Jump to content
Dogomania

ZLOT GRZYWACZY !!!


Nesjanna

Recommended Posts

[quote name='Nesjanka']ja mam plany jechać na większość międzynarodówek w 2006r.

myślę, że gdzieś (prywatnie - przy piwku ...) spotka sie większe gono miłośników rasy ...

osobiście jak znajdę jakiś fajny, przyjazny ośrodek - napewno dam znać !!! :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:[/quote]No przecież sporo czasu temu, dalam Ci namiary na ten fajny ośrodek pod Opolem. Możęsz tam Wyslac SzManiak na rekonesans , jeśli mi nie wierzysz. Byliśmy tam 3 razy i yłiśmy bardzo zadowoleni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TAK TAK osrodek fajny pusty w kwietniu tani grillowisko tez jest z psami przyjmuja:lol: SPOTKAJMY sie na wystawie w OPOLU , kto pojedzie to pojedzie wszystkim i tak sie nie dogodzi :lol: nastepny grill moze byc na BEMOWIE przy okazji warszawskiej wystawy w lipcu:lol:

Link to comment
Share on other sites

no - niestety ten fajny ośrodek mi - nie dał żadej odpowiedzi (z resztą nie tylko ten, a wysyłałam e-maile)
do kilku dzwoniłam - albo jeszcze nie sezon, albo pani/pana dyrektora nie ma itp....

dlatego postanowiłam, że jak będzie bliżej wystawy - to wtedy poszukam :lol:

w jednym odpowiedzieli mi nawet, że ABSOLUTNIE - ludzi z psami już przerabiali i nie mają zamiaru tego powtarzać !!!
(zabijcie mnie nie wiem który to był ośrodek - ale się mocno zniechęciłam)

chyba, że wy już gdzieś dzwoniliście i są jakieś wstępne ustalenia ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']no - niestety ten fajny ośrodek mi - nie dał żadej odpowiedzi (z resztą nie tylko ten, a wysyłałam e-maile)
do kilku dzwoniłam - albo jeszcze nie sezon, albo pani/pana dyrektora nie ma itp....

dlatego postanowiłam, że jak będzie bliżej wystawy - to wtedy poszukam :lol:

w jednym odpowiedzieli mi nawet, że ABSOLUTNIE - ludzi z psami już przerabiali i nie mają zamiaru tego powtarzać !!!
(zabijcie mnie nie wiem który to był ośrodek - ale się mocno zniechęciłam)

chyba, że wy już gdzieś dzwoniliście i są jakieś wstępne ustalenia ????[/quote]Tam gdzie my byliśmy to zapraszali nas na przyszly rok, a psy żadnych szkód nie narobily, więc myślę, że by nas przyjęli. Ja Ci przeciez podawalam namiary. Jęsli je zgubilas, to będę musiala znow poświęcić trochę czasu na poszukiwnia

Link to comment
Share on other sites

UWAGA !!
znalazłam taki ośreodek [URL="http://www.ow-kormoran-turawa.net"]www.ow-kormoran-turawa.net[/URL]
dzwoniłam i wygląda to tak możliwe są domki z ubikacją i umywalką z ciepłą wodą (typowej łazienki nie ma) niestety w tej chwili czekają na potwiedzenia od ludzików z mopsikami .... :diabloti:

mam dzwonić w następnym tygodniu.

Kto może niech pomoże szukać !!!

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie taki ośrodek:
[URL="http://www.rybaczowka.pl"]www.rybaczowka.pl[/URL]

mają 6 domków 2-4 osob. z łazienkami + w domku Góral 8 pokoi
bardzo ładny teren i przymą nas z psami,
można zoorganizować ognisko, grila
na miejscu bar-restauracja

MOIM ZDANIEM SUPER !!!

czekam na opinie

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!!

Gdzieś przeczytałam, że są wśród nas chętne do stworzenia klubu grzywaczy.
Dlaczego nie??- To prosta sprawa, żeby założyć klub działający na zasadzie "Stowarzyszenia" należy zebrać 15 osób, i zarejestrować działalność w sądzie, bardzo szybko i prosto :) mam wprawę, Wystarczą dane 15 osób będących obywatelami RP , można to "załatwić" np na wystawie w Katowicach :)) w ten sposób można zacząć wspólnymi siłami działać nie wiem, jak to się ma do zasad panujących w ZK jak myślicie?? a może założyć nowy topic na ten temat??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...