Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Cienka']dziewczyny super widzie, że nie tylko mi na mózg padło z powiększeniem stada:evil_lol:[/QUOTE]

Qrcze bo to jakieś zaraźliwe jest.Wirus chodzi po stronach.Nawstawiają tych basków takich różnomaścistych i człowiek potem spać po nocach nie może bo wszystkie chce mieć grrrrrrrrrrrrrrrrrrr:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Cienka']Asiaczek jak by nie patrzeć 7 to trasa na Warszawę i tam mnóstwo popaprańców jeździ. Jak jeździmy do Olka to w Małdytach zjeżdżamy na Morąg i sobie boczną trasą wpadamy do Olszyna.[/QUOTE]
Fakt, trasa uczęszczana...

[quote name='Elitesse']u nas przy 3 psach i dziecku tez niby tylko kombi.... ale ten nissan ma wiekszy bagaznik niz mial nasz fiat kombi hihi :lol::lol:[/QUOTE]
Tak, pamiętam, że mieliście Fiata...

[quote name='Alicja']U nas kombik nie tylko ze względu na psiaka ..ale też na wielkość powierzchni bagażowej i jak to mój TZ powiada , można zabrać na wyjazd rzeczy niekoniecznie potrzebne bo ,, lepiej nosić niż się prosić ;),, a także do przewozu wielu przedmiotów nie trzeba bagażówki wołać :lol:[/QUOTE]
... no i ma rację:)

[quote name='Alicja']bo ogólnie Nissanki mają pokaźne bagażniki ...smak ;) kombika poznaje sie dopiero jak kupi się pierwszego :lol:[/QUOTE]
Hm, tej tezy nie znałam...;)

[quote name='Elitesse']jutro jedziemy na pierwsza wystawe nowym autem wiec sie sprawdzi w praniu :)
na razie Przemo jechal nim do Wroc z okolic zamieszkiwania malawaszki i jest zachwycony[/QUOTE]
Hahaha, to teraz już trzeba trzymac kciuki nie tylko za Was ipsy, ale także i za samochód, coby się sprawdził;)

[quote name='lourdnes']Ja na razie nie mam prawka to o autowym środku lokomocji mogę pomarzyć ale jeśli kiedyś...to napewno taki, który się nie rozleci po pierwszym zderzeniu z garażem:eviltong:Jeśli się w końcu pofatyguje na egzamin na prawko to Panciu będzie miał nie lada inwestycję ,bo mój klekot będzie musiał posiadać zabezpieczenia jak te auta wyścigowe co by mnie chronić przede mną samą.Na starość sie trochę tchórzyk robię ;)
A o piesia mi chodziło tego co ma dużą białą łysinkę (tak się u koni to nazywa nie wiem czy tak jest u piesków)nad noskiem:loveu:.Jak będzie rancho to takiego chcę :lol: i pręgusa Buszki oraz coś czarnobiałego żeby był komplet a Panciu mnie wystawi za drzwi hihi.[/QUOTE]
To jest po prostu białe znaczenie (jezeli mówimy o tym samym). Piesio to Lansik:)

[quote name='Doris&Grenio']Mi sie marzy taki czarno-biały do pary dla Amisia..piekne sa [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]
Każdy ma coś swojego ulubionego w kolorach;)

[quote name='lourdnes']Ja już mam bzika na pkt wszystkich :)A że i na wsi mam wszystkiego po 5 -konie, koty (i były nawet kury i gęsi tylko lisiur postanowił się u nas stołować więc obecnie pozostały same pióra)to i może być 5 basków.Ale póki jest jak jest (blok) to na razie to tylko fantazje :([/QUOTE]
Ale jakże fajne te Twoje fantazje:)

[quote name='lourdnes']Qrcze bo to jakieś zaraźliwe jest.Wirus chodzi po stronach.Nawstawiają tych basków takich różnomaścistych i człowiek potem spać po nocach nie może bo wszystkie chce mieć grrrrrrrrrrrrrrrrrrr:angryy:[/QUOTE]
Jak to dobrze, że uznanych umaszczeń sa tylko 4...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']

Jak będzie rancho to takiego chcę :lol: i pręgusa Buszki oraz coś czarnobiałego żeby był komplet a Panciu mnie wystawi za drzwi hihi.[/QUOTE]


