Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Witam i od razu wstawiam najcieplejsze info z wystaw w Grazu i Drzonkowie:)
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Otóz w Grazu/AUT Zuzia z Ofikiem wywalczyły dosk.1, CAC+CACIB+BOS, a w Drzonkowie - dosk.1 ,CWC, CACIB, BOS!!!!!!
Gratulacje ogromne!!!!

[/B][SIZE=2]pzdr.[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Witam i od razu wstawiam najcieplejsze info z wystaw w Grazu i Drzonkowie:)
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Otóz w Grazu/AUT Zuzia z Ofikiem wywalczyły dosk.1, CAC+CACIB+BOS, a w Drzonkowie - dosk.1 ,CWC, CACIB, BOS!!!!!!
Gratulacje ogromne!!!!

[/B][SIZE=2]pzdr.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]
Gratulacje dla Zuzy i Ofika :)

Bardzo mi się podoba nadrzewna Żelcia :)
[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witam i od razu wstawiam najcieplejsze info z wystaw w Grazu i Drzonkowie:)
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Otóz w Grazu/AUT Zuzia z Ofikiem wywalczyły dosk.1, CAC+CACIB+BOS, a w Drzonkowie - dosk.1 ,CWC, CACIB, BOS!!!!!!
Gratulacje ogromne!!!!

[/B][SIZE=2]pzdr.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

W Grazu gratulowałam osobiście;)

A teraz gratki za niedzielę!!!

Cześć Aśko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Gratulacje dla Zuzy i Ofika :)

Bardzo mi się podoba nadrzewna Żelcia :)
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/URL][/QUOTE]

[quote name='Anecioreczek']gratulaccjee!!!!!! :)[/QUOTE]

[quote name='Gioco']Hej Asiaczki :-)[/QUOTE]

[quote name='Endher']Serdeczne gratulacje! :multi:[/QUOTE]

[quote name='M&S'][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1317/1317311ko307o7kvp.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
Dzięki za gratulacje, dzięki za odwiedziny:)
Ja ostatnio jest w bardzo duzym niedoczasie. chyba jednak zbyt intensywnie zyje;)
Ale obiecuje poprawę:)

[COLOR=#a52a2a][SIZE=4][B]Pacjentka mówi do dentysty:
- Panie doktorze, tak bardzo sie boję borowania, że juz chyba wolałabym urodzić dziecko.
Na to lekarz odpowiada:
- Niech sie pani szybko decyduje, bo nie wiem, jak ustawic fotel...[/B][/SIZE][/COLOR]

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Otóz w Grazu/AUT Zuzia z Ofikiem wywalczyły dosk.1, CAC+CACIB+BOS, a w Drzonkowie - dosk.1 ,CWC, CACIB, BOS!!!!!!
Gratulacje ogromne!!!!

[/B][SIZE=2]pzdr.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]Gratulacje!!!

[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/url] koto-pies hi hi

No i super, że dziewczyni T. umieją już załatwiać się na dworze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Musisz troszkę zwolnić Kobieto![/QUOTE]
Nie da rady...

[quote name='jamnicze']To jak zaczęłaś już dokarmianie małych bączków?[/QUOTE]
Tak.

[quote name='agaciaaa']Gratuluję kolejnych maluszków! I to jubileuszowych :) możemy liczyć na jakieś ich fotki z najbliższym czasie?[/QUOTE]
Tak, fotki sa.

[quote name='FredziaFredzia']Asiaczku, co słychać?[/QUOTE]
Oj, zagoniona, trochę problemów, jeden b.duzy, czyli normalka...

[quote name='Izabela124.']Gratulacje!!!
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/URL] koto-pies hi hi
No i super, że dziewczyni T. umieją już załatwiać się na dworze :)[/QUOTE]
Tak, Tamisia i Torinka wychodza 3 razy na duższe spacery i 3-4 razy na si przed blok. Ale zdarza się, że jeszcze w domu pojawi sie kałuża...
Niestety, Teskey nie za bardzo łapię, o co chodzi z tymi spacerami....
A o Trickey nie mam żadnych wieści.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Tic Tac do tej pory zostawia mi czasami (na przyklad dzisiaj rano) w domu kałuże niestety, ale na spacerach łapie ze trzeba si i kuuu.. na szczescie tego drugiego w domu juz nie zostawia ;)[/QUOTE]
Moze to jakieś przesilenie bylo w sobote i niedzielę, bo juz nie dawałam rady.... Nic tylko szmata i neutralizator, szmata i neutralizator.... Juz mi nawet na prwej rece jakaś alergia wyskoczyła...:(

[quote name='M&S']Spokojnego dnia :)[/QUOTE]
Troche późno, ale dziękuję:)

[quote name='jamnicze']To czekamy na zdjęcia Jubileuszówek. :)[/QUOTE]
Może dzisiaj, bo - jak sie okazuje - ten tydzień tez bedzie latany a nawet goniony....

