Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Cienka']Asiu mała prywata (u Ciebie jest zawsze więcej odwiedzających).
Sprzedajemy z małżem teleobiektyw do Nikona zainteresowanych zapraszam na aukcje [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1756729486[/url][/QUOTE]
Nie ma sprawy:)

[quote name='*anusia&ajlu*']A ja zaraz wstawie kilka fotek z meczu, już się wgrywają[/QUOTE]
Super!
Dzisiaj rozmawiałam z Piotrem, niestety termin 28 sierpnia ma zajęty. Będę jeszcze próbowała gadać z innymi:)
Piotr ma juz zdjęcia na kompie, więc jest szansa na fotki, tylko nie wiem, kiedy.....

[quote name='C&B'][url]http://img808.imageshack.us/img808/2176/zmianarozmiaruimg9927.jpg[/url]
Warszawskie koziołki świetne :lol:
Na taki mecz to i ja bym się wybrała, a jeszcze chętniej na mecz piłki nożnej do Warszawy.... :roll:[/QUOTE]
Na mecz piłki nożnej - ja raczej nie. ale po raz drugi na mecz futbolu amerykańskiego - tak:)

[quote name='Maalwi']A ja nie zgadnę co to za cudo ,ale widze,że wyjątkowo urodziwy pies :)
A meczyk super , ja bym umarła z nudów hihihi ;)[/QUOTE]
Nieeeeee, az tak nudno to nie było;)

[quote name='Mudik']Sikawkowa fotka bomba, a baski faktycznie jak koziołki wyglądają, w ogóle te wodne bardzo mi się podobały, a Boo jest przystojniak, że ho.ho bardzo mi się podoba. Romka też już niczego sobie dziewczyna. Co do zagadni szcerze nie mam pojęcia? co to za basek?[/QUOTE]
Zaraz napisze, co to za basek;)

[quote name='understandme']Maskotka drużyny przecudna ! :)[/QUOTE]
Taka była zmachana pod koniec meczu, że połozyła się na środku chodnika i spała...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A Rudzielec nazywa się....... RED ROSE Asiaczek FCI, siostrzyczka Romki:) Może w tym tygodniu ją zobaczę na zywo, juhu!!!!!!

pzdr.[/QUOTE]

to wymiziaj ją odemnie :)

o szkoda ze 28 Piotr ma zajęty termin :/ teraz mama mnie namawia żebym i tam zgłaszała ale sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']to wymiziaj ją odemnie :)
o szkoda ze 28 Piotr ma zajęty termin :/ teraz mama mnie namawia żebym i tam zgłaszała ale sama nie wiem...[/QUOTE]
Ja bardzo chcę pojechac, więc będę usilnie szukała transportu. Spoko, jeszcze trochę czasu jest:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja nie mam siły do nowej www. Ciągle jakieś przeszkody...
chyba juz nie w tym wcieleniu...

pzdr.[/QUOTE]

[B]Asiaczek[/B] nie poddawaj się my z Tomkiem wierzymy i ciągle czekamy, że się zbierzesz:razz:
Szkoda by taki fajny pomysł jakim mamy na Twoją stronę się zmarnował:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Witamy się po południowo ;)[/QUOTE]
My tez dopiero popołudniowo się witamy:)

[quote name='FredziaFredzia']Cześć Asiaczki. Co słychać? Jak pogoda u was?[/QUOTE]
Pogoda, hm.... jak dla mnie taka bardziej jesienna, pomimo słońca...;)

[quote name='Cienka'][B]Asiaczek[/B] nie poddawaj się my z Tomkiem wierzymy i ciągle czekamy, że się zbierzesz:razz:
Szkoda by taki fajny pomysł jakim mamy na Twoją stronę się zmarnował:diabloti:[/QUOTE]
Co usiądę, to zaraz inne, wazniejsze sprawy, terminowe mnie przywalają, zajmują czas i myśli... eh...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Oj , mnie by chyba nawet końmi nikt na taki mecz nie zaciągnął :lol:[/QUOTE]

[quote name='kaskaSz']Ja też nie przepadam za takimi imprezami.[/QUOTE]
Dziewczyny, ja tez jakos nie pałam miłością do meczów piłkarskich, ale to jest futbol amerykański, więc zupełnie inny. Bardziej przypomina rugby. No i są to mecze (przynajmniej w PL) bardzo kameralne. Jak wszystkiego było może ok. 50-80 osób, to było wsio. Były małe dzieci, o psach to juz pisałam... Byli kibice a nie kibole:)
Dlatego na pewno jeszcze raz powtórzę sobie taki wypad, może jesienią, ale fanką na pewno nie będę;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mój małż też jest kibicem piłki nożnej.Nawet wczoraj nabył bilety na dzisiejszy mecz Polska-Gruzja i cieszy się jak dziecko :evil_lol:.Chyba nawet spał z tymi biletami :diabloti:.A ja mam alergię na wszelkie sporty,oprócz tych związanych z końmi :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...