Ambitnie podchodzisz do sprawy :).A jak Pańcio wystawi za drzwi,to się jakoś zgadamy i razem zamieszkamy,bo mi też to grozi :evil_lol:.Zresztą obawiam się,że trzeba będzie jakieś przytulisko otworzyć dla baskomaniaczków i ich basków :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Dziś to już przetrawiliśmy to tylko pieniądze dziś są a jutro nie ma. A my i tak mamy coś cenniejszego czego nie da się przeliczyć na pieniądze. To wspaniali ludzie którzy nas otaczają i to jest niesamowite zaczyna ich być coraz więcej. To nowi ludzie w naszym życiu (większość starych znajomych odwróciła się jak przeprowadziliśmy się do Borkowa kompletnie nie wiemy dlaczego). Na których pomoc [B]na prawdę[/B] możemy liczyć zwłaszcza teraz. ludzie doceniajcie tych co macie wokół siebie zamiast narzekać, jest tylu dobrych ludzi na świecie to wspaniałe.[/QUOTE]
Niestety jest też wielu złych, zawistnych i złośliwych.
[quote name='Buszki']Ambitnie podchodzisz do sprawy :).A jak Pańcio wystawi za drzwi,to się jakoś zgadamy i razem zamieszkamy,bo mi też to grozi :evil_lol:.Zresztą obawiam się,że trzeba będzie jakieś przytulisko otworzyć dla baskomaniaczków i ich basków :evil_lol:.[/QUOTE]
To może i mnie dziewczyny przygarniecie?

Maluszki siedzą jak poustawiane :)
[url]http://img98.imageshack.us/img98/5433/resizeofimg7216.jpg[/url]

Romeczka pięknie pozuje :) widać ciekawa świata dziewuszka
[url]http://img203.imageshack.us/img203/1971/resizeofimg7219.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Wiedziałam,że się nas nazbiera.Trzy,to pewnie tylko początek ;).[/QUOTE]
Jak się wszyscy zbierzemy to powstanie jedyne w swoim rodzaju baskocentrum -baskolandia w polsce .Wyobrażacie sobie to wielkie łoże żeby wszystkie wygodnisie się zmieściły:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Tak, pamiętam, że mieliście Fiata...

Pzdr.[/QUOTE]

dokladnie Fiata Palio Weekend :) rocznik 1999

naprawde swietne auto, ekonomiczne, malo awaryjne :loveu::loveu:

teraz szukalismy Fiata Doblo... a skonczylo sie na nissanie hihihi

spokojnie sie z burkami i wystawowymi gratami pomiescimy i nam i psom bedzie wygodnie

Przemo dostal hopla na punkcie samochodu nowego :lol: przywiozl go o 4 rano, po poludniu byl juz w myjni a jak podjechalismy do tesco to spedzil wiekszosc czasu kupujac *******y do auta ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Niestety jest też wielu złych, zawistnych i złośliwych.
[/QUOTE]

Ale tych nie muszę wpuszczać do domu:evil_lol:. Zresztą moje wróżkarska intuicja wyczuwa złych ludzi tylko ja czasem jej nie słucham i potem zawsze żałuje:oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Na ładunki elektryczne ja miałam taki specjalny spray antystatyczny; niestety, nie pamiętam jego nazwy. Trzeba by było popytac w sklepach zoolo.
Ja moich kotów nie szczepię na wściekłość. A na te pozostałe choroby to szczepiłam tylko wtedy, gdy były prezentowane na wystawach. Obecnie nie szczepię.
Podczas linienia może pojawić się łupież, bo skóra nie oddycha prawidłowo. Może się zaparzać i stąd łupiez. Możesz albo wykąpać kicię albo porzadnie pomóc przy linieniu...
Ja moje persy po prostu strzygę i wtedy nie mam problemów, że skóra nie oddycham że coś się czopuje itp. A po ostrzyżeniu albo kąpię (ale to latem) albo dobrze wilgotną ściereczką/ręcznikiem przecieram kicie.

Tyle mogę doradzić.

Pzdr.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję Asiu!
Mała czyli suczka Choco będzie zachwycona drapaniem i pocieraniem mokrą ściereczką zanim zdobędę coś lepszego.
Może zasmakuje jej tran w kapsułkach, który pasjami zjadałby kot czyli Miki.
Dawniej zdarzał się też jej łupież przy zmianie karmy.

Ze szczepieniem Małej okazało się że muszę zaczekać bo robi się atrakcyjna!

Czy mogę sobie przekopiować Twoją odpowiedź do nas - tutaj zaraz mi zginie?

