Jump to content
Dogomania

KARMA BIOMILL


SKIROB

Recommended Posts

[quote name='Angelwings'][B]Quelthalas -czy można zostać hodowcą (w/g biomill'a oczywiście:diabloti: ) z jednym suczydłem :cool3::cool3::cool3: :evil_lol:? Bo te 3-7 % to mnie nie ratuje :mad:[/B]
[/quote]
Jezeli tylko masz potwierdzenie nadania przydomka hodowlanego i jego numer to oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ee jak z tym przydomkiem :crazyeye:
nie bałdzo :shake: Mokka rzecz jasna z hodowli ( a adoptowana) i jedyny przydomek jaki mamy to po rodzince ;)
Natomiast do własnej hodowli, to muszę najpierw 3 wystawy zwiedzić :cool1: , bo tak mam w umowie adopcyjnej. Po drugie nie brałam suczydła do rodzenia tylko do kochania :loveu::loveu::loveu: w związku z czym poważnie chodzi mi po głowie sterylka.
No tak poważnie to z tym biomillem krucho...dystrybucja,przesyłka i ceny zaporowe :shake: ja nie wiem gdzie Ty masz tą fabrykę pieniędzy na te kobyłki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Fabryki pieniędzy to nie mam...jeszcze...ale chciałabym :D
Wiesz, cena biomilla nie jest mała, ale odchodzą witaminy, dawka jest mniejsza niż niektorych karm...No i psy zdrowe..Choć przyznaję,że raz na jakiś czas zmieniam na tańszą, bo przy dogach to duuużo wychodzi.No i oczywiście-mam te większe zniżki,bo hodowlane.
A z tym przydomkiem to tak: żeby nalezeć do klubu hodowców musisz mieć hodowlę, czyli własny przydomek hodowlany

Link to comment
Share on other sites

my jestesmy na biomillu prawie od samego poczatku. Chdzilo mi po glowie, zeby przejsc na Orijena (wielkosc kup mnie zniechecila - slyszlam, ze ogromne), myslalam o pro planie (nawet zaczelam dosypywac pare ziarenek, celem przejscia) Po przeanalizowaniu stwierdzilam, ze stac mnie jeszcze wydac 5 zł dziennie na mojego czworonoga ;) Przekopalam wczoraj caly net i znalazlam sklep w Austrii. Wysylaja do Polski i przy duzym worku nie ma kosztów Zamowilam 15kg Adult Sensible i wyszedl mnie 219zł, wiec chyba niezle.

Gdzie mozna sie wpisac do tego klubu hodowcow biomilla ? jest jakas strona ?

Link to comment
Share on other sites

Taaa a u weta w Mikulczycach najlepsze są tylko te karmy, które on sam sprzedaje :angryy: (pomijam,że tnie uszy - z metra nożyczkami).
A poza tym:
znalazłam biomill jeszcze tutaj:
[URL]http://www.ujadanko.pl/index.php?products=product&prod_id=1307[/URL]
[URL]http://www.ujadanko.pl/index.php?producent=&cat_id=25&page=1[/URL]

I tutaj:
[URL]http://www.obywatelpies.pl/index.php?cat_id=103[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Od miesiąca podaję mojemu maluchowi biomil i widzę jej pozytywne strony tj. piękne wybarwienie sierści ale mój szkrab nagle zaczął robić mega kupy. Wcześniej dostawał royala i kupki były malutki, spalone a teraz robi prawie większe od niego cygara :crazyeye: Czy może to znaczyć, że nie spala do końca tej karmy? Czy przy karmieniu biomilem jest to normalne?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

hej,przedwcz.odebrałam wyczekany Biomill energy 3kg a moj piesek nie chce tego jesc....moge odsprzedac 70 pln plus przesylka lub odb.osobisty.jestem z wawy.brakuje kilku kulek :)w necie koszt tej karmy 78-80pln.pozdrawiam i witam wszystkich na forum!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Biomill Sensible dla szczeniaków stosuje od kilku dni. Mój pies ma wrażliwy przewód pokarmowy i do tego jest potwornym niejadkiem, jeżeli chodzi o suche, więc dopasować mu karmę pod względem smakowitości i przyswajalności jest nie lada wyzwaniem. Biomill na razie spełnia zarówno moje jak i jego oczekiwania, więc polecam tę karmę. Znamy tylko wersję z jagnięciną, nie wiem jak inne rodzaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...