[quote name='Izabela124.']Mój Kiss długo w domu potrafił siknąć, trzeba być cierpliwym :)[/QUOTE]
Wiem, Kochana, wiem. Ale czasami to mi juz ręce opadaja, bo wycieram jedne siki, a tu za plecami drugie sika. I to nawet po spacerach....

[quote name='Riven']Cześć Asiaczku ;) w końcu dotarłam do Waszej galerii ;), zapisuje !![/QUOTE]
Cudnie:) My tam do Was tez może jeszcze dzisiaj przydrepczemy:)

[quote name='jamnicze']Hej, jak tam na wystawie? Czekam na wieści :razz:[/QUOTE]
Juz zapodaję:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to lecimy z wynikami z Włocławka:)
Zaprezentowalo się 8 basków, w tym 5 "moich";). Wyniki w kolejności pojawiania się na ringu:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR]
[B]Lans zakończył Championat Polski!!!!!!!![/B]:multi::multi::multi:, z czego jestem b.dumna. Ma juz rozpoczety przez 3 CACIB'y Interchampionat. Tak więc pora na lansowanie się poza granicami PL:)
Chciałam tylko wspomniec, że na 5 wystawach Lansa, ja prezentowałam go na 4 z nich. Nie musze chyba dodawac, że biegąło nam się świetnie:):)

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS, BOB, BOG2!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
Serek na finałach biegł jak uskrzydlony, cudnie mi sie z nim wspólpracowało:) Niezawodny - jak zawsze:loveu:

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RED ROSE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR]
To juz [B]drugi wniosek Rudej Grubej Ryski na Championa Polski[/B]:multi::multi: Pierwszy dostała na ubiegłorocznej Klubowej. Ruda - poszla ładnie, choc ja sama czulam, że jednak brakuje nam (tzn. Rudej Ryśce i mnie) zgrania. No i jeszcze duuuuzo pracy przecd nami...

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]SWEET LIKE HONEY siaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B].[/B][/SIZE][/COLOR]
To [B]pierwszy wniosek Sue na Championa Polski[/B]. Sue pięknie się zaprezentowała, chociaz w porównaniu z Rudą Ryską, ani jedna ani druga nie pokazały się z tej najlepszej strony. No, ale - koty za ploty. Nadal ćwiczymy i nadal mamy ochotę na nastepne wystawy:)

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, BIS VET.3[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:
Felka - jeszcze powalczyla, ale juz widze, że to może byc jej ostatni sezon w klasie weteranów. Raz, że coraz ciężej biega, chociaz ładnie trzyma wagę i sylwetkę, dwa - od grudnia do klasy weteranów wejdzie Żelka, jej córka. I chyba Mamusi Felce damy juz spokój. Niech sobie lezy na kanapie i pachnie, prawda?:)

Tak po krótce - cudowny, mrozny dzien. Bylo troche zawirowania z dojazdem, ale to raczej z winy kierowcy, który źle wpisywał nazwę miejscowości:) Ale dalismy radę!
Na miejscu, niestety, mała sala, małe ringi.... Ale wiecie co? Chyba w przyszlym roku tez tam pojedziemy:)
Catering - mmmmmm, palce lizac! Kto nie był, niech żałuje! Kanapeczki, "własnoręcznie" pieczony chlebus, kotleciki mielone, pomidorki, ciasto (2 rodzaje!!!!), kabanosiki, jajeczka na twardo, cukireczki sezamowe, sałatka jarzynowa..... Niestety, mimo, że nam apetyty dopisywały, to i tak sporo jedzonka wróciło do W-wy... Wymienilismy sie tylko jedzeniem. Ja - zamiast wozic nazad kotleciki, dostałam cały pojemniczek cudownej sałatki jarzynowej od Alicji do Sue i spory kawałek chlebusia pieczonego przez Rafała W. Pychota!!!!
I dlatego za chwilę siadam do sniadania i będe miała co wspominac:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...