Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy moge zapacic na wystawie???Zglaszam z zagranicy jest problem z potwierdzeniem u nas na ogol placi sie przez komputer tzw.online banking i potwierdzen jako takich nie ma ..jedynym potwierzeniem jest wciag z konta.Czy to jest tez honorowane???Poza tym placac za granica potrzebny jest zawsze numer BIC tzn .numer ídentyfikacyjny banku,a ten nigdy nie jest podawany na stronkach zwiazku i z tego powodu zawsze musze placic wiecej mimo,ze zglaszam psa wczesniej.
Pierwsze pytanie odnosi sie do dwoch wystaw w Opolu ...do miedzyn. i do klubowej IX grupy.

Link to comment
Share on other sites

Ja zrobiłam przelew elektroniczny w piątek ale po 16-tej. Niestety, jest nadal jako oczekujący i najprawdopodobniej zostanie przeksięgowany dopiero w poniedziałek rano (o godz. 8.00). Czy w takim razie będzie mnie obowiązywała już nowa stawka (130 zł)?

Czy ZK mógłby wziąć taką okoliczność pod uwagę? W końcu od dwóch psów jest to dodatkowo 90 zł:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Spoznialscuy moga zg;laszac jeszcze psy do tego wtorku to jest 4 kwietnia ale wyłacznie za posrednictwem internetu wysyłajac mail na nasz adres biura z zalacznikami
lub za pomoca formularza internetowego ale ostrzegam nie przyjmujemy juz faksów.
I zgloszenia wysłane z data 1,2,3,4 kwietnia obowiazuje juz ołata 130zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']Moze Pani zlosic swojego bobtaila ale bedzie juz ołata 130zł.prosze zglosic formularzem na stronie.[/quote]

No ja niestety miałam zdażenie losowe i nie zdążyłam zapłacić w terminie ale nie jeśli są zgłoszenia do 4.04 to dlaczego mam płacić 130!!!

dlatego skoro tak to niestety zadzwonie jutro do związku o wycofanie psa z wystawy.
Naszczęście wystaw cacibowych jest wystarczająco dużo a pani Łukasiewicz jest częstym gościem w gr I więc nie ma problemu pojechac gdzie indziej i tak jak w Katowicach do bardziej przyjaznych związków dla wystawców.

Link to comment
Share on other sites

Termin nie został przedłuzony wiec opłaty po 31 sa wyższe.A ja z własnej nieprzymuszonej woli chciałam zebrac te spoznione zgloszenia i przyjac te psy ale skoro niektórym to nie pasuje to w takim razuie wycofuje swoja wczesniejsza propozycje przyjecia tych zgloszen.Termin jest terminem i nikt tego nie zmieni a my zbieramy zgloszenia na miesiac przed wystawa>ale widze ze trzeba przyjac pomysł Katowic i wprowadzic limit przyjetych psów moze niektórzy spoznialscy szybko sie obudzą jak wszystkie miedzynarodówki tak zrobia pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']Termin nie został przedłuzony wiec opłaty po 31 sa wyższe.A ja z własnej nieprzymuszonej woli chciałam zebrac te spoznione zgloszenia i przyjac te psy ale skoro niektórym to nie pasuje to w takim razuie wycofuje swoja wczesniejsza propozycje przyjecia tych zgloszen.Termin jest terminem i nikt tego nie zmieni a my zbieramy zgloszenia na miesiac przed wystawa>ale widze ze trzeba przyjac pomysł Katowic i wprowadzic limit przyjetych psów moze niektórzy spoznialscy szybko sie obudzą jak wszystkie miedzynarodówki tak zrobia pozdrawiam[/quote]

No super !! Katowice są rewelacyjnym przykładem współpracy z wystawcami poniewaz pomimo iż termin zgłoszeń był zakończony i przedłużany!! to nie było problemu o wpłacenie pieniędzy w terminie późniejszym :razz:

Ja nie każę nikomu moich problemówzrozumieć ja grzecznie pytam czy jest taka możliwość a sokoro nie to się wycofam i jeśli moja grzeczność odbierana jest w taki sposób to świadczy to o nastawieniu zwiazku do wystawców ...........
zypełnie odmienny od Katowic!!!!

Link to comment
Share on other sites

I tak jak katowice zaczniemy odrzucac te maile ze zgłoszeniami których nie chece nam sie otwierac a co:) Albo ignorpwac tak samo prosby o przełozenie do innej klasy jak jeszcze termin nie minął- bo nam sie nie chce.Musiałek droga wolna lecz powiedz ile razy byłas w Opolu na wystawie?

