Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Śnieżynka']Asiaczku to metoda na kołeczki :) a to jest tacka z 4 kołeczkami na ktorych stawia się psiaka, żeby się troszke porozciągał i przybrał odpowiednia postawe :)[/QUOTE]
Dzieki:)
Sprytne to...

[quote name='jenis']A czy ktos wie gdzie tak walizeczke mozna kupic.[/QUOTE]
Jak ktoś sprawny manualnie, to może sobie sam zrobic...


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Asiaczki, jesteście w Olsztynie w niedzielę?;)
[/B][/COLOR][/QUOTE]
Sorki, ale nie...

[quote name='Agasia']Tylko jak psa wstawic na takie koleczki ? Nie wyobrazam sobie tego przy mojej Lilou z ADHD! :D
Ja melduje sie juz w domku :) I tez czekam na zdjecia! Moze udaloby Ci sie wyslac mi w wolnej chwili pare na maila Asiaczku?[/QUOTE]
Ja bym chętnie spróbowała, ciekawe...
Właśnie teraz siedze nad fotkami. Dla Marty sa juz zgrane i zapakowane. Za chwilę wysyłam maila do Dumisiowej, jamnicze i Ty.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Asiaczki, jesteście w Olsztynie w niedzielę?;)
[/B][/COLOR][/QUOTE]

Cześć Asiaczki :p
Dołączam się do pytania, zobaczymy się w Olsztynie :cool3:?

Edit: Co za szybka kobieta, już odpowiedziała [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Właśnie teraz siedze nad fotkami. Dla Marty sa juz zgrane i zapakowane. Za chwilę wysyłam maila do Dumisiowej, jamnicze i Ty.
[/QUOTE]
Ja na koncu, no wiesz co?! :D zartuje oczywiscie i czekam cierpliwie.

Jako "manager" powiem ze Asiaczkow nie ma w Olsztynie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ja na koncu, no wiesz co?! :D zartuje oczywiscie i czekam cierpliwie.
Jako "manager" powiem ze Asiaczkow nie ma w Olsztynie :D[/QUOTE]
I znowu mam pytanie, bo gapa ze mnie: na który mail mam wyslać, bo mam 2... na PW podam te 2 adresy a ty mi potwierdź, który jest OK.

[quote name='cropka']Cześć Asiaczki :p
Dołączam się do pytania, zobaczymy się w Olsztynie :cool3:?
Edit: Co za szybka kobieta, już odpowiedziała [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]
Hehehe, ja i szybkość....

[quote name='deer_1987']Dzien dobry!!
Jak moj TZ wyszedl w poniedzialek o 1 w nocy roznosic gazety a potem wycieczka do Göteborga to nie widzialam go az do dzis do 6 rano, teraz smacznie spi :)[/QUOTE]
Otul go kocykiem i przygotuj smaczny obiadek - na pewno się ucieszy, że tak o niego dbasz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ja na koncu, no wiesz co?! :D zartuje oczywiscie i czekam cierpliwie.
Jako "manager" powiem ze Asiaczkow nie ma w Olsztynie :D[/QUOTE]
Juz wysłane, niecierpliwa panno!
"Manager" ma rację. W tym roku Olsztyn nie popisał się sędzią na baski...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?
Przy okazji ocen i komentarzy nt. Światowej Wystawy Psów 2010, to mam taką moja prywatną refleksję:
W 2009 r. na Światowej Wystawie Psów w Bratysławie, moje baski zajęły odpowiednio [B]2, 3 i 4 miejsce[/B] (w swoich klasach).
W 2010 r. na Światowej Wystawie Psów w Herningen - [B]1 i 2 (w swoich klasach).
[/B]
Ciekawe, co będzie w 2011 ...?;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ten filmik z youtube, akurat znalazłam przypadkiem, pani wstawiła filmiki z każdym szczeniaczkiem (basenji) jak się ustawia na tym, był i jeden wiercipięta i ku mojemu zaskoczeniu (myślałam, że będzie zeskakiwał itd.) po kilku próbach stał i się nie wiercił :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiecie co?
Przy okazji ocen i komentarzy nt. Światowej Wystawy Psów 2010, to mam taką moja prywatną refleksję:
W 2009 r. na Światowej Wystawie Psów w Bratysławie, moje baski zajęły odpowiednio [B]2, 3 i 4 miejsce[/B] (w swoich klasach).
W 2010 r. na Światowej Wystawie Psów w Herningen - [B]1 i 2 (w swoich klasach).
[/B]
Ciekawe, co będzie w 2011 ...?;)

