Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatowa']Hahaha no nie moge z tym Whazirkiem jak poszlam z chlopakami w rzeszowie na spacer i chwile usiadlam na herbatce to whazirek wylizywał fafle Nugatowi, który przed chwilą zjadł uszko wędzone.Szkoda ze aparatu nie wziełam bo smiełysmy sie z kolezankam do rozpuku :lol:

A Asiu pamietasz jak wspominalam anegdote związaną z Whazirim ??:lol:[/quote]
Nie pamiętam...A możesz ją tu opowiedzieć?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A czy Donya musiała mieć ciuchy na zmiane profilaktycznie przytakim stadku?? Czy raczje dzieciaki jej nei osikały?:evil_lol:


[quote name='Asiaczek'][B]Jojku[/B] - jeszcze masz szansę... bierz te antybiotyki, jedz czosnek, cebulę, pij syropki i rób wszystko, abys wyzdrowiała do soboty/niedzieli...
Pzdr.[/quote]
[quote name='Agappe']jejjjjjjjjjjjjjjj jakie one małeeeeeeeeeeee i jakie słodkie!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
w jakich godzinach w ciagu tygodnia jest otwarty urząd miziania bobasków? :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Niestety jak przystało na porządne koszary odwiedziny tylko w weekedny:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie pamiętam...A możesz ją tu opowiedzieć?
Pzdr.[/quote]
Hheheh Asiu ale ta opowieść dotyczy w zasadzie mojej głupoty :eviltong:
No więc dobrze, na wystawę zabralam sie z Kasia Pearl i z Gaba Efrą. Kasia wystawiala Whazirka i Ci państwo co go przywieżli postawili klatke z Whazim koło naszego "stoiska". Wychoidzlam z nim na spacery i kasia dawala mi z jakiejs siatke smycz, i butelke z wodą obroże itd. Pod koniec wystawy wzielam od Gabi kluczyki do samochodugdzie sapł Nugat zeby go przewieterzyć.Wiec poszlam na spacer o nastepnie szukalam Gaby by oddac jej kluczyki bo mialam wystawiac setera na finalach. Oblecialam całą halę ale jej nigdzie nie znalazłam, więc patrze jakaś siatka i więc wrzuicilam tam kluczyki przykryłam je Kasiną kurtka przed zlodziejami :evil_lol: i polecialam na ring główny. Po zakonczeniu pytam sie Gaby cz znalazła kluczyki ona mowi, że nie . Ja na to rzucilam sie do siatek patrze TEJ siatki gdzie były kluczyki NIE MA :shake: :placz: Cała w stresie pytam Kasi gdzie jej siatka ona mi na to, że to nie byla jej siatka tylko Whazirka :-o :-o :-o A Ci państwo z Whazim i JEGO siatką pojechali juz do Wa-wy
no omało co palpitacji nie dostałam, zawracaliśmy ich Chwala Bogu z końca Rzeszowa ale jednak niepotrzebny kłopot :shake: pojechali by do Warszawy a my bysmy w rzeszowie zostały :-( Ależ kłopotu narobiłam :oops: :oops: :oops: ..................Ale z tego chwalaBogu sie tylko śmiejemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, nie... Donya nie została obsikana, ale za to w niedzielę Agabassek i Inka - tak! I to przez Wahzirka...:oops:

Fakt, dobrze to określiłaś: porządne koszary to i odwiedziny praktycznie tylko w weekendy!
Pzdr.[/QUOTE]

ja przepraszam, ale w najbliższa niedziele mam egzamin ze statystyki, który będzie trwał łącznie z przerwą ok 6-7 godzin.. a w kolejne dwa weekendy mnie nie będzie w polsce.. wiec niestety weekendy odpadają..:shake:

sprobuje coś wykombinować w tygodniu, jeśli Urząd Miziania Bobasków jednak postanowi przyjmować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ja przepraszam, ale w najbliższa niedziele mam egzamin ze statystyki, który będzie trwał łącznie z przerwą ok 6-7 godzin.. a w kolejne dwa weekendy mnie nie będzie w polsce.. wiec niestety weekendy odpadają..:shake:

sprobuje coś wykombinować w tygodniu, jeśli Urząd Miziania Bobasków jednak postanowi przyjmować ;)[/quote]

Agappe mysle, że nie zaszkodzi napisanie podania i przekazanie do Urzędu wraz z odpowienim wkładem w środku. Czytałaś pewnie ile "pracy" trzeba włożyć aby uzyskac lichy dyplomik:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A wiesz, że one rzadko kiedy śpią osobno... Zawsze "w kupie i na kupie"...
Pzdr.[/quote]

moje malce tzn W & O tez tak zawsze spia, Olcia to wogole strasznie lubi czuc czyjas bliskosc, jak spi ze mna to kladzie sie na szyi albo twarzy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Hheheh Asiu ale ta opowieść dotyczy w zasadzie mojej głupoty :eviltong:
No więc dobrze, na wystawę zabralam sie z Kasia Pearl i z Gaba Efrą. Kasia wystawiala Whazirka i Ci państwo co go przywieżli postawili klatke z Whazim koło naszego "stoiska". Wychoidzlam z nim na spacery i kasia dawala mi z jakiejs siatke smycz, i butelke z wodą obroże itd. Pod koniec wystawy wzielam od Gabi kluczyki do samochodugdzie sapł Nugat zeby go przewieterzyć.Wiec poszlam na spacer o nastepnie szukalam Gaby by oddac jej kluczyki bo mialam wystawiac setera na finalach. Oblecialam całą halę ale jej nigdzie nie znalazłam, więc patrze jakaś siatka i więc wrzuicilam tam kluczyki przykryłam je Kasiną kurtka przed zlodziejami :evil_lol: i polecialam na ring główny. Po zakonczeniu pytam sie Gaby cz znalazła kluczyki ona mowi, że nie . Ja na to rzucilam sie do siatek patrze TEJ siatki gdzie były kluczyki NIE MA :shake: :placz: Cała w stresie pytam Kasi gdzie jej siatka ona mi na to, że to nie byla jej siatka tylko Whazirka :-o :-o :-o A Ci państwo z Whazim i JEGO siatką pojechali juz do Wa-wy
no omało co palpitacji nie dostałam, zawracaliśmy ich Chwala Bogu z końca Rzeszowa ale jednak niepotrzebny kłopot :shake: pojechali by do Warszawy a my bysmy w rzeszowie zostały :-( Ależ kłopotu narobiłam :oops: :oops: :oops: ..................Ale z tego chwalaBogu sie tylko śmiejemy :evil_lol:[/quote]


