Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Ostatnio i ja zaczęłam moczyć w wannie moje baski... nie sa zachwycone, ale nie mają wyjścia...
[/QUOTE]

Moje wylegują się pod wentylatorem. Ha ja się duszę, bo najlepsze miejsce mają zarezerwowane moje futra. Hi hi hi hi.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Co do samej wystawy.
Pojechaliśmy, niestety, samochodem osobowym - Ford Mondeo combi. Bus się reperuje.
Trochę upchani kolanami, zmieściloiśmy się i - moim zdaniem - nie było tak tragicznie.
Pogoda - nooooo, wiadomo, że w tym roku to na słońce można liczyć:)

Pierwsza wystawa - Specjalistyczna I grupy, sędzia Tamara Sarmont/Białoruś.
Kanibaru FROMAJE FRAIS - exc.1, CAJC (nie było porównania z suką i nie było BIS JUniorów, zaczęty Championat Łotwy)
MODEST AS HELL Asiaczek FCI - dosk.2
JAZZY BOY Asiaczek FCI - exc.1, CAC, BOS, BOB, BIS 4, nowy Champion Łotwy:)
KALIMERA Asiaczek FCI - exc.1, CAC (zaczęty Championat Łotwy)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - exc.1, CAC, Best Veteran, BIS Veteran 1, skończony nowy Veteran Latvia Champion!!!

Zaraz po tej ocenie lecimy z Zuzką na inny ring na CAC, sędzia z Hiszpanii...
Kanibaru FROMAJE FRAIS - exc.1, CAJC
MODEST AS HELL Asiaczek FCI - dosk.1
JAZZY BOY Asiaczek FCI - exc.1, CAC, BOS
KALIMERA Asiaczek FCI - exc.1.
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - exc.1, CAC, Best Veteran.
Nie zostalismy tutaj na BIS-ie. Za gorąco.... wybraliśmy powrót do domu. I dobrze, że tak się stało, book. 20 minut po naszym wyjeździe z terenu wystawy rozpętało się deszczowe piekło na ziemi.... ściana wody, trochę błyskawic...Ale za to jakie cudne powietrze było Po burzy! W drodze powrotnej cos chyba ze 4-5 razy wchodziliśmy w takie burze. Mam nawet kilka fotek...
Generalnie ze zdjęciami to trochę ich mam, ale nie za wiele. Modest nie był w nastroju, nie byłam zachwycona jego prezentacją...A jeszcze rok temu to pieknie się wystawiał.

Piękne podziękowania dla [COLOR=Red][B]Zuzki[/B][/COLOR], która uratowała mnie i zdecydowała się pojechac jako handler. Te sukcesy to są JEJ sukcesy! Brawo!!!
Zuzka, wiem, że było ciężko, czasami nerwowo, ale dałaś radę!!!

Pzdr.[/QUOTE]

O "mój" Modest był :) Szkoda, że nie pokazał się tak ladnie (wnioskuje z komentarza), bo to bardzo fajny psiak ;) A za reszte sukcesów to oczywiście gratuluję :)

[quote name='Asiaczek']Ostatnio i ja zaczęłam moczyć w wannie moje baski... nie sa zachwycone, ale nie mają wyjścia...


Patrz, a ja w maju zaczęłam...[/QUOTE]

Ja ostatnoi chwyciłam w ten wielki upał Muszu i Fiolke pod pache na działce i wskoczyłam z nimi do basenu, też nie były psiaki zachwycone ale Muszu jak dotarło do niego, że woda chłodniejsza to chwilke ze mną i Fiolką posiedział w tej wodzie :cool3: Oczywiscie Kaji to nie trzeba prosić ona pierwsza już siedziała :evil_lol:

Co do remontu to nas dopiero to czeka w poniedziałek mamy podpisanie umowy notarialnej dot. domu :multi:

[quote name='bety']Moje wylegują się pod wentylatorem. Ha ja się duszę, bo najlepsze miejsce mają zarezerwowane moje futra. Hi hi hi hi.
Pzdr[/QUOTE]

Ja kupiłam psiakom basenik mały na balkon, ale to chyba ja spędzam w nim więcej czasu niż psy :oops:


Co do sprawy Maśki (*) nie potrafię słowami napisać jak bardzo mi przykro to była wyjątkowa sunia i taką ją zapamiętam :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Hi Hi a ja też od kilku dni o wystawie w Chorzowie myślę. Oczywiście z maluchami ;).[/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Szykuje się fajna wystawa :lol:

To w takim razie do zobaczenia na żywo w Chorzowie, a z racji tego, że właśnie w Chorzowie mieszkam to będę na pewno :multi:

Tylko jeszcze nie wiem, czy sama, czy jednak odważę się wystawić w końcu moją bestyjkę :evil_lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No wlasnie te kapiele psow w wannie to i my mamy jak takie upaly...
Witam sie choc ledwo bo od 14 mi ciagle zrywa polaczenie z dogo.... nie chce postow wysylac.. a chcialam u nas dokonczyc zdjecia z 3 i ostatniej wycieczki z rodzicami[/QUOTE]
Ja na DGM to jestem takimi zrywami... Trochę w kuchni, trochę na DGM...
A jutro to będę b.mało, bo mam różne zajęcie i rano i ppłd...

[quote name='Korenia']Asiaczki wybieravie się do Wrocka we wrześniu;>?[/QUOTE]
Jeszcze na 100 % nie wiem. Za 2-3 dni zdecyduję.