Szczeniaczki są prześliczne - tak cudnie się marszczą. Oglądałam je gdy były całkiem malutkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Hej wam!
[url]http://img130.imageshack.us/img130/1706/resizeofimg7190.jpg[/url]
To zdjęcie jest świetne! :loveu:[/QUOTE]
Czatowałam na nie;)

[quote name='lourdnes']A ja mogę mieć też baski umaszczeń niehodowlanych :)Na razie nie mam w planach robić wam konkurencji;) Moje dwa szkodniki mają przeznaczenie tylko do kochania :lol:[/QUOTE]
Uffffff, kamień z serca...;)

[quote name='Buszki']Ambitnie podchodzisz do sprawy :).A jak Pańcio wystawi za drzwi,to się jakoś zgadamy i razem zamieszkamy,bo mi też to grozi :evil_lol:.Zresztą obawiam się,że trzeba będzie jakieś przytulisko otworzyć dla baskomaniaczków i ich basków :evil_lol:.[/QUOTE]
Przytulisko to brzmi pesymistycznie; ja bym może zaproponowała "DOm dla Kochających Baski";)

[quote name='kaskaSz']Witanko weekendowe!
Mini baski są cudne, a pomarszczone jak siedzą, że nie wiem. dodaje im to uroku![/QUOTE]
Hahaha, one i tak maja swój urok;)

[quote name='*anusia&ajlu*']BOSKIE MALUSZKI!!! :loveu:[/QUOTE]
Witaj! Cieszę się, że jesteś!

[quote name='Elitesse']dokladnie Fiata Palio Weekend :) rocznik 1999
naprawde swietne auto, ekonomiczne, malo awaryjne :loveu::loveu:
teraz szukalismy Fiata Doblo... a skonczylo sie na nissanie hihihi
spokojnie sie z burkami i wystawowymi gratami pomiescimy i nam i psom bedzie wygodnie
Przemo dostal hopla na punkcie samochodu nowego :lol: przywiozl go o 4 rano, po poludniu byl juz w myjni a jak podjechalismy do tesco to spedzil wiekszosc czasu kupujac *******y do auta ....[/QUOTE]
A cóż Ty wymagasz, facet...;)

[quote name='Czoko']Bardzo dziękuję Asiu!
Mała czyli suczka Choco będzie zachwycona drapaniem i pocieraniem mokrą ściereczką zanim zdobędę coś lepszego.
Może zasmakuje jej tran w kapsułkach, który pasjami zjadałby kot czyli Miki.
Dawniej zdarzał się też jej łupież przy zmianie karmy.
Ze szczepieniem Małej okazało się że muszę zaczekać bo robi się atrakcyjna!
Czy mogę sobie przekopiować Twoją odpowiedź do nas - tutaj zaraz mi zginie?
Szczeniaczki są prześliczne - tak cudnie się marszczą. Oglądałam je gdy były całkiem malutkie.[/QUOTE]
Ja +/- od 2 lat daję codziennie albo tran albo kapsułki tranowe. Nie widziałam żadnych oznak nietolerancji a i w miseczkach nigdy taka kapsułka nie zostaje. Myslę, że im po prostu smakuje sma tranu:)
Kopiuj sobie, nie ma sprawy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Witam porannie przy kawie :)[/QUOTE]
Witaj, Kochana. Ja juz po spacerach, małych zakupach, śniadaniu... Teraz jeszcze kosmetyka mieszkania, bo dzisiaj ppłd. przyjeżdża do mnie Savanah. Pobędzie kilka dni, wreszcie pogadamy sobie za wsze czasy...:) Mięsko na obiad juz się marynuje, zupka wczoraj zrobiona, a deser - pączki, wg przepisu z netu. Te szybkie, z serkiem homogenizowanym:) To na dzisiaj A jutro... się zobaczy;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Bardzo fajne plany weekendowe! :loveu:[/QUOTE]
Oj, tak. Weekend zapowiada mi się baaaardzo fajnie:)

[quote name='Buszki']Dlaczego pesymistycznie? Przecież będziemy się przytulać ;).[/QUOTE]
No to "Przytulny domek, Przytulaski-babaski
...
...
Przytulisko ma jednak trochę pejoratywne znaczenie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj, Kochana. Ja juz po spacerach, małych zakupach, śniadaniu... Teraz jeszcze kosmetyka mieszkania, bo dzisiaj ppłd. przyjeżdża do mnie Savanah. Pobędzie kilka dni, wreszcie pogadamy sobie za wsze czasy...:) Mięsko na obiad juz się marynuje, zupka wczoraj zrobiona, a deser - pączki, wg przepisu z netu. Te szybkie, z serkiem homogenizowanym:) To na dzisiaj A jutro... się zobaczy;)

Pzdr.[/QUOTE]

u Mnie w planie serniczek prawdziwny , bo TZ jutro ma urodzinki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Ja dzisiaj też liczę na serniczek,bo idę na wiejski babski Dzień Kobiet.Żarełko robią panie z KGW więc powinno być mniamuśnie :cool3:.[/QUOTE]
Cholibka, a ja będę miała TYLKO te pączucie...
Uczciwie mówiąc, taki dobry z bakaliami serniczek to juz za mną chodzi..... Chyba na Katowice zrobię albo co...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...