Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Kaya']Myślę, ze Zuza ma już w tym doświadczenie, jak oglądam fotki z wystawy to ona co chwile w czymś innym ;P[/QUOTE]
Taaaa, zuzka to elegantka:)

[quote name='Zuza i Noddy']Raczej wszystko kupione. Musiałam troszkę jedzonka wziąć, bo my tam mamy tylko jeden posiłek.
E tam wydaje ci się ja mam tylko to czerwone czarne i ostatnio czasem zwykłą sukienkę zakładam.
Ale mam już coś zaplanowane na europejską ;)[/QUOTE]
Jestem strrrrasznie ciekawa, co to za nowy strój na Europejską:)

[quote name='cropka']Widzę, że robota idzie pełną parą :razz:, wytrzymaj Asiu, jeszcze trochę, a odetchniesz i będziesz w spokoju powdziwiała swoje mieszkanko.[/QUOTE]
Nie mam wyjścia, musze wytrzymać...

[quote name='deer_1987']Jak tam po calym dniu?[/QUOTE]
Jeszcze żyję...

[quote name='Maks i Spark']Żyjesz?
Jak kuchnia?[/QUOTE]
W kuchni stoja i wiszą juz wszystkie szafki, oprócz tej pod zlewozmywak. Zlewozmywak + szafka + drzwiczki + blat będa montowane albo we wtorek albo w środę. I wtedy to juz naprawde będzie koniec (?) remontu w kuchni.

Miałam zamiar już zacząć wkładać rzeczy do szafek wiszących, ale.... przecież będa jeszcze montowane zawiasy do drzwiczek i same drzwiczki, więc te umyte i wypucowane rzeczy znowu mogą byc lekko zakurzone. I tym sposobem odpuściłam...

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']
W kuchni stoja i wiszą juz wszystkie szafki, oprócz tej pod zlewozmywak. Zlewozmywak + szafka + drzwiczki + blat będa montowane albo we wtorek albo w środę. I wtedy to juz naprawde będzie koniec (?) remontu w kuchni.

Miałam zamiar już zacząć wkładać rzeczy do szafek wiszących, ale.... przecież będa jeszcze montowane zawiasy do drzwiczek i same drzwiczki, więc te umyte i wypucowane rzeczy znowu mogą byc lekko zakurzone. I tym sposobem odpuściłam...

Pozdr.[/QUOTE]

No to już prawie koooniec;)

Mam nadzieję, że dziewczyny się nie pozjadały....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']dobrze że odpuściłaś bo miałabyś podwójną robotę ....ale jak już panowie skończą to będziesz miała pięknie :multi:[/QUOTE]
No więc właśnie:) Chociaz nie ukrywam, że korciło, oj, korciło...

[quote name='Maks i Spark']No to już prawie koooniec;)
Mam nadzieję, że dziewczyny się nie pozjadały....[/QUOTE]
Nie, Kikunia miała mały pokój do dyspozycji i (tfu, tfu, tfu...) nic nie zbroiła. Spała ze mną pod kołderką:)
Noc więc minęła spokojnie.
Za to ranek - mała scysja między Serkiem i Farikiem, ale bez bólu.. of, taka pyskówka:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Nie, Kikunia miała mały pokój do dyspozycji i (tfu, tfu, tfu...) nic nie zbroiła. Spała ze mną pod kołderką:)
Noc więc minęła spokojnie.
Za to ranek - mała scysja między Serkiem i Farikiem, ale bez bólu.. of, taka pyskówka:)

Pzdr.[/QUOTE]

O, jak jej dobrze;)
mała pyskóweczka na podniesienie ciśnienia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie witam porannie :) i lece dalej zdjecia z plazy zmiejszac :D

Pisalas tam u mnie wtedy ze mimo zakazu to dziewczynki pobiegaly, ja odpisalam ze zdjecia sa sprzed 1 maja :diabloti: czyli wtedy jeszcze mogly :diabloti: teraz zmiejszam koncowe zdjecia i widze ze dopiero pod koniec kwietnia sie przyroda obudzila... :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Taaaa, zuzka to elegantka:)