[quote name='jamnicze']Widzę, że remont ma się już ku końcowi :)
Zrób fotkę tych frontów bom bardzo ciekawa ;)[/QUOTE]
No, niby tak, koniec już niedługo. Ale jeszcze malowanie dużegopokoju i takietam małe wykończenia... Pan malarz to złota rączka, więc chcę go wykorzystac;)

[quote name='bety']Moje wylegują się pod wentylatorem. Ha ja się duszę, bo najlepsze miejsce mają zarezerwowane moje futra. Hi hi hi hi.
Pzdr[/QUOTE]
Mój wentylator chodzi dosyć głośno, więc nie mogę spac... A w dzień to nie chcę go włączac, bo wolę klimę (nad którą zaczynam się powaznie zastanawiać). Podzwonię do 2 fachowców, których znam i którzy montują klimę i może jesienią (po ociepleniu budynku) zafunduję sobie takie cudo:)

[quote name='Kaya']O "mój" Modest był :) Szkoda, że nie pokazał się tak ladnie (wnioskuje z komentarza), bo to bardzo fajny psiak ;) A za reszte sukcesów to oczywiście gratuluję :)
Ja ostatnoi chwyciłam w ten wielki upał Muszu i Fiolke pod pache na działce i wskoczyłam z nimi do basenu, też nie były psiaki zachwycone ale Muszu jak dotarło do niego, że woda chłodniejsza to chwilke ze mną i Fiolką posiedział w tej wodzie :cool3: Oczywiscie Kaji to nie trzeba prosić ona pierwsza już siedziała :evil_lol:
Co do remontu to nas dopiero to czeka w poniedziałek mamy podpisanie umowy notarialnej dot. domu :multi:
Ja kupiłam psiakom basenik mały na balkon, ale to chyba ja spędzam w nim więcej czasu niż psy :oops:
Co do sprawy Maśki (*) nie potrafię słowami napisać jak bardzo mi przykro to była wyjątkowa sunia i taką ją zapamiętam :-([/QUOTE]
Ha, cały remont przed Wami...

[quote name='michal_unga']KOCHANA ASIU !!!!
Wpadłem oficjalnie wyrazić swoje współczucia dla tego co było złe. Gratuluję też od razu wszystkich sukcesów.
Nawet jeśli moje słowa nieodzwierciedlają moich uczuć, to wiesz że i tak życzę Tobie jak najlepiej[/QUOTE]
Witaj, Michał!
Dziękuję.

[quote name='Zuza i Noddy']Ja właśnie skończyłam robić koło Ofciowego futerka, bo sierść się dosłownie z niego sypie, jakby deszczyk z niego leciał. Więc wzięłam w końcu gumowe rękawiczki i troszkę go pomęczyłam.[/QUOTE]
Serek tez został wzięty w obroty, ale nadal wygląda paskudnie...

[quote name='Błyskotka']Hi Hi a ja też od kilku dni o wystawie w Chorzowie myślę. Oczywiście z maluchami ;).[/QUOTE]
O, super!

[quote name='Kisses']Błyskotko, jestem absolutnie ZA :loveu:
Domyślam się, że Asiaczki również :multi:[/QUOTE]
Pewnie, pewnie!

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Szykuje się fajna wystawa :lol:
To w takim razie do zobaczenia na żywo w Chorzowie, a z racji tego, że właśnie w Chorzowie mieszkam to będę na pewno :multi:
Tylko jeszcze nie wiem, czy sama, czy jednak odważę się wystawić w końcu moją bestyjkę :evil_lol:[/SIZE][/FONT][/QUOTE]Warto spróbować!
Ale jak nie czujesz bluesa, to może na razie odpuść sobie albo poproś kogoś o wystawienie...

[quote name='despera']Wpadłam się tylko przywitać:)[/QUOTE]
Wiem, wiem, czasu brak...

[quote name='Cieplutkaa.']Dzień dobry Wam! ;)[/QUOTE]
Witaj, Kochana!

[quote name='jenis']Witanko Asiaczki :)
Gratki za ostatnia wystawkę:)[/QUOTE]
Witaj, jenis! Cieszę się, że wpadłas:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']U nas na szczęście tego tak nie widać na Ofim,tylko np na podłodze:evil_lol:[/QUOTE]
Tez wolałabym, aby na podłodze było bardziej widac, niz na Serku...

[quote name='Agappe']hmm zaczynam się czuć niewidzialna :roll:
dobranoc Asiaczki[/QUOTE]
E, przeciez odpowiadam...
A o tej porze, co pisałas posta, to ja juz spałam w dusznej, nabrzmiałej od gorąca Warszawie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']nie ma to jak mieszkać nad może przynajmniej jakiś przepływ powietrza jest
co do montażu klimy to uważaj bo po ociepleniu budynku mogą nie pozwolić na wieszanie czegoś na elewacji
spokojnego czwartku[/QUOTE]
Dopytam u zaprzyjaźnionej koleżanki, która pracuje jako administrator. Dzieki!

[quote name='deer_1987']Trzymaj sie!![/QUOTE]
Oj, nie trzymam się, tylko rozpływam...

[quote name='jamnicze']Dobrego dnia :)[/QUOTE]
jamnicze, ja doszłam do wniosku, że Ty może po prostu przyjedź do mnie i sama zobaczysz te fronty na własne oczy, co? Dobry pomysł, prawda?

[quote name='Izabela124.']Witam się :)
Do mnie jeszcze nie przyszli drzwi zamontować...[/QUOTE]
Hahaha, dzisiaj, ok. 17-tej ma przyjść pan i zamontowac mi brakujące cokoliki. zobaczymy...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Oj, tak! I dlatego , m.in., tak mało było mnie dzisiaj na DGM. Każda rzecz przed wstawieniem trzeba było, niestety, umyć. Zakurzyły się i szklanki, które były w worku foliowym i talerzy i inne... Więc trochę to wolno trwa. Ale mam czas do przyszłej środy, więc - zdążę:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...