Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='bonita'][COLOR=blue][I][B]Witanko Asiaczki :multi:[/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=blue]Foteczki widziałam :loveu: [/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]a brzydulę również staram się oglądać jak tylko mogę :D- fajny serial[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]Starą wersję chyba wenezuelską również oglądałam[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]Pozdrowionka[/COLOR][/B][/I]
[/QUOTE]
A ja - na razie - znam tylko polską wersję...

[quote name='Darianna']a ja ani nowej ani starej Brzyduli nie oglądałam ;)[/QUOTE]
... i żałuj...;)

[quote name='Błyskotka']Ja się urodziłam 17 tego :razz:.[/QUOTE]
O, to będziecie razem pić, co?

[quote name='bety']Oooooooooooo same skorpiony :loveu: ja też, ale ja wcześniejszy bo ja z 9.
Gabisia "kruszynka" na fotkach wygląda ślicznie.
Pzdr[/QUOTE]
No, to w trójkę zrobicie sobie balanżkę listopadową...:lol:

[quote name='Izabela124.']Będą dziś jakieś fotki?:cool3:[/QUOTE]
Postaram się, ale mam dzisiaj zajęcia w podgrupach i nie wiem, czy będzie mi się potem chciało...
A jutro trzeba wczesnie wstać i na cmentarz...

[quote name='Zuza i Noddy']A ja nie obejrzałam wczoraj Brzyduli, bo byłam w mieście po materiał na garsonkę, a dzisiaj znowu nie obejrzę, bo jadę do Łodzi .[/QUOTE]
Nic straconego, naprawdę!:lol:

[quote name='dzasta']Gabinka jest super :loveu: Ja też w tym roku byłam na Mazurach :p
A jak tam ciężarówka ?[/QUOTE]
Zjadłaby słonia, toczy się na spacerach, kupki robi ladne i się wyleguje na boku...:evil_lol:

[quote name='pati1033']pieknie sie prezentowali na swiatowce :loveu:
takie dumne stojki- ekstra :)[/QUOTE]
Myślę, że to tez zasługa Gody - handlerki z Litwy, która zgodziła się nieodpłatnie pokazać moje baski. :lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']i nie bylo czasu na zdjecia? chetnie bym obejrzala jakies ;) u nas zaraz dalej jesienne wrzuce[/QUOTE]
Wiesz, wolałm pójśc na dłuższy spacer z Serkiem...

[quote name='pati']wielka prośba czy jedzie ktoś z wawy do Poznania i mógłby zabrac mojego znajde spanielka? to bardzo ważne to jego szansa bo u mnie nie może zostać[/QUOTE]
Hm, ja nie jadę, bo chętnie bym pomogła...
Będę podnossić.
Daj znać tez na wątku wystawowym oraz zajrzyj na transportowy.

[quote name='Maks i Spark']
Dobrej soboty
A.[/QUOTE]
Super!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No wiadomo ze psiaki wazniejsze. Sama z nim na spacer? zaden inny basenji? i jak Serek sie zachowuje? pewniejszy?[/QUOTE]
Nieraz chodzi sam, nieraz z innym baskiem. Jest troche pewniejszy, na ludzi, samochody i inne urządzenia uliczne nie reaguje. Do ludzi podchodzi dosyc pewnie i nie ma oporów, aby go głaskać.
Natomiast nadal reaguje opuszczeniem ogonka na szczekanie i inne psy. Na szczekanie juz trochę mniej, ale co do iinnych psów, to musi minąć troszke czasu, aby oagonek wrócił na swoje miejsce. Jest ciekawy tego drugiego psa, ale jeszcze niepewny...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...