Jump to content
Dogomania

ZLOT GRZYWACZY !!!


Nesjanna

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']Turawa ma ogromna liczbe domów wczasowych i domków, nie wiem z jakim osrodkiem rozmawialiscie :roll:

Najlepszy w Turawie i tani jest Peters.

W Suchym Borze tez jest bardzo ładnie.[/quote]

ja rozmawiałam wg strony podanej przez Angela [url]http://www.turawa.com.pl/[/url] rozmawiałam z dyrektorem : Ośrodek Borowik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Turawa ma ogromna liczbe domów wczasowych i domków, nie wiem z jakim osrodkiem rozmawialiscie :roll:

Najlepszy w Turawie i tani jest Peters.

W Suchym Borze tez jest bardzo ładnie.[/quote]My jak jeżdzimy do Opola na wytawy to mieszkamy w Ośrodku Wakacyjnym Policji nad jez. turawskim. Są tam ładne pokoje z łazienkami , ogromny ogrodzony teren, miejsca na grile i wędzarnia, duża sala konferencyjna i stołowka , a cena też nie wygórowana, bo za wszystkie psy i 3 osoby płaciliśmy chyba ok 100 zł za dobe. Agama tam z nami była i też jej się b. podobało. Są tam też domki kampingowe na terenie i wcześniej można zamówić. Mam do nich telefon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka'][quote name='sh_maniak']Turawa ma ogromna liczbe domów wczasowych i domków, nie wiem z jakim osrodkiem rozmawialiscie :roll:

Najlepszy w Turawie i tani jest Peters.

W Suchym Borze tez jest bardzo ładnie.[/quote]

ja rozmawiałam wg strony podanej przez Angela [url]http://www.turawa.com.pl/[/url] rozmawiałam z dyrektorem : Ośrodek Borowik[/quote]

nawet nie wiem gdzie jest Borowik :oops:

Link to comment
Share on other sites

My już mamy troche praktyki w tych zlotach i specjalnie szukaliśmy takiej daty, aby nie było zadnej wystawy. Lączenia tego z wystawą nie ma sensu. Wszyscy zajęci bedą wystawą i przygotowywaniem psow i nie będzie żadnej zabawy. Moim zdaniem musicie wybrać jakąś datę, w którejn nie będzie żadnej wystawy i zorganizować własny program jakieś zabawy, konkursy itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Draczyn!Wydaje mi sie ,ze masz racje....Moze jakby byl taki termin ,ze w jednym dniu wystawa,a w drugim zlot bylo by ok.A tu jeden dzien klubowka ,a drugi miedzynarodowka,wiec czasu nie bedzie za wiele.Szczegolnie dla tych co maja powderki.[/quote]

więc może [b]WROCŁAW[/b] :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

wiecie ??? ja to sobie jeszcze tak myślę, że powinniśmy stwierdzić :

czy to ma być takie spotkanie towarzysko - poznawcze (to to może być i w Opolu - wystarczy jak zgromadzimy się w jednym ośrodku)

czy coś na większą skalę, z konkursami, zabawami dla gości (jak sugerowała Draczyn), może coś w rodzaju pikniku ??? no nie wiem ....

wtedy rzeczywiście może lepszy by był inny - neutralny termin

Link to comment
Share on other sites

To ja podpowiem :wink: [b]WARSZAWA[/b]!! :lol: Polozona mniej wiecej w centrum Polski :wink: wiec wszedzie jest blisko :lol:

Mam tez propozycje dla zagrzywaczonych Dogomaniakow z Warszawy i okolic - dobrze by bylo sie wspolnie spotkac (cieplejsza pora roku oczywiscie) na Polach Mokotowskich!! :wink: Ja z kolezanka juz to przerabialysmy - w waskim gronie 3 grzywaczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to ja juz z gory zapowiadam , jezeli to nie bedzie Opole , to mnie napewno nie bedzie , raz ze za bardzo nie chce mi sie daleko jezdzic , dwa tylko ja sie opiekuje psami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a moze dobrze ze nie nie bedzie bo ktos mi dzis powiedzial ze bezwstydny jestem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i mogloby do czegos dojsc :lol: :lol: :lol: :lol: prawda RESS :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...