[QUOTE]Katowice są rewelacyjnym przykładem współpracy z wystawcami poniewaz pomimo iż termin zgłoszeń był zakończony i przedłużany!! to nie było problemu o wpłacenie pieniędzy w terminie późniejszym :razz: [/QUOTE]

Przepraszam ale kto Ci zabrania przypilnowania i zdecydowania sie wczesniej na daną wystawe i opłacenia jej we własciwym terminie??

Link to comment
Share on other sites

flashka-g

Ja zawsze płace w terminie i zgłaszam nie na ostatnią chwilę, zawsze czytelnie i kompletne i nigdy moje zgłoszenie nie wzbudzało uwag -
o tym że do Katowic można było płacic w terminie poźniejszym wiem bo tak było napisane na stronie ;)

Natomiast ja miałam wypadek losowy - niestety nie z mojej winy i naprawdę nie byłam w stanie zapłaćić dlatego grzecznie pytam ale skoro tak restrykcyjnie jest to traktowane no to niestety musze zrezygnowac, ponieważ opłata za wystawę to nie tylko te 90 zł ale i parkin i nocleg i cała otoczka. Niestety na razie nie stać mnie a skoro Pani nie chce mi pomóc to szkoda (szczególnie że 01 i 02 to sobota i niedziela) wiec nawet jeśli bym, zapłaciła 0 11,30 w nocy 31 to i tak by dzis pieniądze wpłynęły.

No ale szkoda mówi się trudno :placz: i do zobaczenia przy innej okazji :razz:

Link to comment
Share on other sites

Musiałek - termin to termin, a czekając do ostatniej chwili (niezależnie od przyczyn), należy się liczyć z pewnymi perturbacjami.
Ja mam inne pytanko do pentuli i flaszi - kto będzie sędziował bolończyki na klubówce, a kto na międzynarodowej? Czytając info z oddziału opolskiego nie mogę się tego dowiedzieć, ba - nawet domyśleć się nie potrafię. Info klubówki nie zawiera tej rasy przypisanej do jakiegokolwiek sędziego, nie ma też hasła "inne rasy", bo wtedy wrodzona przenikliwość;) kazałaby mi domyślać się, że bolończyki są w tym worku. Na niedzielę jest trochę lepiej, bo przy p. Krystynie Opara jest hasło -"inne rasy". Sądzę więc, że ta pani będzie nam sędziować. Ale jest jeszcze coś. Pani Opara sędziuje lwie pieski zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Czy tak ma być, czy to pomyłka?
Zaznaczam, że nikogo się nie czepiam i wyrzutów nie czynię, i w sumie obojętne kto nam sędziuje, ale warto wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']Termin nie został przedłuzony wiec opłaty po 31 sa wyższe.A ja z własnej nieprzymuszonej woli chciałam zebrac te spoznione zgloszenia i przyjac te psy ale skoro niektórym to nie pasuje to w takim razuie wycofuje swoja wczesniejsza propozycje przyjecia tych zgloszen.[B]Termin jest terminem i nikt tego nie zmieni[/B] [/quote]

W takim razie, czy pieniądze zostaną mi automatycznie zwrócone, a psy nie przyjęte, czy mam w tej sprawie wystosować odpowiednie pismo (mail?) skoro wysłałam po terminie?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dodzwoniłam sie do ZK w Opolu i bardzo sympatyczna pani poinformowała mnie, że wszystkie zgłoszenia elektroniczne zostały przyjęte, jeżeli tylko przyszła informacja zwrotna do nadawcy o przyjeciu zgłoszenia.
Pod koniec tygodnia ma być opublikowana na stronie lista przyjetych psów.

Ufff, co za ulga.:lol:
Już dzisiaj wysłałam zgłoszenia na wystawy czerwcowe.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]GRACJANA !!!!![/B]

[B]Jedziemy !!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: [/B]

Wczoraj zadzwoniłam do związku i rozmawiałam z [B]przesymatyczną Panią, kulturalna i kompetentną,[/B] która na moje uwagi tylko sie usmiechała ale wszystko załatwiłam !!!!!

Dziewczyny jak macie problem to najlepiej zadzwonić! Opole to bardzo przyjazny związek dla wystawców!!!

SUPER DO ZOBACZENIA na wystawie !! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...