Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A zeszłoroczne wiosenne mogą byc? Nie publikowane tutaj:evil_lol:

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku, trzeba było się nie przyznawać i jakby co to z tego roku :diabloti: Ale jak najbardziej mogą być :loveu:

[quote name='Elitesse']ja tez sie dzis czuje niewyraznie, weekend mialam bardzo intensywny i chyba wymeczony organizm zle reaguje na taka dziwaczna pogode bo to cieplo, zimno, znowu cieplo ...[/QUOTE]

Witam w klubie... Tylko ja od kilku dni czuję się przemęczona + dodatkowo katar, w szkole też jakoś tak, to chyba przez chorobę... :shake:

[quote name='Asiaczek']Dzisiaj rano byl przymrozek, w południe cos około 18 stopni, zaraz będe wychodziła na wieczorne spacery; ciekawe, czy będzie mocno chłodno czy tylko chłodno...

pzdr.[/QUOTE]

U nas jest tak zimno, dzisiaj byłam na spacerze w kurtce... A ostatnio chodziłam w bluzie :roll: Ja też nie dawno ze spaceru wróciłam i pies śpi, a ostatnio tak psa wymęczyłam, że od 17 do którejś w nocy ładnie spał :oops: :diabloti:

Miłego spacerku!

Link to comment
Share on other sites

U nas rano było -2 stopnie , szłam z psem w zimówce i rękawiczkach ...po południu walczyłam u mamy z oknami to już tylko smigałam po balkonie w dresiku ....byle do wiosny :lol:
Byliśmy w sobotę i niedzielę w lesie ...uwielbiam ,cisza , śpiew ptaków , brak ludzi ... czasem brakuje mi takiej głuszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Kurde od kilku dni wszyscy mówią, ze jest ciepła a ja się pytam gdzie? U nas wieje niemiłosiernie i wcale nie jest ciepło :( i nie było[/QUOTE]


Ja też wiem,że u Was nie jest ciepło,bo mi wczoraj rodzice zmarzli na spacerku :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale te fotki to dopiero wstawię jutro popołudniiu. Bo z rana udaję się do M&S na śniadanko, po powrocie - spacerosy popołudniowe i dopiero wtedy usiądę do kompa.
Ciutke cierpliwości;)

pzdr.[/QUOTE]

Poczekamy, poczekamy :)

[quote name='Vectra']wcale nie jest ciepło , jest złudnie ... niby słoneczko fajnie świeci , ale wieje zimny wicher[/QUOTE]

dokładnie, dzisiaj po wf (mimo że przyszłam w kurtce) planowałam wracać w samej bluzie, niestety jak tylko wyszłam musiała ubrać kurtkę bo wiał niemiłosierny wiatr :placz: ja już chce wioooooosne! :loveu: ta pogoda jest niestety zdradliwa...

Link to comment
Share on other sites

Współczuję [B]Asiaczku[/B] takiej dyskusji... bo to czas i nerwy zżera,a sensu żadnego nie ma...:shake:
Kurde, że tez w każdej rasie znajdą sie tacy, co to dopiero zaczynają a już skaczą starszym, doświadczonym hodowcom ( od których mogliby się wiele nauczyć ) do gardeł. Jakiś polski kompleks normalnie...:shake:

W sumie to podobny konflikt widziałam w cottonach. Nie zgłębiałam nawet o co sie rozchodzi... bo to nudne czytać, jak dorośli ludzie schodzą do poziomu przedszkolnych kłótni. Jak przeczytałam, że właścicielka Bundustara to kobieta dorosła z dzieckiem to mnie wryło z lekka - myślałam, że 16latka :eviltong:
:shake:

Ale i tak chyba najlepszą kłótnię w swoim życiu widziałam na... forum staffików. :eviltong:
Takiego "wspaniałego hodowcy" jaki ich zaszczycił swoja obecnością to jeszcze nie widziałam... i to z TAKIM mniemaniem o sobie i [SIZE="1"]taką[/SIZE] wiedzą :lol:

Z tego co zrozumiałam to Asiaczek jest "be" bo na stronie SWOJEJ hodowli pisze o sukcesach SWOICH psów, a nie wypisuje sukcesów kogoś innego... hahhaha...[B]Asiaczku[/B], jesteś potworem! :diabloti: Nie rozumiem dlaczego u Ciebie na stronie nie ma sukcesu mojego dalmata....? :razz: Przecież zdobył złoto.... :eviltong:
Lekceważysz mnie?:cool3:

Dobra, koniec z sarkazmem - no ale niestety... gdybyśmy myśleli tokiem rozumowania włascicielki Bundustara to każdy z nas wypisywałby w galerii Asiaczków swoje żale i pretensje o to, że nie ma tu wypisanych naszych sukcesów.