Jestem strrrrasznie ciekawa, co to za nowy strój na Europejską:)
Pozdr.[/QUOTE]
Oj nie byłabym taka pewna z tą elegantką, gdybyście zobaczyły dresy w których chodzę po domu i które wyglądają jak ser szwajcarski po zabawach z Ofim jak był młodszy. Bo on jak się rozbrykał wtedy to uwielbiał się rozpędzać i na mnie z zębiskami, i tak powstały dziury w spodniach, bo czasem zębem o nie zahaczał, Raz się zdarzyło, ze nawet w tyłek mnie capnął i to wcale nie lekko.
A co do tego na Europejską to też myślę o czym s takim jak mam tylko inny kolorek, ale na razie materiału nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

E tam, w domu to większość psiarzy wygląda jak wygląda, ja na spacerze w polach z rudymi też wyglądam niewyjściowo ;) Za to na wystawach zdecydowanie Zuzia świeci przykładem jeśli chodzi o strój :) Ja dorosła baba nie mam żadnego kompletu eleganckiego wyjściowego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja sie witam porannie :) i lece dalej zdjecia z plazy zmiejszac :D
Pisalas tam u mnie wtedy ze mimo zakazu to dziewczynki pobiegaly, ja odpisalam ze zdjecia sa sprzed 1 maja :diabloti: czyli wtedy jeszcze mogly :diabloti: teraz zmiejszam koncowe zdjecia i widze ze dopiero pod koniec kwietnia sie przyroda obudzila... :roll::roll:[/QUOTE]
Witaj, witaj!
Potem jeszcze zajrzę do Ciebie:)

[quote name='Zuza i Noddy']Oj nie byłabym taka pewna z tą elegantką, gdybyście zobaczyły dresy w których chodzę po domu i które wyglądają jak ser szwajcarski po zabawach z Ofim jak był młodszy. Bo on jak się rozbrykał wtedy to uwielbiał się rozpędzać i na mnie z zębiskami, i tak powstały dziury w spodniach, bo czasem zębem o nie zahaczał, Raz się zdarzyło, ze nawet w tyłek mnie capnął i to wcale nie lekko.
A co do tego na Europejską to też myślę o czym s takim jak mam tylko inny kolorek, ale na razie materiału nie znalazłam.[/QUOTE]
E, tam. W domu, to każdy z nas chodzi w nieco gorszych rzeczach. Ja tez mam takie "psiowe" dresy, spodnie, buty... Normalka:)

[quote name='Darianna']E tam, w domu to większość psiarzy wygląda jak wygląda, ja na spacerze w polach z rudymi też wyglądam niewyjściowo ;) Za to na wystawach zdecydowanie Zuzia świeci przykładem jeśli chodzi o strój :) Ja dorosła baba nie mam żadnego kompletu eleganckiego wyjściowego ;)[/QUOTE]
O, tak! Zgadzam się z tym, co napisałas:)

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
chłopaki chciały mieć dłuższy dzień ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
Oni co dziennie maja "dłuższy dzień", bo ja wstaję o 5-tej albo i wczesniej...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Wieści ze Światówki.
Juma Mongo Asiaczek wygrał swoją klasę a Maśka w swojej klasie była 2 na 16 dziewczynek.HUUURRRAAAAAAA[/QUOTE]
Dodam tylko, że JUMA MONGO Asiaczek FCI - był prezentowany w kl. otwartej, MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - równiez w otwartej:)

[quote name='Tengusia']przyszlam sie przywitac ... nadrabiac bede innym razem :hand:[/QUOTE]
Witaj!

[quote name='Alicja']:klacz: :klacz:[/QUOTE]
Dzięki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]SUUUPER:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
[LEFT][SIZE=2][COLOR=black]Buziaki dla małej "Piranii":loveu:[/COLOR][/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...