Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']O, to trzeba zaplanowac jakąś zagraniczna wystawe:)
Może Europejska...? Albo coś bliżej...?
Bo wiesz, jak juz paszport jest, to trzeba go uzyc, bo inaczej to może się zepsuć;)
Pogadamy:)[/QUOTE]
No najbliższa zagraniczna to Nitra w czerwcu przecież, a o tej Europejskiej w październiku cały czas pamiętam i mam ją na uwadze. Na pewno gdzieś jeszcze się wybierzemy.
Na razie nie mogę się doczekać Łodzi, bo mamy konkurenta w klasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Nie, nie ale tu mi tajne źródła donoszą, ze Muszu z buszu nas z ringu przegoni :evil_lol:[/QUOTE]
Nooo, niech OKI-DOKI się nie daje:)

[quote name='Cerber']dzień dobry, przyszłam się przywitać i pokazać i powiedzieć, ze jeszcze wpadniemy i pamiętamy :):):)[/QUOTE]
Super, że pamiętacie!

[quote name='despera']Dzień dobry wieczór:)[/QUOTE]
No tak, jak hurt, to hurt;)
I dzięń
I dobry
I wieczór...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Jestem ciekawa czy sie udalo zobaczyc fotki i jakies wybrac z naszych :)
No i czekam na basenji fotki!![/QUOTE]
Hm, nie wiem, kiedy (może jutro) wstawię jakieś nowe baskowe fotki. Dzisiaj - raczej nie będę miała czasu...

[quote name='dzasta']Witaj Joasiu!!!
Dziękuję bardzo za wsparcie i telefoniczne pogawędki!!!
Kochana jesteś !!![/QUOTE]
O, rozumiem, że komp juz działa:)
Nie dziękuj, normalka:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']No właśnie Joasiu niestety ostatnio miałam przykłady że takie zachowanie jak Twoje nie jest niestety normalne...[/QUOTE]
Doczytałam u Ciebie w Galerii...
Smutne, że tacy ludzie są wśród nas... tacy dogomaniaccy pararazzi...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Przed chwilą dowiedziałam się o katastrofie lotniczej prezydenckiego samolotu TU-154, na pokładzie było 90 osób - nikt nie przeżył.[/B]
[B]Wśród tych osób była para prezydencka, p. Szmajdziński, p. Kurtyka, p. Szczygło, p. Stasiak, p. Wypych.....[/B]
[B]Nazwiska znane z mediów, osoby z pierwszych stron gazet...[/B]
[B]Dla nich ["] ["] ["]......[/B]
[URL=http://img97.imageshack.us/i/19176b.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3622/19176b.jpg[/IMG][/URL]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Przed chwilą dowiedziałam się o katastrofie lotniczej prezydenckiego samolotu TU-154, na pokładzie było 90 osób - nikt nie przeżył.
Wśród tych osób była para prezydencka, p. Szmajdziński, p. Kurtyka, p. Szczygło, p. Stasiak, p. Wypych.....
Nazwiska znane z mediów, osoby z pierwszych stron gazet...
Dla nich ["] ["] ["]......
[/B]
Pzdr.[/QUOTE]
Informacje co nadchodza sa sprzeczne, nie ma do konca potwierdzone czy ktos zyje... ciagle trwa akcja

np ilosc osob albo 90 albo 130 znajdujacych sie na pokladzie.. potwierdzono 87 zabitych ale nie wiadomo kto

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Oglądam właśnie TVN 24 - ten samolot - to strzępy ! Jak ktoś mógł przeżyć :crazyeye:
I właśnie piszą: na pokładzie było 132. osoby i nikt nie przeżył ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre'][B][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Oglądam właśnie TVN 24 - ten samolot - to strzępy ! Jak ktoś mógł przeżyć :crazyeye:
I właśnie piszą: na pokładzie było 132. osoby i nikt nie przeżył ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]
no teraz ale na poczatku byly sprzeczne informacje, wiadomo ze to szok i chaos i ciezko sie cos dowiedziec. nie widzialam jeszcze zdjecia samilotu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']no teraz ale na poczatku byly sprzeczne informacje, wiadomo ze to szok i chaos i ciezko sie cos dowiedziec. nie widzialam jeszcze zdjecia samilotu[/QUOTE]
[B][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ciągle są sprzeczne informacje co do ilości pasażerów ...
W każdym razie napewno wszyscy zginęli !

Myślę, że w szwedzkiej telewizji i nie tylko także będzie informacja o tej katastrofie ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...