Pzdr.[/QUOTE]
Baski podbija Paryż nie ma co! :D

Link to comment
Share on other sites

Te kołeczki mają właśnie powodować, żeby psiak też cierpliwie i spokojnie stał w pozie wystawowej :) i można psokojnie je zrobić samemu :D z jednej strony podkleić gumom, żeby na podłodze się nie ślizgały z drugiej jakis filcem żeby łapcie psa się nie ślizgały :) i gotowe :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja'][video=youtube;p-j0j36es_E]http://www.youtube.com/watch?v=p-j0j36es_E&feature=related[/video]

może się uda
na tej stronie te "pudełeczka" kosztuje 200[SIZE=2][COLOR=#400040]$[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[B]gosiaja[/B] a gdzie ta strona z pudełeczkami do kupienia ?Cena jest spora więc nią zmobilizuje męża do roboty:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya'][URL]http://www.happylegs.com/[/URL]

Tutaj mozna takie coś zamówić i są pokazane zdjęcia ;)[/QUOTE]

Kaya podawała a tu bezpośrednio do cennika [URL]http://www.happylegs.com/pricing/pricing.htm[/URL]


no i mnie uprzedziła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cześć Aśko:)[/QUOTE]
Hej, futerka:)

[quote name='jenis']No i zrobi męza nagonie żeby mi to wysmyczył w woonej chwili :)[/QUOTE]
No i gites! Nie zrobi, Ty opatentuj pomysł i jeszcze parę słotych do kieszeni wpadnie:)

[quote name='Kaya']Ten filmik z youtube, akurat znalazłam przypadkiem, pani wstawiła filmiki z każdym szczeniaczkiem (basenji) jak się ustawia na tym, był i jeden wiercipięta i ku mojemu zaskoczeniu (myślałam, że będzie zeskakiwał itd.) po kilku próbach stał i się nie wiercił :)[/QUOTE]
Wiesz, ale na tym filmie, to my nie wiemy, ile czasu wcześniej ten mały wiercipięta ćwiczył...
Ja wczoraj ustawiłam po raz pierwszy małą zulę i szok! Ona pięknie stała, zupełnie się nie wierciła. Taka sunia z duuuuzym dystansem do świata i ludzkich dziwactw:) A jednoczesnie fajny "materiał" na wystawy:)

[quote name='Agasia']Baski podbija Paryż nie ma co! :D[/QUOTE]
Hahaha..... wszystko przed nami:)

[quote name='Hiro']Asiu, i znów gratulujemy Ci wspaniałych wyników! Bardzo jestem dumna,że osobiście znam takich wspaniałych basków!
Życzę dużo powodzenia w Paryżu 2011;)[/QUOTE]
Ooooo, Hiro do nas wpadła!
Witaj!

[quote name='gosiaja'][video=youtube;p-j0j36es_E]http://www.youtube.com/watch?v=p-j0j36es_E&feature=related[/video]
może się uda
na tej stronie te "pudełeczka" kosztuje 200[SIZE=2][COLOR=#400040]$[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Zaraz tam zajrzę:)
Strrraszliwie jestem ciekawa filmiku, no i ten trikolorek ma taki piekny front:)

[quote name='Śnieżynka']Te kołeczki mają właśnie powodować, żeby psiak też cierpliwie i spokojnie stał w pozie wystawowej :) i można psokojnie je zrobić samemu :D z jednej strony podkleić gumom, żeby na podłodze się nie ślizgały z drugiej jakis filcem żeby łapcie psa się nie ślizgały :) i gotowe :D[/QUOTE]
Ale ja i tak takiego urządzenia nie zrobię, bo do spraw technicznych to ja taka bardziej "ekologiczna czyli zielona" jestem...

[quote name='deer_1987']Witam sie w samo poludnie, za goraco na spacery ale za to Peppar skorzystal sobie troche z balkonu :) powygrzewal sie na sloneczku z psim poslanku :D[/QUOTE]
W W-wie skwar...

[quote name='Vectra']ale Aśka , Ty masz wejścia wszędzie :diabloti: no ale mimo to , GRATULUJE :multi:
aczkolwiek , nie mogło być inaczej ..[/QUOTE]
Hahaha, sędzia z Serbii - całkiem całkiem facet.. Ale i tak wystawiałam Agasia, więc chyba tym razem facet lubi młodsze...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja'][video=youtube;p-j0j36es_E]http://www.youtube.com/watch?v=p-j0j36es_E&feature=related[/video]

może się uda
na tej stronie te "pudełeczka" kosztuje 200[SIZE=2][COLOR=#400040]$[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Oglądnęłam - dzięki, gosiaja za link:)
Super malec! Dodatkowym atutem jest to , że to trikolorek i bardzo mi się podoba:)
Ah, jak ja juz tęsknię to takich małych psich łapeczek... Taka namiastkę będe miała za niecałe 2 tygodnie, jak zobaczę Ofika:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...