looo matko ale historia !!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
dobrze ze szybko wrocilas z tych finalow i ludzie nie zdazyli odjechac za daleko bo by dopiero bylo !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']looo matko ale historia !!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
dobrze ze szybko wrocilas z tych finalow i ludzie nie zdazyli odjechac za daleko bo by dopiero bylo !!![/quote]
Elitessko hahaha a wiesz, że Ty miałas z nami jechać ..........:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Hheheh Asiu ale ta opowieść dotyczy w zasadzie mojej głupoty :eviltong:
No więc dobrze, na wystawę zabralam sie z Kasia Pearl i z Gaba Efrą. Kasia wystawiala Whazirka i Ci państwo co go przywieżli postawili klatke z Whazim koło naszego "stoiska". Wychoidzlam z nim na spacery i kasia dawala mi z jakiejs siatke smycz, i butelke z wodą obroże itd. Pod koniec wystawy wzielam od Gabi kluczyki do samochodugdzie sapł Nugat zeby go przewieterzyć.Wiec poszlam na spacer o nastepnie szukalam Gaby by oddac jej kluczyki bo mialam wystawiac setera na finalach. Oblecialam całą halę ale jej nigdzie nie znalazłam, więc patrze jakaś siatka i więc wrzuicilam tam kluczyki przykryłam je Kasiną kurtka przed zlodziejami :evil_lol: i polecialam na ring główny. Po zakonczeniu pytam sie Gaby cz znalazła kluczyki ona mowi, że nie . Ja na to rzucilam sie do siatek patrze TEJ siatki gdzie były kluczyki NIE MA :shake: :placz: Cała w stresie pytam Kasi gdzie jej siatka ona mi na to, że to nie byla jej siatka tylko Whazirka :-o :-o :-o A Ci państwo z Whazim i JEGO siatką pojechali juz do Wa-wy
no omało co palpitacji nie dostałam, zawracaliśmy ich Chwala Bogu z końca Rzeszowa ale jednak niepotrzebny kłopot :shake: pojechali by do Warszawy a my bysmy w rzeszowie zostały :-( Ależ kłopotu narobiłam :oops: :oops: :oops: ..................Ale z tego chwalaBogu sie tylko śmiejemy :evil_lol:[/quote]
O, matko! To rzeczywiście fajnie było... Teraz to juz można się z tego śmiać? Czy jeszcze nie...?:razz:

[quote name='Agappe']ja przepraszam, ale w najbliższa niedziele mam egzamin ze statystyki, który będzie trwał łącznie z przerwą ok 6-7 godzin.. a w kolejne dwa weekendy mnie nie będzie w polsce.. wiec niestety weekendy odpadają..:shake:

sprobuje coś wykombinować w tygodniu, jeśli Urząd Miziania Bobasków jednak postanowi przyjmować ;)[/quote]
Za Statystykę trzymamy kciuki.
A w tygodniu to ja dopiero od 19:00 funkcjonuję... Więc jeżeli masz ochotę przyjśc tak późno (co prawda daleko nie masz...). To trzeba wymyśleć jakiś termin...

[quote name='lothia']To ja chyba do Was nigdy nie dotrę:placz: dobrze że chociarz fotecki są:loveu:[/quote]
Przeczytaj to, co napisałam do Agappe... Nie wiem, gdzie mieszkasz... No i czy tak późna godzina będzie Wam odpowiadać...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imanca']
[FONT=Georgia][COLOR=purple][B]donya [/B]wpadnij do mnie - zobaczysz rudą, chudą na szczudłach :loveu:[/COLOR][/FONT]
[/quote]

Chętnie ;) :lol: :lol: :lol:
A może jakiś spacerek wraz z Asiaczami :roll: Wprawdzie tylko Bimbo sie nadaje jak na razie na spacery ale za jakies dwa tygodnie to i Koi może się pojawić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Chętnie ;) :lol: :lol: :lol:
A może jakiś spacerek wraz z Asiaczami :roll: Wprawdzie tylko Bimbo sie nadaje jak na razie na spacery ale za jakies dwa tygodnie to i Koi może się pojawić :lol:[/QUOTE]

ojej... czyżbyśmy sie stawały kobietą??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak już wczesniej wspomniałam na nasze ostatnie Walze Zebranie nie szłam ot, tak sobie. I oto, proszę, zdjęcie, kiedy stoją w kolejce po to "coś"...
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1849/resizeofimg0225zm6.jpg[/IMG]


A tak wygląda to "coś"...
[IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9092/resizeofimg0359wv0.jpg[/IMG]

Przyznam się Wam, że było to dla mnie duuuze przeżycie... Naprawdę.
pzdr.[/quote]

Ja też, ja też dawałam łapówki i prezenty sędziom i też taki dostałam :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...