Jump to content
Dogomania

ZLOT GRZYWACZY !!!


Nesjanna

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']PANI Myszo tak sie zdarzylo :D .DRACZYN tyle nasiala watpliwosci ,ze musialam sprawdzic w atlasie i okazalo sie ze sa pod ochrona :o[/quote]To jakiś stary przedwojenny atlas. Wyglądały te grzyby paskudnie. Szare i nakrapiane. Muchomory jak nic. Mają zdroe żołądki i dlatego bieacy przetrwali :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evil: :evil: :evil: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:hmmmm: właściwie to powinnam by ć z moimi maluchami, aleee jak tu się wybrać między ludzi z wariatką i ślepym staruszkiem? :lol: oni się nieee nadają :-? :lol:[/quote]No jesli będzie to podcas wystwy w Opolu, to my też bedziemy z buldożkami, ktore nie bardzo tolerują inne psy, no ale można je przecież trzymac na smyczce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Ciekawe czy uda sie wam to spotkanie zorganizować :roll:

Jak mnie zaprosicie to tez wpadne, jak wróce z pracy na wystawie, wykapie moje psy i wyczesze ( husky idą w niedziele) i będę wolna :lol:[/quote]A co to byłby za zlót bez Ciebie, myślę, że reszta mnie tu poprze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']buuuuuuuuu- opole u mnie odpada:((((((
ale wwa jest centralnie, i latwo dojechac:))))))))))[/quote]Ale jest propozycja, aby to połączyć z klubówką i z noclegami w fajnym ośrodku, a na klubówce nie powinno zabraknąć żadnego odowcy, to dlaczego nie????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anna1']buuuuuuuuu- opole u mnie odpada:((((((
ale wwa jest centralnie, i latwo dojechac:))))))))))[/quote]Ale jest propozycja, aby to połączyć z klubówką i z noclegami w fajnym ośrodku, a na klubówce nie powinno zabraknąć żadnego odowcy, to dlaczego nie????????????[/quote]

draczyn- na klubie mnie zabraknie bo bede za granica ; i tak zle i tak nie dobrze; jesli mi ta zagranica nie wypali to wtedy napewno bede w opolu:) ale raczej na 90 % nie dojade; wielka szkoda ale trudno sie mowi;
w ogole musz wreszcie zaplanowac wystawy w przyszlym roku- wziac sie wreszcie za to ale jakos nie mam weny:)))) no ale moze na bydgoszcz sie wyszykuje:))) bo do leszna na championaty to mi za daleko- zeby to bylo latem ale wydostac sie zima z olsztyna to troche klopotliwe:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1'][quote name='Draczyn'][quote name='anna1']buuuuuuuuu- opole u mnie odpada:((((((
ale wwa jest centralnie, i latwo dojechac:))))))))))[/quote]Ale jest propozycja, aby to połączyć z klubówką i z noclegami w fajnym ośrodku, a na klubówce nie powinno zabraknąć żadnego odowcy, to dlaczego nie????????????[/quote]

draczyn- na klubie mnie zabraknie bo bede za granica ; i tak zle i tak nie dobrze; jesli mi ta zagranica nie wypali to wtedy napewno bede w opolu:) ale raczej na 90 % nie dojade; wielka szkoda ale trudno sie mowi;
w ogole musz wreszcie zaplanowac wystawy w przyszlym roku- wziac sie wreszcie za to ale jakos nie mam weny:)))) no ale moze na bydgoszcz sie wyszykuje:))) bo do leszna na championaty to mi za daleko- zeby to bylo latem ale wydostac sie zima z olsztyna to troche klopotliwe:)[/quote]Jeszcze kupa czasu, może Ci się cośik zmieni

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja mam plany jechać na większość międzynarodówek w 2006r.

myślę, że gdzieś (prywatnie - przy piwku ...) spotka sie większe gono miłośników rasy ...

osobiście jak znajdę jakiś fajny, przyjazny ośrodek - napewno dam znać !!! :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...