Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'].. a w klimakterium w Twoim wieku to nie uwierzę;)

pzdr.[/QUOTE]

oj przy tym to nie zawsze się tyje przecież ;)
..ale czemu od razu klimakterium? :D ...chociaż uderzenia gorąca potrafię miewać, ale to w konkretnych dniach ;)
wczoraj to nie wiem, ale myślałam, że umrę miałam tak okrutne mdłości, że jak wstałam zrobić sobie miętę to i zawroty głowy doszły, ledwo sobie poradziłam.. teraz dopiero zaczynam powolutku odczuwać, że żołądek wraca do normy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='jamnicze']Zuzka chyba nie ;) Ale Saidi była wystawiana już przez Florkę i Kayę na finałach, Z Kayą wywalczyła też Imiejsce na MP w grupie starszej, no i wystawiała ją Agasia w Bratysławie ;)[/QUOTE]
Racja! Ty lepiej pamiętaszco i jak:)

[quote name='agnethka']oj przy tym to nie zawsze się tyje przecież ;)
..ale czemu od razu klimakterium? :D ...chociaż uderzenia gorąca potrafię miewać, ale to w konkretnych dniach ;)
wczoraj to nie wiem, ale myślałam, że umrę miałam tak okrutne mdłości, że jak wstałam zrobić sobie miętę to i zawroty głowy doszły, ledwo sobie poradziłam.. teraz dopiero zaczynam powolutku odczuwać, że żołądek wraca do normy ;)[/QUOTE]
A znasz przyczyne tego stanu?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Masakra z tą polityką... W niedzielę trza iść na głosowanie, a ja nawet nie wiem na kogo głosować...[/QUOTE]
jak nie wiesz to głosuj na bylekogo, tego którego nazwisko ci się spodoba chociażby :evil_lol: ja niestety nie mam upoważnienia do głosowania bo zupełnie o nim zapomniałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to zostało Ci SLD....
U mnie na pewno nie wchodzi w grę PIS.... i juz mam sprawę jasną:)

Pzdr.[/QUOTE]
Ja mam podobnie ;) Głosuję bardziej przeciwko niż za... u nas np. kandyduje dziewczyna, której leżą na sercu psie sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czy może byc cos lepszego niz makaron z pieczarkami...? Posypany serkiem i posypany natką pietruszki...?
Mniam....

Pzdr.[/QUOTE]



Nie,nie może...:).



[quote name='agnethka']kopytka z sosem pieczarkowym .... mi się skojarzył aaaa... pychotka ;)[/QUOTE]


No dobra,kopytka jeszcze wchodzą w grę ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]a ja dziś wcinam BIGOSIK ...pyszoteria:sabber:
mam nadzieję , że nie znajdzie się jakieś stado :roll: głosujące na pisuary [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
O, dawno nie robiłam bogisu.... Może juz pora?
A co do wyborów, to juz wsio jasne. PIS znowu przegrał, hahaha...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...