Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Z tą wodą to jest tak, że teraz technika idzie do przodu ;) Jak patrzyłam sobie na taki parametr dotyczący czystości wody (BZT5 się zwie) na przestrzeni lat - to Wisła kiedyś była "w miarę" czysta, potem w miarę rozwoju gospodarczego bardzo zanieczyszczona, bo nie było jeszcze takich regulacji prawnych co można zrzucać, a czego nie. Teraz wszystko jest uregulowane prawnie i znowu czystość Wisły idzie w dobrym kierunku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='pati1033']a to mamy takie miejsca w Warszawie??[/QUOTE]
pati1033 - jak się cieszę, że o nas pamietasz na DGM:) Bo na FB to się "widujemy" od czasu do czasu:)
Tak, sa takie bezludne miejsca. Nie wiem, jak to tam w weekendy bywa, ale w tygodniu, z rana - byly tylko 2 panie, które dosyc dalekood nas się opalały, a gdy juz wracalismy, to przyszedł jakis facio z dzieckiem i psem...

To miejsce to jest na wysokości Wilanowa (Wał Zawadzki czy jakos tak:)

[quote name='Korenia']Z tą wodą to jest tak, że teraz technika idzie do przodu ;) Jak patrzyłam sobie na taki parametr dotyczący czystości wody (BZT5 się zwie) na przestrzeni lat - to Wisła kiedyś była "w miarę" czysta, potem w miarę rozwoju gospodarczego bardzo zanieczyszczona, bo nie było jeszcze takich regulacji prawnych co można zrzucać, a czego nie. Teraz wszystko jest uregulowane prawnie i znowu czystość Wisły idzie w dobrym kierunku :)[/QUOTE]
Mozliwe, mozliwe....:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu z rana jedziemy nad Wisłe, aby pomoczyć nogi i pomoczyc psy;) Ale dzisiaj to juz zdecydowanie krótszy bedzie spacerek - obowiązki wzywają i Piotra i Mnie. Tak więc pewnie i fotek będzie mniej. Bo ja nie mam pojęcia, kiedy wstawic te 167 fotek.....

Pogoda jak drut, więc spacer na pewno będzie udany:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ale macie fajnie.... ;)[/QUOTE]
Pewnie!
Spacerek udany, ja troche osmalona, nogi wymoczone, psiska wymeczone...

[quote name='DominikaAnna']to takie jak Emi :D[/QUOTE]
O, czyli cos jednak ma wspólnego z basenji;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja na FB wstawiam tylko niektóre zdjęcia. A wszystkie - tutaj, na DGM:)

Pzdr.[/QUOTE]

A ja znowu wstawiłam na fb :) a tylko kilka tu ;) wstawiłam zaległe z poprzedniego wypadu na działkę i jeszcze świeże z przed kilku dni ;)
a jutro będę wiedzieć czy będę miała lustrzankę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']chciałabym Canona 600d ;) ale to jeszcze wielka niewiadoma ;)[/QUOTE]
CANON - super!!!!
Bedziemy mogly wymieniac się obiektywami, hahaha...

[quote name='Kaaasia']Foteczki cód malina :loveu:
U mnie Wisła niedaleko ale zejścia do wody nie ma, a tam gdzie jest to nawet palca bym nie zamoczyła :evil_lol:[/QUOTE]
My jeździmy za Wilanów, ul. wola Zawadowska (?), mamy miejsce postoju przy nr 109 i potem przez tory i na wprost do wisly. i to tam sa te czyste plaże, a za groblą jest nawet plaża nudystów:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']CANON - super!!!!
Bedziemy mogly wymieniac się obiektywami, hahaha...


My jeździmy za Wilanów, ul. wola Zawadowska (?), mamy miejsce postoju przy nr 109 i potem przez tory i na wprost do wisly. i to tam sa te czyste plaże, a za groblą jest nawet plaża nudystów:)

pzdr.[/QUOTE]

ja narazie będę miała 1 obiektyw hahaha będę już zbierać na nowy obiektyw :)
oj jak fajnie na tej plaży muszę się z wami kiedyś wybrać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']ja narazie będę miała 1 obiektyw hahaha będę już zbierać na nowy obiektyw :)
oj jak fajnie na tej plaży muszę się z wami kiedyś wybrać :)[/QUOTE]
Aniu, tam dojeżdżaja autobusy MZA 163 i 164 lub 183/184.
Mozemy kiedys podjechać razem:)

[quote name='szalej']Cudne te twoje psiaki - cała trójeczka... fajnie mieć takie stadko :loveu:
a ogonki mają cuuudnie zakręcone :loveu:[/QUOTE]
W domu mam 7 baskow, ale nie wszystkie psy się lubia i stąd nie wszystkie moge brac na spacerki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Trzymamy :)! Powodzenia! :)[/QUOTE]

[quote name='kaskaSz']trzymamy kciuki! z tymi tropikami to nie będzie takie łatwe do załatwienia ufffff[/QUOTE]

[quote name='Ciapkowa.']Trzymamy mocno kciuki!!!! Wracajcie z dobrymi wieściami :) A z pogodą będzie trudno, wszędzie upał nie do zniesienia...[/QUOTE]

[quote name='*anusia&ajlu*']ja też trzymam kciuki!!!![/QUOTE]

[quote name='Angi']ja także trzymam, i witam się w taką słoneczną pogodę :D[/QUOTE]

[quote name='Ciapkowa.']Wie ktoś jak Asiaczkom poszło?[/QUOTE]
Kochane, dziękuje za kciuki:) Asiaczkom poszło - tradycyjnie - super. A co!
Fakt, z pogoda nie ma co walczyc i z nia nie walczylismy, tutaj oddalismy pole walkowerem;)

A oto nasze wyniki:
[COLOR=#ff0000][B]RICH BOY Asiaczek FCI, kl.pośrednia (totalny debiutant) - dosk.1, CWC, r.CACIB(=CACIB)!!!!!! rozpoczęty Championat Polski i Interchampionat:)

JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS:)

JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC. r.CACIB:)
[/B][/COLOR]
Zmęczeni upałem, zadowoleni i pelni chęci na nastepne wystawy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cudowne informacje nadeszły tez z Estonii, dokąd pojechala Zuzka z Ofikiem, Erka i Felką:) Jestescie ciekawi?
Proszę:

[COLOR=#ff0000][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk., CAC, [/B][/COLOR][COLOR=#800080][B]Nowy Champion Estonii!!!![/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B]

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB, BOG4!!!! [/B][/COLOR][COLOR=#800080][B]Nowy Champion Estonii!!!![/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B]

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Best Veteran, BIS Veteran2!!!! [/B][/COLOR][COLOR=#800080][B]Nowy Champion Weteranów Estonii!!!![/B][/COLOR]

Zuzka z Asiaczkami dała czadu, lepszego wyniku nie można bylo sobie wymarzyć:) Juz teraz jestem wielka dłuzniczka Zuzki...:)

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...