Sęk w tym, że po to każdy zakłada SWOJE galerie, żeby wypisywac w nich sukcesy SWOICH konkretnych psów. A nie opisywac psy sąsiadów. :p
A jak już ktoś z nas wstawi swoje wszystkie zdjęcia z konkretnej wystawy, nie tylko swoich psów, udostępni do tego wyniki wystawy... no to zazwyczaj wszyscy tej osobie bardzo dziękują, bo to dla reszty możliwość uzyskania innych ( może lepszych) zdjęć swojego psa + dla tych nieobecnych źródło informacji. :p

No ale jak widać... są wyjątki takie jak ten, potwierdzające na szczęście regułę, że tak zazwyczaj jest. :p

A co do pogody... u mnie słoneczko, ale wieje jak diabli. I to mroźnie wieje...:-(

Edited by Patisa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Patisa , czytaj staffikowe , tam jest dużo takich fajnych tematów ;)[/QUOTE]

Czytałam jakis czas temu... znajoma ( nie wiem czy moge ujawnić kto mnie tam "wpuścił", więc na razie nie pisze póki jej nie dopytam ;P ) mnie tam zaprosiła, żeby mi sie humor poprawił.
Ale czegos takiego to ja jeszcze nie widziałam... tylko współczuć takiego towarzystwa na wystawach. Bo to tylko atmosfere weźmie i zepsuje...
Ale fakt faktem, jak czytam ( i wiem , że na szczęście prawdopodobnie nie bedzie miała z takim panem X doczynienia ) to rzeczywiście humor mi sie poprawił. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']To ja czekam na zdjęcia :) A tak swoją drogą, a propos spacerów - na ile zmian wychodzą Asiaczki, tak z ciekawości?[/QUOTE]
Na 4 zmiany:)

[B]Patisa[/B] -mnie wystarczy to, co poczytam sobie u Vectry w Galerii, ja juz na stafficze forum nie wchodze...

Dziewczyny, spox z ta wiosna. Juz jest kalendarzowa, a za niedługo będzie i w praktyce. A za 2-3 miesiące będziecie narzekac, że jest tak gorąco....:)

Pzdr.

[quote name='Buszki']Ja też wiem,że u Was nie jest ciepło,bo mi wczoraj rodzice zmarzli na spacerku :roll:.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

O, tak:) Podjechałam 401 i zaraz za chwilę miałam tramwaj do domu:) W domu .... sucho! Czekoladka wytrzymała, ale za to jak wyszła na trawnik to siiiiikaaaaałaaaa i sikała.....:) i wariowała z Romką:)
Obiadu jeszcze nie jadłam, bo czuję się najedzona jak bąk!
Za chwile zajmę się fotkami ze spotkania.
Kurcze, spotkanie śniadaniowe było superowe, szkoda tylko, że znowu zabrakło czasu... buuuuuuuu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Żona mówi do męża:
- Ale Ty jesteś pierdoła...
- Jesteś taki pierdoła, ze większego na świecie nie ma...
- Wszystko, za co byś się nie wziął, zaraz spieprzysz.
- Gdybyś wystartował w konkursie na największego pierdołe, zająłbyś drugie miejsce!
- Dlaczego drugie?
- Bo taka jesteś pierdoła!..[/B]



Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']To troszkie się nachodzisz na te spacerosy :)
A co z Czekoladkiem, nie ma (normalnych) chętnych czy postanowiłaś ją sobie zostawić?
edit.
Gratki dla Ofika :)[/QUOTE]
Czekoladka ma grac "do 3 razy sztuka!":). To znaczy, że dwoje pierwszych chetnych na nią - nie wypaliło:) Teraz czekamy na trzeciego/trzecia chętną. I to powazną.
Na razie jest w domu, poznaje coraz więcej rzeczy, coraz lepiej się dogadujemy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...