Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']To Beata nie robiła fotek AA? Oj, to trzeba było krzyczeć... wiesz, ja jakoś tak sobie zakodowałam, że TY robisz fotki, że nie pomyślałam o pomocy... aż głupio:oops:...
Na wytłumaczenie mogę tylko powiedziec, że w tym czasie to ja pakowałam nogę w ortezę, chyba...


[/QUOTE]

Robiła - tylko Beata nie lubi hal i przez to uprzedzenie do halówek - nie bardzo jej się udają fotki i nie bardzo jej się chce pstrykać. Najgorzej mam ze swoją klasą, bo musiała zejść z pola widzenia Inari - a zależało mi na zdjęciu mojej konkurentki no i guzik z tego. Eh, no nic.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje jeszcze finałów, i przepraszam ze się tak zmyłam bez słowa i nawet na finały nie wpadłam, ale nie dość, że na dworze strasznie lało i nie chceliśmy się ładować na ciasną hale, to jeszcze droga do domu, długa (prawie 6 godz.) i okropna, same dziury, krążenie po wsiach itd. Z wyników nie jestem zbyt zadowolona, ale to utwierdziło mnie w przekonaniu, że ta sędzina nie warta jest moich (i nie tylko moich, bo wiele było gadania obok ringu, trochę przez tą ulewę odwiedziłam namiotów dookoła ;) ) pieniędzy, nerwów i czasu. Z Fiolki oceną jeszcze jestem skłonna się zgodzić, rzeczywiście wady, które przyuważyła sędzina w mojej opinii się zgadzają + brak włosa. Chociaż z tym samym włosem i w tej samej kondycji 2 tyg. temu zasługiwała u tej sędziny na dosk, 2 lok / 8 zgłoszonych. Za to z oceną znajomej, która też u tej sędziny na tej samej wystawie w Sopocie staneła przed nami na lokacie uzyskując cwc, a 2 tyg później znów u tej sędziny uzyskuje oc. bdb (lepiej nawet się prezentowała, bo nie było upału) to już trochę daje do myślenia. Ale za to towarzystwo to mieliśmy super więc wystawa w sumie wyszła na + :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hej, jamnicze:)
Na wystawie fajnie było, chociaz mało basków...Liczyłam, że może zielona przyjedzie, albo Pinka...

Pzdr.[/QUOTE]

[FONT=Tahoma]My jak na razie pasujemy trzeba w końcu w domu pomieszkać i się do końca przed zimą ze wszystkim ogarnąć. Teraz wzmożona praca bo Tomek chce do grudnia jeszcze w salonie kominek mieć o kuchni nie wspomnę nawet (ciągle myje naczynia w prysznicu :angryy:). [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A ja jednak byłam na wystawie w niedziele, ale to w ostatniej chwili się zdecydowałam. Miało mnie nie być z powodu 'niedyspozycji' Foxiego, ale polepszyło mu się to wsiadłam w pociąg i przyjechałam. Jednak obeszłam całą halę i nie znalazłam ani Pani ani basków :( Raz mi tylko 2 baski mignęły na podwórku. Więc gratuluje tutaj wszystkich wyników! Z jednej strony dobrze, że basenji były w hali, bo pogoda niezbyt dopisała. Jeszcze raz gratuluje!

Link to comment
Share on other sites

Jednocześnie chcę bardzo ciepło podziękować [COLOR=Red]Izabeli124, Agaciaaa i ich koleżankom[/COLOR] za pomoc przy spacerach z psami. Dzięki nim mogłam troszkę odpocząć i załątwić inne sprawy.

Pzdr.[/QUOTE]Gratulować nie będę, bo "na żywo" gratulowałam :p
Polecam sie na przyszłość, wyprowadzanie basków to chyba już nasza tradycja :lol: Jak zwykle miło spędziłam czas w towarzystwie Asiaczków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje Białegostoku :) Felka to jest chyba mistrzem BIS Veteranow, gdzie sie nie pojawia to lokata murowana, a to najwyzsze miejsce chyba najczesciej! Prosze ucalowac ode mnie Lusinke :)

Zerkam po cichutku i czekam na zdjecia z Bratyslawy, moze dalabys rade kilka mi na maila wyslac?

Do zobaczenia w Warszawie! Prawdopodobnie moja Lila bedzie debiutowac w szczeniorach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O 21.00 już byliśmy u mnie pod blokiem. Jazda do Białego to czysta przyjemność. Szybka i krótka trasa, człowiek nawet nie zdązy dokładnie przejrzec katalogu...;)

Co u nas...
[SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) - CAJC (to już drugi CAJC!), Best Junior, BIS JUNIOR3!!!!!!

Dżezik (JAZZY BOY Asiaczek FCI) - CAC,CACIB, BOS.

Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) - CAC, CACIB, BOS, BOB!!!!

