zawitałaś.:lol:
My tez zaraz do Was podrepczemy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj!
Cieszymy się, że nasza Galeria jest dla Ciebie na tyle atrakcyjna, że do nas zawitałaś.:lol:
My tez zaraz do Was podrepczemy...

Pzdr.[/quote]

Musiałam w końcu zawitać:cool3: Nikt się przede mną nie obroni:evil_lol:
Zapraszamy:)
[SIZE=1]Ile ty masz tych psiaków, bo się doliczyć nie mogę?:roll::oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nieeeee, ja po prostu daaaaawno nie robiłam takich zapiekanko-grzanek a u Was złapałam smaka...

Pzdr.[/quote]

Następnym razem to nie pokroję tak żeby na talerz się zmieściło tylko kupię bułkę metrową i taką Ci zaserwuję (oczywiście obie połówki). :cool3:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Ufffffff no to dobrze, że smacznie - na zdrowie.

No właśnie tak szybko zwiałaś - aż się Inari rozpłakała po naszym wyjściu z domu. :cool3:

Pzdr[/quote]

Bo Asia tak zawsze szybko zmyka:evil_lol:

[quote name='Asiaczek']... u mnie...?

Pzdr.[/quote]

[quote name='bety']Nie... u mnie... :lol:
Pzdr[/quote]

Dobre....a może u mnie, o pardon u nas;)?

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Bo Asia tak zawsze szybko zmyka:evil_lol:
Dobre....a może u mnie, o pardon u nas;)?
A.[/quote]O, pojawiła się nowa propozycja...[B] bety,[/B] co Ty na to? Robimy nalot na M&S?

[quote name='deer_1987']Witam sie wieczorkiem :D[/quote]
Hej, a ja rankiem.:lol: Wczoraj wieczorkiem to co innego robiłam.

[quote name='sylrwia']buuu ... :-(

[B]Marks i Spark[/B] czy wybierasz sie może do Kosic?? Szukam transportu :([/quote]
Kosice sa 12.072009 r. i okazuje się, że tam też można dostać tytuł Slovakia Winner... A jak czytałam info na początku roku, to był tylko w Presovie...


[quote name='Maks i Spark']....a kiedy jest wystawa?
A.[/quote]
Patrz wyżej.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pogoda, co prawda, nie nastraja optymistycznie, ale my twardo umówiliśmy się na PM w celu obglądnięcia nowego Thaia w PL. Godzina 10. Ubieram się ciepło i p/deszczowo. Biorę 2 dziewczyny i aparat.
Życzcie nam coby nie padało...

A "my" to znaczy - Olia (właścicielka Thaia), bety i ja.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...