Felka (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) - dosk1, Best Veteran, BIS VETERAN1!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

W ramach powrotu na ringi, postanowiłam, że w Białym wystawie wszystkie 4 zgłoszone baski. Ale poniewaz Zuzka spokojnie mogła mi pomóc, to ja zaprezentowałam tylko 2 psiaki (Serek i Erka) a Zuzka - pozostałe 2 (Dżez i Felkka). Do porównania o BOB'ka przy baskach pomogła nam Florka i Kaya. Bardzo im serdecznie dziękuję:):calus::calus::calus::calus:

Na BIS Juniorów poszła Zuzka z Serkiem. Zgodnie z ostatnimi uregulowaniami, BIS JUNIORÓW został przeprowadzony z grupach. Oceniała sędzina z Rosji Ekaterina SENASHENKO i Serek wyszedł z grupy!!!! A potem nie chciałam wierzyć własnym oczom - przeszedł do ścisłego finału i....... BIS JUNIORÓW3 jest dla nas!!!!!:huh::klacz::ylsuper:

Następnie BIS Weteranów.....
Do tego porównania pobiegłam ja. Na ringu przygotowawczy - 5 weteranów. Sędzina - M. Kozłowska - juz kilkakrotnie oceniała nas w tej finałowej konkurencji, ale nigdy nie zwróciła na nas uwagi. Myślałam, że i tym razem będzie tak samo a tu ... zonk:crazyeye:... Wyjątkowo długo popatrywała na Felkę na ringu przygotowawczym. Pobiegłyśmy - jak na weteranów przystało - z godnością i szybko;) I ...... BIS WETERANÓW1 dla Felki!!!!:multi::multi::multi:

Na grupie, niestety, Ercia nie została zauważona, zawsze musi być jakiś niedosyt, prawda?

Jednocześnie chcę bardzo ciepło podziękować [COLOR=Red]Izabeli124, Agaciaaa i ich koleżankom[/COLOR] za pomoc przy spacerach z psami. Dzięki nim mogłam troszkę odpocząć i załątwić inne sprawy.

Pzdr.[/QUOTE]

TAAAAAKIE wyniki a ta jescze marudzi?!?! GRATULUJE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Aniusi się jakoś udało haha
Nas też oceniała w całkowicie ekspresowym tempie.[/QUOTE]
Wiesz, to, że szybko oceniała, to ja - w tym przypadku - nie narzekam. Wyniki sa, to, co potrzebowałam - ugrane:)

[quote name='agaciaaa']A ja się zagapiłam i nie pogratulowałam.. więc dopiero teraz ogrooomne gratulacje! Asiaczki jak zwykle zaszalały ;)[/QUOTE]
E, nie przesadzaj! Wasza obecność i pomocne ręce też mówia same za siebie:)

[quote name='Unbelievable']
Asiaczki oczywiście jak zwykle gratulacje ;)[/QUOTE]
Dzięki-dzięki!

[quote name='Korenia']Gratulejszyn :)
Za niedługo już Wrocław - zobaczymy się? Może być PW :)[/QUOTE]
Nie, raczej nie. A raczej na pewno nie...

[quote name='gosiaja']No no [SIZE=5][COLOR=Black]:)[/COLOR][B][COLOR=MediumTurquoise]
[/COLOR][/B][/SIZE][CENTER][SIZE=5][B][COLOR=MediumTurquoise]GRATULACJE !!!![/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER][/QUOTE]
No so...;)

[quote name='bety']Robiła - tylko Beata nie lubi hal i przez to uprzedzenie do halówek - nie bardzo jej się udają fotki i nie bardzo jej się chce pstrykać. Najgorzej mam ze swoją klasą, bo musiała zejść z pola widzenia Inari - a zależało mi na zdjęciu mojej konkurentki no i guzik z tego. Eh, no nic.
Pzdr[/QUOTE]
Aj, że tez nie wspomniałaś wczesniej o tych fotkach.
Taka konkurencja w tak super kondycji i taka baaaardzow typie.... szkoda, że nie ma fotek...

[quote name='M&S']Nieźle zakręcone byłyście w Białym......;)[/QUOTE]
Oj, tak! Szczególnie ja; czułam sie, jakbym debiutowała a nie wracała na ringi...

[quote name='Kaya']Gratuluje jeszcze finałów, i przepraszam ze się tak zmyłam bez słowa i nawet na finały nie wpadłam, ale nie dość, że na dworze strasznie lało i nie chceliśmy się ładować na ciasną hale, to jeszcze droga do domu, długa (prawie 6 godz.) i okropna, same dziury, krążenie po wsiach itd. Z wyników nie jestem zbyt zadowolona, ale to utwierdziło mnie w przekonaniu, że ta sędzina nie warta jest moich (i nie tylko moich, bo wiele było gadania obok ringu, trochę przez tą ulewę odwiedziłam namiotów dookoła ;) ) pieniędzy, nerwów i czasu. Z Fiolki oceną jeszcze jestem skłonna się zgodzić, rzeczywiście wady, które przyuważyła sędzina w mojej opinii się zgadzają + brak włosa. Chociaż z tym samym włosem i w tej samej kondycji 2 tyg. temu zasługiwała u tej sędziny na dosk, 2 lok / 8 zgłoszonych. Za to z oceną znajomej, która też u tej sędziny na tej samej wystawie w Sopocie staneła przed nami na lokacie uzyskując cwc, a 2 tyg później znów u tej sędziny uzyskuje oc. bdb (lepiej nawet się prezentowała, bo nie było upału) to już trochę daje do myślenia. Ale za to towarzystwo to mieliśmy super więc wystawa w sumie wyszła na + :)[/QUOTE]
Kaya - nie ma sprawy. I tak cieszę się, że choć na chwilkę do nas wpadłaś:)

[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma]My jak na razie pasujemy trzeba w końcu w domu pomieszkać i się do końca przed zimą ze wszystkim ogarnąć. Teraz wzmożona praca bo Tomek chce do grudnia jeszcze w salonie kominek mieć o kuchni nie wspomnę nawet (ciągle myje naczynia w prysznicu :angryy:). [/FONT][/QUOTE]
To i Klubowej nie bedzie? Eeeee, zaraz do Was dzwonię...

[quote name='Cienka']Zapomniałaś dodać i Zinka[/QUOTE]
A dowiem się, gdzie jedzie taki super składzik baskowy?

[quote name='kaskaSz']A ja jednak byłam na wystawie w niedziele, ale to w ostatniej chwili się zdecydowałam. Miało mnie nie być z powodu 'niedyspozycji' Foxiego, ale polepszyło mu się to wsiadłam w pociąg i przyjechałam. Jednak obeszłam całą halę i nie znalazłam ani Pani ani basków :( Raz mi tylko 2 baski mignęły na podwórku. Więc gratuluje tutaj wszystkich wyników! Z jednej strony dobrze, że basenji były w hali, bo pogoda niezbyt dopisała. Jeszcze raz gratuluje![/QUOTE]
Wiesz, ja miałam trochę bieganiny, a baski zostały wysikane przez Izabela124, Agaciaaa i inne nasze koleżanki. Więc pewnie dlatego nie widziałaś mnie przy klatkach...

[quote name='Błyskotka']Gratulacje :) :) :).[/QUOTE]
Dziękować!

[quote name='Izabela124.']Jednocześnie chcę bardzo ciepło podziękować [COLOR=Red]Izabeli124, Agaciaaa i ich koleżankom[/COLOR] za pomoc przy spacerach z psami. Dzięki nim mogłam troszkę odpocząć i załątwić inne sprawy.
Pzdr.[/QUOTE]Gratulować nie będę, bo "na żywo" gratulowałam :p
Polecam sie na przyszłość, wyprowadzanie basków to chyba już nasza tradycja :lol: Jak zwykle miło spędziłam czas w towarzystwie Asiaczków :loveu:[/QUOTE]
Z tymi spacerami to nie przesadzaj. Baski potrafią i szarpnąć i grzecznie iść na smyczy... różnie bywa;)

[quote name='Agasia']Gratuluje Białegostoku :) Felka to jest chyba mistrzem BIS Veteranow, gdzie sie nie pojawia to lokata murowana, a to najwyzsze miejsce chyba najczesciej! Prosze ucalowac ode mnie Lusinke :)
Zerkam po cichutku i czekam na zdjecia z Bratyslawy, moze dalabys rade kilka mi na maila wyslac?
Do zobaczenia w Warszawie! Prawdopodobnie moja Lila bedzie debiutowac w szczeniorach :)[/QUOTE]
Dzisiaj chcę skończyć Sopot i zacząć Bratysłąwę. Nawet do Mirki jeszcze nie wysłałam zdjęć... nie daję rady ze wszystkim...
A Lusik - fakt. Ładnie nam idzie w kl.weteranów:)

[quote name='Agappe']TAAAAAKIE wyniki a ta jescze marudzi?!?! GRATULUJE!!!!![/QUOTE]
Nieeeee, ja nie marudzę, ja tylko napisałam, że mam niedosyt;)

[quote name='dzasta']O widzę że Serek i Felka poszalały na Bisach i fajnie bardzo się cieszę i gratuluję!!!
Ale bardziej się cieszę że Ty wreszcie wróciłaś na ringi!!![/QUOTE]
dzasta - przecież to dzięki Tobie mogłam zacząć biegac. Gdyby nie Twoja pomoc - nici by z tego wyszły..... sama wiesz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kasa i jeszcze raz kasa, taki wyjazd dla mnie samej z psem kosztuje łącznie ok. 500 zł, a w tym miesiącu akurat dochodzą podręczniki dla mnie itd. Na razie mama krzywo patrzy na mnie jeszcze za ten Białystok, bo w sierpniu i wrześniu na dodatek mamy większą rate za kredyt, bo zamiast 2 tys. jest 3,5....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...